Zlín – Górnik Z. 1:0 (koniec) | Arka – Kłajpeda 2:0 (koniec) | Wisła Pł. – Beroe 0:1 (koniec)
Korona – Cluj 0:1 (koniec) | Ruch – DVTK 1:2 (koniec)
Wisła Płock
0:1 (0:0)
Beroe Stara Zagora
Piątek 27.01.2017, 14:00 • Alpha Sport Center, Larnaka • Spotkania towarzyskie • Mecz towarzyski

Na dziś to już wszystko. Dziękuję bardzo za wspólne emocje i zapraszam do śledzenia innych relacji w serwisie Lajfy.com. To spotkanie komentował dla was Adam Kieruzel. Życzę miłego dnia. (16:29:26)
    Po bramce straconej z rzutu karnego płocczanie przegrywają pojedynek z ekipą z Bułgarii 0:1!

90

88
    Spokojnie Bułgarzy przerywają co chwilę akcje Wisły by zyskać na czasie.

86
    Walczą jak mogą gracze Wisły o to by spróbować jeszcze przed końcem zdobyć gola na wagę remisu w tym sparingu.

84
    Faulowany Rogalski na własnej połowie. Rzut wolny dla płocczan.

83
    Dośrodkowanie Damiana Piotrowskiego. Do pozycji strzeleckiej doszedł Arkadiusz Reca, ale jego próba przelatuje obok bramki.

81
    Walka o piłkę na lewej flance. Aut dla Wisły Płock.

80
    Do końca około 10 minut, a polska drużyna nadal przegrywa 0:1 i patrząc na grę Wisły ciężko o jakikolwiek optymizm.

78
    Grają sobie jak chcą na połowie Wisły ich rywale. Teraz jeden z nich wpadł na lewej stronie w pole karne i ograł obrońcę, po czym oddał techniczny strzał, który minął o centymetry słupek bramki Kanieckiego!

76
    Faulowany jeden z piłkarzy Beroe Stara Zagora na lewym skrzydle. Rzut wolny dla drużyny z Bułgarii.

75
    Bułgarzy przebywają ciągle na połowie Wisły, która nie ma zbytnio pomysłu na jakikolwiek skuteczny atak.

73
    Mieli przed momentem dwie dogodne okazje na zdobycie gola płocczanie, ale żadna z tych akcji nie została wykończona w stu procentach.

71
    Groźnie wyglądający faul w środku pola. Potrzebna będzie pomoc medyczna dla zawodnika z Zagory.

70
    Podwójna zmiana w drużynie Wisła Płock: opuszcza boisko Giorgi Merebaszwili oraz Cezary Stefańczyk, a w ich miejsce na murawie melduje się Arkadiusz Reca i Patryk Stępiński.

69
    Zmiana w drużynie Beroe Stara Zagora: z boiska schodzi Kohei, na boisku pojawia się Tom.

68
    Pewnie poczuli się Bułgarzy po zdobyciu bramki. To oni teraz przejęli inicjatywę.

66
    Gol dla Beroe!
    Strzelcem bramki ERIK POCHANSKI.

Totalnie zmylił tym strzałem z 11 metrów ERIK POCHANSKI golkipera Wisły. Pewne uderzenie w lewy dolny róg bramki i nie miał szans na skuteczną interwencję Bartosz Kaniecki, który rzucił się w druga stronę!