Ruch – Górnik Ł. 0:3 (koniec) | Wisła Pł. – Teplice 0:1 (koniec) | Arka – Cukaricki 1:0 (koniec)
Ruch Chorzów
0:3 (0:0)
Górnik Łęczna
Poniedziałek 30.01.2017, 11:00 • Oropesa del Mar, Hiszpania • Spotkania towarzyskie • Mecz towarzyski

Po znakomitej drugiej połowie w wykonaniu podopiecznych Franciszka Smudy Górnik Łęczna pokonuje chorzowski Ruch 3:0. Dziękuję za uwagę! (12:45:53)

90

80
    Do końca spotkania pozostało dziesięć minut. Wyraźnie przeważają Górnicy, którzy ewidentnie mają chrapkę na kolejnego gola.

71
    Gol dla Łęcznej!

Podwyższają prowadzenie łęcznianie! Z najbliższej odległości piłkę do bramki skierował BARTOSZ ŚPIĄCZKA.

67
    I jeszcze podwójna zmiana w ekipie w Ruchu. Za Cichockiego i Urbańczyka wchodzą Koj i Walski.

64
    Zmiana w drużynie Ruch Chorzów: z boiska schodzi Hrdlicka, na boisku pojawia się Lech. Chwilę później kolejne trzy roszady w zespole Niebieskich.

55

Ależ układa się druga połowa Górnikowi! Zawodnicy z Łęcznej prowadzą juz 2:0 po trafieniu ALEKSANDRA KOMORA.

50
    Zmiana w drużynie Ruch Chorzów: z boiska schodzi Konczkowski, na boisku pojawia się Pazio.

47

Górnik błyskawicznie po przerwie wychodzi na prowadzenie! Na listę strzelców wpisuje się BARTOSZ ŚPIĄCZKA.

46
    Sporo zmian w obu drużynach. Łęcznianie wyszli w całkowicie odmienionej jedenastce, natomiast w Ruchu doszło do czterech roszad.

46

Do przerwy bez goli w hiszpańskim obozie Górnika Łęczna. Dobrą okazję kilka minut przed zejściem do szatni miał Ubiparip, ale jego uderzenie pod poprzeczkę znakomicie wybronił golkiper Ruchu. Na drugą odsłonę wracamy już za kilka chwil, zostańcie z nami!

45

40
    Obie drużyny grają aktywnie i mają swoje okazje. Kilka chwil temu skuteczną interwencją popisał się Hrdlicka, zaś z drugiej strony boiska zablokowane zostało uderzenie Visnakovs.

25
    Przed momentem niecelnie na bramkę Ruchu uderzał Vukobratovicia. W Oropesa del Mar w dalszym ciągu bez goli.

15
    Kwadrans gry za nami. Obie drużyny stwarzały sobie okazje, ale póki co bez bramek w Hiszpanii. Minimalną przewagę wydają się mieć zawodnicy z Łęcznej.

1

W takich jedenastkach obie drużyny wyjdą na murawę:

Ruch Chorzów: Hrdlicka – Konczkowski, Helik, Cichocki, Kowalczyk – Przybecki, Urbańczyk, Gamakow, Lipski, Moneta – Visnakovs

Górnik Łęczna: Smug – Matei, Bogusławski, Gerson, Jarecki, Pruchnik, Vukobratović, Piesio, Pitry, Grzelczak, Ubiparip.

Gole: 47. Śpiączka, 55. Nieznany, 71. Śpiączka

Ruch Chorzów: Hrdlicka (64. Lech) – Konczkowski (50. Pazio), Helik (46. Grodzicki), Cichocki (67. Koj), Kowalczyk (46. Oleksy) – Przybecki (65. Mazek), Urbańczyk (67. Walski), Gamakow (46. Surma), Lipski (46. Nowak), Moneta (65. Trojak) – Visnakovs (65. Niezgoda)

Zmiany: Lech, Miszczuk – Surma, Nowak, Oleksy, Mazek, Niezgoda, Słoma, Pazio, Walski, Trojak, Koj, Bargiel, Grodzicki

Trener: Waldemar Fornalik

Górnik Łęczna:
    I połowa: Smug – Matei, Bogusławski, Gerson, Jarecki, Pruchnik, Vukobratović, Piesio, Pitry, Grzelczak, Ubiparip

II połowa: Małecki – Sasin, Komor, Szmatiuk, Leandro, Tymiński, Bonin, Danielewicz, Hernandez, Dzalamidze, Śpiączka

Trener: Franciszek Smuda