25
Jastrzębski Węgiel
3
22 17
Poniedziałek 30.01.2017, 18:00 • Hala pod Dębowcem, Bielsko-Biała • PlusLiga • 18. kolejka

0:0
    Dziękujemy za uwagę. Pozdrawia redakcja LAJFY.COM! (19:59:50)

0:0
    To było dobre spotkanie, ale tylko w pierwszym secie. BBTS wygrał seta i zapowiadało się, że będziemy mieli walkę w kolejnych partiach. Nic z tego. Zawodnicy gospodarzy popełniali w kolejnych partiach sporo błędów, a blok bielszczan nie był już tak skuteczny, jak w pierwszym secie. Jastrzębie zagrało solidnie, ale bez fajerwerków. Goście skutecznie zagrali blokiem i w obiorze, co ostatecznie sprawiło, że zdobyli punkty w Bielsku.