Zlín – Górnik Z. 1:0 (koniec) | Arka – Kłajpeda 2:0 (koniec) | Wisła Pł. – Beroe 0:1 (koniec)
Korona – Cluj 0:1 (koniec) | Ruch – DVTK 1:2 (koniec)
Wisła Płock
0:1 (0:0)
Beroe Stara Zagora
Piątek 27.01.2017, 14:00 • Alpha Sport Center, Larnaka • Spotkania towarzyskie • Mecz towarzyski

Na dziś to już wszystko. Dziękuję bardzo za wspólne emocje i zapraszam do śledzenia innych relacji w serwisie Lajfy.com. To spotkanie komentował dla was Adam Kieruzel. Życzę miłego dnia. (16:29:26)
    Po bramce straconej z rzutu karnego płocczanie przegrywają pojedynek z ekipą z Bułgarii 0:1!

90

88
    Spokojnie Bułgarzy przerywają co chwilę akcje Wisły by zyskać na czasie.

86
    Walczą jak mogą gracze Wisły o to by spróbować jeszcze przed końcem zdobyć gola na wagę remisu w tym sparingu.

84
    Faulowany Rogalski na własnej połowie. Rzut wolny dla płocczan.

83
    Dośrodkowanie Damiana Piotrowskiego. Do pozycji strzeleckiej doszedł Arkadiusz Reca, ale jego próba przelatuje obok bramki.

81
    Walka o piłkę na lewej flance. Aut dla Wisły Płock.

80
    Do końca około 10 minut, a polska drużyna nadal przegrywa 0:1 i patrząc na grę Wisły ciężko o jakikolwiek optymizm.

78
    Grają sobie jak chcą na połowie Wisły ich rywale. Teraz jeden z nich wpadł na lewej stronie w pole karne i ograł obrońcę, po czym oddał techniczny strzał, który minął o centymetry słupek bramki Kanieckiego!

76
    Faulowany jeden z piłkarzy Beroe Stara Zagora na lewym skrzydle. Rzut wolny dla drużyny z Bułgarii.

75
    Bułgarzy przebywają ciągle na połowie Wisły, która nie ma zbytnio pomysłu na jakikolwiek skuteczny atak.

73
    Mieli przed momentem dwie dogodne okazje na zdobycie gola płocczanie, ale żadna z tych akcji nie została wykończona w stu procentach.

71
    Groźnie wyglądający faul w środku pola. Potrzebna będzie pomoc medyczna dla zawodnika z Zagory.

70
    Podwójna zmiana w drużynie Wisła Płock: opuszcza boisko Giorgi Merebaszwili oraz Cezary Stefańczyk, a w ich miejsce na murawie melduje się Arkadiusz Reca i Patryk Stępiński.

69
    Zmiana w drużynie Beroe Stara Zagora: z boiska schodzi Kohei, na boisku pojawia się Tom.

68
    Pewnie poczuli się Bułgarzy po zdobyciu bramki. To oni teraz przejęli inicjatywę.

66
    Gol dla Beroe!
    Strzelcem bramki ERIK POCHANSKI.

Totalnie zmylił tym strzałem z 11 metrów ERIK POCHANSKI golkipera Wisły. Pewne uderzenie w lewy dolny róg bramki i nie miał szans na skuteczną interwencję Bartosz Kaniecki, który rzucił się w druga stronę!

65
    Podwójna miana w drużynie Wisła Płock z boiska schodzi Tomsilav Bozić i Damian Byrtek, a na boisku pojawia się Bartłomiej Sielewski oraz Przemysław Szymiński.

64
    Żółta kartka dla bramkarza Wisły Płock – Bartosza Kanieckiego.

64
    Teraz już sędzia wskazuje na wapno. Z bramki wyszedł Bartosz Kaniecki i ewidentnie rękoma zamiast w piłkę, trafił w nogi rywala. Rzut karny dla Bułgarów!

62
    W ataku Bułgarzy. Domagali się odgwizdania rzutu karnego gracze Beroe, ale sędzia jest innego zdania.

61
    W Wiśle szykują się kolejne zmiany. Przy linii stoi Przemysław Szymiński oraz Bartłomiej Sielewski.

60
    Godzina gry za nami. Wciąż czekamy na jakieś bramki w tym spotkaniu.

59
    Dośrodkowanie w pole karne Beroe i obrońcy tej drużyny zmuszeni wybić piłkę na aut bramkowy. Róg dla "Nafciarzy".

57
    Znów mecz stanął nieco w miejscu choć częściej w posiadaniu futbolówki jest płocka Wisła.

55
    Dośrodkowanie z narożnika boiska pewnie przejmuje obrona Wisły.

54
    Groźny atak Bułgarów. Piłkę końcówkami palców na rzut rożny sparuje Bartosz Kaniecki!

52
    Może coś w końcu zacznie się dziać w tym meczu, bo powoli zaczynają jedni i drudzy stwarzać sobie do tego okazje.

50
    Ładna akcja Wisły. Na prawej flance wbiega w pole karne rywali Damian Piotrowski i uderza po długim rogu, ale piłka mija o parę dobrych metrów słupek bramki Maekndzijewa.

48
    Podobny przebieg ma to spotkanie w drugiej połowie jak i w pierwszej. Jedni i drudzy szanują piłkę i chcą ewidentnie ćwiczyć różne schematy zamiast atakować na siłę.

47
    Od początku przy piłce Wisła, która widać wyraźnie uspokoiła swoją grę i po przerwie chce grać nieco rozważniej.

46
    Pięć zmian w drużynie Wisła Płock: z boiska schodzą: Seweryn Kiełpin, Siergiej Krivets, Mateusz Piątkowski, Patryk Stępiński oraz Arkadiusz Reca, a w ich miejsce na boisku pojawią się: Bartosz Kaniecki, Dimitar Iliev, Emil Drozdowicz, Kamil Sylwestrzak oraz Damian Piotrowski.

Również pięć roszad w składzie Beroe Stara Zagora: z boiska schodzą: Iwo Iwanow, Mateas Delić, Borisław Conew, Anton Karaczanakow i Junior Mapuku, a w ich miejsce wchodzą: Płamen Tanew, Atanas Zehirow, Carlos Ohene, Radosław Kiriłow oraz Erik Pochanski.

46
    Pięciu zawodników po przerwie zmieni na boisku trener Wisły Marcin Kaczmarek.

Póki co jesteśmy świadkami słabego widowiska. Wisła ani ich rywale nie potrafili stworzyć sobie chociaż jednej klarownej sytuacji do zdobycia bramki. Liczymy, że w drugiej połowie mecz będzie stał na nieco wyższym poziomie.

45

44
    Kombinacyjna akcja Wisły. Wbiega na prawej stronie w pole karne Merebashvili, który zbyt mocno dośrodkował futbolówkę i akcja polskiej drużyny straciła tempo.

43
    Leży na boisku Maksymilian Rogalski, który ucierpiał w starciu z jednym z rywali w środku pola. Rzut wolny dla Wisły Płock.

42
    Ze spokojem na własnej połowie rozgrywa kolejny atak Wisła, ale mimo wszystko rywale zabrali znów piłkę płocczanom.

41
    Długa piłka w pole karne Bułgarów. Wzrokiem poza pole gry odprowadza ją Makendzijew i od bramki zacznie właśnie golkiper Beroe Stara Zagora.

40
    Podanie od Stępińskiego na lewe skrzydło do Recy. Skrzydłowy Wisły ograł dwóch rywali, ale po chwili stracił futbolówkę.

38
    Dośrodkowanie z rzutu wolnego Conewa, ale piłka poszybowała przez całe pole karne, wzdłuż bramki Kiełpina i wyszła na aut. Zabrakło rywalom Wisły wykończenia w tej akcji.

37
    Stępiński nieprzepisowo zatrzymuje rywala na lewej stronie boiska. Rzut wolny dla Bułgarów.

36
    Próba uderzenia z dystansu jednego z graczy Beroe, daleka od ideału. Od bramki zacznie Kiełpin.

35
    Wywalczyli płocczanie na prawym skrzydle wrzut z autu. Po chwili tracą oni futbolówkę i z akcją ruszają rywale.

33
    Daleki przerzut na prawe skrzydło do Conewa, ale ten traci futbolówkę na rzecz Piotra Wlazło.

32
    Teraz faulował jednego z graczy Beroe Patryk Stępiński. Rzut wolny dla Bułgarów.

30
    Szybkie wyprowadzenie piłki do przodu przez polski zespół, ale nie miał kto zamykać tej akcji.

29
    W środku boiska Rainow próbował ograć jednego z rywali, ale potknął się i upadł na murawę. Szansa na akcję dla Wisły.

27
    Faulowany na prawej stronie boiska Mateusz Piątkowski. Stały fragment gry dla płockiej Wisły.

26
    Teraz to Bułgarzy faulują w ataku. Od rzutu wolnego grę wznowi Seweryn Kiełpin.

25
    Krivets dopuścił się przewinienia w środku pola.

23
    Centra w pole karne, ale faul w ataku popełnia jeden z "Nafciarzy". Rzut wolny we własnym polu karnym mają rywale.

22
    Będzie rzut rożny dla reprezentantów Lotto Ekstraklasy.

21
    Obrona Beroe próbuje rozgrywać atak od defensywy, ale przeszkadzają im w tym Wiślacy.

20
    20 minut gry za nami, a w tym pojedynku nie wydarzyło się nic ciekawego.

18
    Maksymilian Rogalski popełnia faul w środku pola. Rzut wolny dla Beroe Stara Zagora.

17
    Kolejne długie zagranie w kierunku bramki Bułgarów. Piłka opuszcza plac gry. Wznowi Makendzijew.

16
    Bardzo żywiołowo, przy linii na ruchy swoich zawodników reaguje trener Marcin Kaczmarek. Widać, że szkoleniowiec Wisły chce jak najlepiej przygotować swoją drużynę do rundy wiosennej.

14
    Dalekie zagranie do przodu, ale na spalonym złapany Mateusz Piątkowski.

13
    Atak Bułgarów, ale skuteczni są w obronie płocczanie, którzy przechwycili futbolówkę i próbując wyjść z kontrą.

12
    Teraz to zawodnicy Beroe Stara Zagora na własnej połowie konstruują swój atak, wymieniając między sobą podania.
    10. Dziś swój poranny trening mają za sobą zawodnicy Wisły. Zobaczymy jak wpłynie to na ich grę!

9
    Faul na prawej stronie boiska. Leży na murawie Cezary Stefańczyk.

8
    Spokojny póki co jest przebieg tego spotkania. Większość czasu przy piłce spędza Wisła, która jak do tej pory dyktuje warunki gry.

7
    Dośrodkowanie w pole karne, ale pewnie obrona rywali przechwytuje piłkę.

6
    Faulowany jeden z graczy Wisły. Będzie rzut wolny dla polskiej drużyny.

5
    Daleka piłka w pole karne Bułgarów, ale golkiper Beroe pewnie wyłapuje futbolówkę.

3
    W strojach białych wystąpią dziś Wiślacy, a z kolei ich rywale zagrają na seledynowo.

2
    Od środka zaczęli płocczanie, którzy od początku przebywają na połowie rywali.

1

Wisła Płock: Kiełpin – Stefańczyk, Byrtek, Bozić, Stępiński – Rogalski,Wlazło – Merebashvili, Krivets, Reca – Piątkowski.

Rezerwowi: Kaniecki – Sielewski, Szymiński, Sylwestrzak, Drozdowicz, Iliev, Kieplin, Mielczarski, Piotrowski.

Beroe Stara Zagora: Makendzijew – Penew, Iwanow, Dinkov, Wassilew, Jak, Rainow, Karaczanakow, Conew, Delic, Mapuku.

Rezerwowi: Tanew, Tom, Zehirow, Ohene, Kirilow, Pochanski.

Serdecznie zachęcamy do śledzenia naszej relacji z meczu towarzyskiego Wisła Płock – Beroe Stara Zagora. Będziemy Państwa na bieżąco informować o wyniku tego starcia. Koniecznie bądźcie z Lajfy.com. Zaczynamy kilka chwil przed 14:00!

We wtorek Beroe Stara Zagora zmierzyła się z innym polskim zespołem – Lechem Poznań. Wówczas Bułgarzy musieli przełknąć gorycz porażki. Mecz zakończył się triumfem Kolejorza (3:1). Honorowego gola dla pokonanych wywalczył Radosław Kiriłow.

Wisła Płock ma już za sobą jeden mecz kontrolny. 20 stycznia "Nafciarze" zmierzyli się we Władysławowie z Bytovią Bytów. Wtenczas wygrali 3:1. Gole na koncie Wisły zapisywali Piotr Wlazło, Damian Piotrowski, a także Emil Drozdowicz.

Drużyny z LOTTO Ekstraklasy pieczołowicie przygotowują się do wznowienia ligowych zmagań. Podczas tej relacji śledzić będziemy pojedynek Wisły Płock z Beroe Stara Zagora. Początek rywalizacji zaplanowano na godzinę 17:00.

Witamy. Mecz rozpocznie się o 17:00 i będziemy informować o zmianach stanu.