Lille – Nantes 1:0 (koniec) | Bordeaux – Dijon 2:1 (koniec) | LB Châteauroux – Lorient 2:3 (po dogrywce)
Olympique – Lyon 2:1 (po dogrywce)
koniec po dogrywce
Olympique Marsylia
2:1 (1:0)
Olympique Lyon
Wtorek 31.01.2017, 21:05 • Stade Vélodrome, Marsylia • Puchar Francji • 1/16 finału

Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje na lajfy.com! (23:36:56)
    Marsylia gra dalej!

Olympique Marsylia w 1/8 finału Pucharu Francji! Pokonali oni Lyon po dogrywce! Zwycięskiego gola zdobył Doria, który zastąpił kontuzjowanego Evrę! Całe spotkanie w barwach przegranej ekipy rozegrał Maciej Rybus!

120

119
    Depay miał jeszcze akcję meczu! Wychodził już sam na sam i uderzył na bramkę Pelego. Zawodnik Lyonu trzeba przyznać miał ostry kąt i przez to utrudnione zadanie. Świetna parada golkipera OM!

118
    Łapie piłkę po kornerze Pele i nie śpieszy się ze wznowieniem gry.

117
    Ostatnie minuty! Faulowany Fekir przez Cabelle. Będzie stały fragment gry.
    Tak świętuje gola Doria!

115
    Depay strzela na bramkę Pelego, ale bardzo, bardzo wysoko nad poprzeczką!

114
    A gospodarze zdołali oddalić zagrożenie. Ba! Nawet są w posiadaniu piłki na połowie rywali.

113
    Kibice Marsylii już świętują!

112
    Próba szybkiego kontrataku Marsylczyków, ale skończyło się to na pierwszym obrońcy. I znowu Marsylia zamknięta na własnej połowie!

110
    Lyon rzuca się do ataku. Czy uda się odeprzeć napór graczom Marsylii?
    109. Doria daje zwycięstwo OM!

109
    Gol dla Marsylii!
    Strzelcem bramki DORIA, który rozgrywa dzisiaj wspaniałe zawody! Gdyby nie kontuzja Evry to pewnie nie zobaczylibyśmy Dorii na boisku!