BBTS – BKS Visła 2:3 (koniec) | MKS – Jastrzębski 1:3 (koniec)
29 25 25 17 11
BKS Visła Proline Bydgoszcz
3
31 16 22 25 15
Piątek 03.02.2017, 18:00 • Hala pod Dębowcem, Bielsko-Biała • PlusLiga • 20. kolejka

11:15
    Bartosz Filipiak na prawej stronie siatki zatrzymuje blokiem atak rywali. Łuczniczka zwycięża!

10:14
    Wykorzystuje przechodzącą piłkę Jan Nowakowski. Piłka meczowa dla Łuczniczki Bydgoszcz. Rozsypani gospodarze!

9:10
    Autowy atak Adama Bartosa. O czas prosi Rostislav Chudik – trener BBTS-u Bielsko-Biała!

8:7
    Bartłomiej Grzechnik atakuje na środku po dłoniach Wojciecha Jurkiewicza w aut. Zmiana stron!

17:25
    Marcel Gromadowski atakuje w aut po dłoniach Adama Bartosa.

16:24
    Serwis w aut Pawła Gryca. Piłka setowa na wagę tie-breaka dla Łuczniczki!

16:23
    Bardzo mocno ze środka atakuje Jan Nowakowski, ale piłka ląduje na aucie.

11:19
    Punktowy serwis Krzysztofa Bieńkowskiego!

9:17
    Pewnie na czystej siatce z prawego skrzydła atakuje w boisko Paweł Gryc. O przerwę prosi Piotr Makowski – szkoleniowiec Łuczniczki Bydgoszcz!

8:17
    As serwisowy Bartłomieja Grzechnika!

1:9
    Kolejna punktowa zagrywka autorstwa Katicia!

1:8
    As serwisowy w wykonaniu Milana Katicia!

1:6
    Po dłoniach Mariusza Gacy w aut atakuje Igor Yudin. O czas prosi Rostislav Chudik – trener BBTS-u Bielsko-Biała!

25:22
    Dmitry Storozhylov wykorzystuje przechodzącą piłkę. BBTS wygrywa drugą partię!

24:21
    Po przekątnej atakuje z prawego skrzydła Bartosz Janeczek. w narożnik parkietu. Piłka setowa dla gospodarzy!

23:20
    Pewnie Bartosz Janeczek trafia ze skrzydła w wolną strefę. O przerwę prosi trener Łuczniczki Bydgoszcz – Piotr Makowski!

16:15
    Blokiem Milan Katić na lewym skrzydle zatrzymuje na lewej flance atak Bartosza Janeczka. O przerwę poprosił trener BBTS-u Bielsko-Biała – Rostislav Chudik!

11:9
    Świetnie serwuje Patryk Szczurek. Nie radzą sobie w obronie gospodarze!

10:6
    Z prawego skrzydła atakuje Bartłomiej Lipiński po bloku w aut. O czas prosi trener Łuczniczki Bydgoszcz – Piotr Makowski!

3:0
    Punktowy serwis Bartłomiej Grzechnika. Myli się w obronie Igor Yudin!

25:16
    W aut atakuje Bartosz Filipiak. Zwyciężają drugiego seta bielszczanie i w meczu mamy remis 1:1!

24:16
    Wykorzystuje przechodzącą piłkę Milos Vemić. Piłka setowa dla BBTS-u Bielsko-Biała!

22:16
    Serwis Piotra Sieńko. Błąd odbicia w wykonaniu Milosa Vemicia!

22:14
    Punktowy serwis Bartłomieja Lipińskiego. Piłkę dotknął Jakub Rohnka!

17:12
    W siatkę serwuje Bartosz Filipiak. O czas prosi trener Łuczniczki Bydgoszcz – Piotr Makowski!

7:4
    Świetnie kiwa z drugiej piłki Dmitry Storozhylov, a piłka trafia w wolne pole. O czas prosi trener Łuczniczki Bydgoszcz – Piotr Makowski!

29:31
    Bartosz Janeczek z lewej strony siatki atakuje po bardzo ostrym skosie w aut. Zwyciężają przyjezdni w pierwszej partii!

29:30
    Szybka akcja po stronie gości. Ze środka w boisko pewnie uderza Jan Nowakowski. Znów mają szansę zawodnicy Łuczniczki na zakończenie tej partii!

28:29
    Pewnie Igor Yudin na lewej flance obija blok rywali na aut. Kolejna piłka setowa dla bydgoszczan!

27:28
    Punktowa zagrywka Bartosza Filipiaka i znów wszystko odwraca się jak w kalejdoskopie. Piłka setowa dla gości!

27:26
    Na lewym skrzydle po dłoniach Bartosza Filipiaka w aut atakuje Milos Vemić. Piłka setowa dla BBTS-u!

26:25
    Na prawym skrzydle w aut uderza Marcel Gromadowski. Kolejna setowa dla gospodarzy!

25:24
    Mamy zwrot akcji. Milan Katić na prawej flance zablokowany przez Bartosza Janeczka. Piłka setowa dla BBTS-u!

23:24
    Po bardzo długiej akcji z drugiej linii atakuje idealnie w wolne pole Igor Yudin. Piłka setowa dla Łuczniczki Bydgoszcz!

22:21
    Fatalna pomyłka Igora Yudina, który z całej siły uderzył na prawym skrzydle po prostej, ale w aut. Piotr Makowski – trener Łuczniczki Bydgoszcz prosi o przerwę!

18:19
    Walczą bielszczanie. Bartosz Janeczek na prawym skrzydle atakuje po dłoniach Mateusza Sacharewicza w aut. Przerwa dla trenera Łuczniczki Bydgoszcz – Piotra Makowskiego!

15:19
    Rozbrykał się Gromadowski, który teraz na prawym skrzydle huknął po przekątnej w boisko z całej siły. Druga przerwa na żądanie Rostislava Chudika – szkoleniowca BBTS-u Bielsko-Biała!

13:15
    Lewa strona siatki. Milan Katić oraz Mateusz Sacharewicz zatrzymują kiwkę Bartosza Janeczka. O pierwszy czas w tym spotkaniu prosi trener BBTS-u Bielsko-Biała – Rostislav Chudik!

13:14
    Punktowy serwis Patryka Szczurka. Nie radzi sobie w obronie Bartłomiej Lipiński!

Adam Ka

BBTS Bielsko-Biała: Gaca, Grzechnik, Storozhylov, Siek, Modzelewski, Gryc, Janeczek, Bieńkowski, Vemić, Bartos, Lipiński, Kwasowski (C). Libero: Czauderna, Koziura.
    BKS Visła Proline Bydgoszcz: Nowakowski, Rohnka, Katić, Jurkiewicz (C), Yudin, Filipiak, Szczurek, Sieńko, Gromadowski, Bobrowski, Sacharewicz. Libero: Czunkiewicz.

Sędziowie: Piotr Skowroński – Marek Heyducki