UKS PCM – Arka 26:32 (koniec) | KPR J.G. – Olimpia-Beskid 32:29 (koniec) | AZS Łączpol – KPR G.K. 23:22 (koniec)
EKS Start – Zagłębie 20:21 (koniec) | Młyny Stoisław – SPR Pogoń 25:17 (koniec) | MKS Perła – Piotrcovia 40:30 (koniec)
AZS Łączpol AWFiS Gdańsk
23:22 (13:11)
KPR Gminy Kobierzyce
Sobota 28.01.2017, 17:00 • Hala AWFiS, Gdańsk • PGNiG Superliga kobiet • 15. kolejka

Po zmianie stron spotkanie było bardziej wyrównane. W końcówce jednak nastały nerwowe chwile dla gdańszczanek, bowiem na trzy minuty przed końcem spotkania prowadziły już tylko jedną bramką. Ostatecznie mecz zakończył się wygraną Łączpolu 23:22.
    Dziękuję za uwagę i zapraszam na pozostałe relacje na portalu LAJFY COM! (18:31:08)

Koniec meczu. (23:22)

60
    Linkowska trafia w blok. (23:22)

60
    Rzut wolny dla KPRu po końcowym gwizdku. (23:22)

60
    Timeout dla gości. (23:22)

60
    15 sekund do końca. Piłka dla KPRu. (23:22)
    60
    Ze skrzydła trafia Wojda. (23:22)

59
    Wyrównuje siły na parkiecie Żukowska. (23:21)

59
    Dwie minuty kary dla Daszkiewicz. Nie zobaczymy jej już dzisiaj na parkiecie, a do końca spotkania goście grają w osłabieniu. (23:21)