Korona – Partizan 0:2 (koniec) | Wisła Pł. – Spartak Mos. 2:4 (koniec) | Zagłębie L. – MTK Budapest 0:0 (koniec)
Slovan – Ruch 1:0 (koniec)
Zagłębie Lubin
0:0 (0:0)
MTK Budapest FC
Czwartek 02.02.2017, 15:00 • Belek, Turcja • Spotkania towarzyskie • Mecz towarzyski

W swoim ostatnim sparingu podczas tureckiego zgrupowania piłkarze Zagłębia Lubin bezbramkowo remisują z MTK Budapeszt. Dziękuję za uwagę! (16:44:07)

90

88
    Bardzo dobrą okazję do zdobycia gola w końcówce meczu mieli Węgrzy, ale fantastycznie spisał się bramkarz Miedziowych, Polacek!

80
    Do końcowego gwizdka arbitra pozostało jeszcze dziesięć minut. Czy przedstawicielowi Ekstraklasy uda się potwierdzić przewagę golem?

78
    Podwójna roszada w ekipie Zagłębia. Za Slisza i Jacha wchodzą Żyra i Jończy.

65
    Kolejne zmiany w zespole z Lubina. W miejsce Jagiełły wchodzi Slisz, Siemaszko zastępuje Todorovskiego, natomiast za Guldana na murawie pojawia się Madera.

60
    Pierwszy kwadrans drugiej części gry na korzyść lubinian. Dośrodkowanie Tosika oraz strzały Nespora i Rakowskiego, ale w dalszym ciągu rezultat pozostaje bez zmian.

46
    Miedziowi na drugą połowę wychodzą w zmienionym składzie. Sześć roszad w ekipie Zagłębia.

46

Do przerwy bezbramkowy remis pomiędzy Zagłębiem Lubin a węgierskim MTK Budapeszt. Mecz jest póki co wyrównany, żadna z drużyn nie osiągnęła wyraźnej przewagi. Wracamy po przerwie!

45

40
    Przed momentem niecelnie na bramkę węgierskiej drużyny uderzał Vlasko. Pięć minut do końca pierwszej części spotkania.

35
    Dwukrotnie ze stałego fragmentu stworzyli zagrożenie pod bramką lubinian Węgrzy, ale Polaćek cały czas niepokonany.

25
    Póki co wciąż bez goli w tym pojedynku. Minimalną przewagę mają Miedzowi, ale jak na razie brakuje groźnych akcji ofensywnych. Przed momentem zaatakowali również rywale, ale dobrze w defensywie obrońcy Zagłębia.

10
    Po dziesięciu minutach bez bramek w Turcji. Korner wywalczyli lubinianie, ale obyło się bez zagrożenia pod bramką rywali.

1

Gole:

Zagłębie Lubin:
    I połowa: Polaćek – Todorovski, Guldan, Jach, Ćotra – Piątek, Jagiełło – Vlasko, Starzyński, Janoszka – Buksa
    II połowa: Polaćek – Todorovski (65. Siemaszko), Guldan (65. Madera), Jach (78. Jończy), Dziwniel – Tosik, Jagiełło (65. Slisz, 78. Żyra) – Janus, Rakowski, Woźniak – Nespor