PŚ w Oberstdorfie - kwal. | Maciej Kot (POL) (koniec) | | | PŚ w Oberstdorfie | Stefan Kraft (AUT) (koniec) |
PŚ w Pyeongchang - sprint drużynowy kobiet | Szwecja I (koniec) |
wydarzenie zakończone
Puchar Świata w Pyeongchang - sprint drużynowy kobiet
Szwecja I
(Norwegia I, Stany Zjednoczone I)
Maria Pawlak
Wyniki sztafety sprinterskiej w Pjongczang:
1. Szwecja I: Elin Mohlin, Maria Nordstroem 20:37,1
2. Norwegia I: Anna Svendsen, Silje Oeyre Slind +1,7
3. Stany Zjednoczone I: Sophie Caldwell, Ida Sargent +6,1
4. Stany Zjednoczone II: Caitlin Patterson, Elizabeth Stephen +6,4
5. Słowenia: Katja Visnar, Anamarija Lampic +14,4
6. Norwegia II: Emilie Kristoffersen, Kari Vikhagen Gjeitnes +35,2
7. Rosja II: Anna Miedwiediewa, Jelena Soboljewa +43,6
8. Białoruś: Polina Seronosowa, Julia Tichonowa +48,2
9. Niemcy: Laura Gimmler, Elisabeth Schicho +1:01,8
10. Szwecja II: Frida Erkers, Jenny Solin +1:42,8
Składy drużyn w biegu finałowym:
1. Stany Zjednoczone II: Caitlin Patterson, Elizabeth Stephen
2. Szwecja I: Elin Mohlin, Maria Nordstroem
3. Słowenia: Katja Visnar, Anamarija Lampic
4. Białoruś: Polina Seronosowa, Julia Tichonowa
5. Norwegia I: Anna Svendsen, Silje Oeyre Slind
6. Stany Zjednoczone I: Sophie Caldwell, Ida Sargent
7. Norwegia II: Emilie Kristoffersen, Kari Vikhagen Gjeitnes
8. Rosja II: Anna Miedwiediewa, Jelena Soboljewa
9. Niemcy: Laura Gimmler, Elisabeth Schicho
10. Szwecja II: Frida Erkers, Jenny Solin
1. Szwecja I: Elin Mohlin, Maria Nordstroem 20:37,1
2. Norwegia I: Anna Svendsen, Silje Oeyre Slind +1,7
3. Stany Zjednoczone I: Sophie Caldwell, Ida Sargent +6,1
4. Stany Zjednoczone II: Caitlin Patterson, Elizabeth Stephen +6,4
5. Słowenia: Katja Visnar, Anamarija Lampic +14,4
6. Norwegia II: Emilie Kristoffersen, Kari Vikhagen Gjeitnes +35,2
7. Rosja II: Anna Miedwiediewa, Jelena Soboljewa +43,6
8. Białoruś: Polina Seronosowa, Julia Tichonowa +48,2
9. Niemcy: Laura Gimmler, Elisabeth Schicho +1:01,8
10. Szwecja II: Frida Erkers, Jenny Solin +1:42,8
Składy drużyn w biegu finałowym:
1. Stany Zjednoczone II: Caitlin Patterson, Elizabeth Stephen
2. Szwecja I: Elin Mohlin, Maria Nordstroem
3. Słowenia: Katja Visnar, Anamarija Lampic
4. Białoruś: Polina Seronosowa, Julia Tichonowa
5. Norwegia I: Anna Svendsen, Silje Oeyre Slind
6. Stany Zjednoczone I: Sophie Caldwell, Ida Sargent
7. Norwegia II: Emilie Kristoffersen, Kari Vikhagen Gjeitnes
8. Rosja II: Anna Miedwiediewa, Jelena Soboljewa
9. Niemcy: Laura Gimmler, Elisabeth Schicho
10. Szwecja II: Frida Erkers, Jenny Solin
1. Szwecja I: Elin Mohlin, Maria Nordstroem 20:37,1
2. Norwegia I: Anna Svendsen, Silje Oeyre Slind +1,7
3. Stany Zjednoczone I: Sophie Caldwell, Ida Sargent +6,1
4. Stany Zjednoczone II: Caitlin Patterson, Elizabeth Stephen +6,4
5. Słowenia: Katja Visnar, Anamarija Lampic +14,4
6. Norwegia II: Emilie Kristoffersen, Kari Vikhagen Gjeitnes +35,2
7. Rosja II: Anna Miedwiediewa, Jelena Soboljewa +43,6
8. Białoruś: Polina Seronosowa, Julia Tichonowa +48,2
9. Niemcy: Laura Gimmler, Elisabeth Schicho +1:01,8
10. Szwecja II: Frida Erkers, Jenny Solin +1:42,8
1. Stany Zjednoczone II: Caitlin Patterson, Elizabeth Stephen
2. Szwecja I: Elin Mohlin, Maria Nordstroem
3. Słowenia: Katja Visnar, Anamarija Lampic
4. Białoruś: Polina Seronosowa, Julia Tichonowa
5. Norwegia I: Anna Svendsen, Silje Oeyre Slind
6. Stany Zjednoczone I: Sophie Caldwell, Ida Sargent
7. Norwegia II: Emilie Kristoffersen, Kari Vikhagen Gjeitnes
8. Rosja II: Anna Miedwiediewa, Jelena Soboljewa
9. Niemcy: Laura Gimmler, Elisabeth Schicho
10. Szwecja II: Frida Erkers, Jenny Solin