FC Toruń – Zduńska Wola 5:4 (koniec) | Clearex – Głogów 2:1 (koniec) | Red Dragons – AZS Gdańsk 4:3 (koniec)
Clearex Chorzów
2:1 (2:1)
Euromaster Chrobry Głogów
Poniedziałek 06.02.2017, 19:30 • Hala Sportowa, Chorzów. • FOGO Futsal Ekstraklasa • Runda 15

Dziękujemy już Państwu bardzo serdecznie za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na dalsze sportowe emocje do naszych relacji. (21:05:57)

To już koniec spotkania Clearex Chorzów – Euromaster Chrobry Głogów. Ostatecznie to gospodarze zgarniają dzisiaj komplet punktów, ale nie przyszło im to z łatwością. Robert Trznadel i jego podopieczni walczyli dzisiaj bardzo dzielnie o ugranie choćby jednego oczka, jednak ostatecznie polegli nieznacznie 1:2. Tomasz Golly zdobył dzisiaj dwie bramki dla miejscowego teamu, a jedyne trafienie dla przyjezdnych było autorstwa Kamila Nowakowskiego.

39:00
    Ostatnia minuta spotkania właśnie się rozpoczyna. Clearex Chorzów stara się teraz dobrze ustawiać w defensywie, a Euromaster wyprowadza swoją ofensywną akcję.

38:30
    Przed nami ostatnie 90. sekund rywalizacji w Chorzowie. Gospodarze muszą grać bardzo czujnie, aby nie sfaulować swojego rywala w końcówce spotkania.

37:35
    Można się spodziewać, że goście szukać będą teraz kontaktu z przeciwnikiem, aby dać pretekst sędziemu do odgwizdania szóstego przewinienia.

36:55
    Euromaster Chrobry Głogów w ostatnich trzech minutach musi postawić wszystko na jedną kartę, jeśli chce wywieźć z Chorzowa choćby punkt.

35:40
    Będzie nerwowa końcówka w chorzowskiej hali sportowej. Sędziowie odgwizdali już piąte przewinienie gospodarzy w tej części meczu! Każde kolejne będzie się wiązać z przedłużonym rzutem karnym dla głogowian!

34:30
    Już tylko nieco ponad pięć minut pozostało do zakończenia drugiej części spotkania. Coraz bliżej zgarnięcia trzech punktów są chorzowianie.

33:25
    Pierwsze przewinienie w drugiej części meczu popełniają gracze Euromastera. Od rzutu wolnego swoją grę wznowi miejscowa drużyna.

32:45
    To już czwarty faul podopiecznych Marcina Waniczka w drugiej części gry. Jeszcze dwa przewinienia i Euromaster będzie wykonywać przedłużony rzut karny.

31:30
    Wkraczamy powoli w decydujące fragmenty tego spotkania. Kibice zgromadzeni w chorzowskiej hali nie mogą być nadal pewni zgarnięcia przez ich ulubieńców kompletu punktów.

30:50
    Jeśli taki rezultat będzie się utrzymywał jeszcze przez najbliższe minuty, to Robert Trznadel może zdecydować się na manewr z wycofanym bramkarzem.

29:45
    Niebawem dobije równe pół godziny rywalizacji tego meczu. Nadal utrzymuje się prowadzenie gospodarzy 2:1 po trafieniach Tomasza Golly oraz golu Kamila Nowakowskiego.

28:00
    Trzecie przewinienie w tej odsłonie gospodarzy. Coraz bardziej realne wydają się być w drugiej odsłonie przedłożone rzuty karne.

26:45
    Drugie przewinienie w tej części spotkania zawodników gospodarzy. Ich rywale nadal mają zero fauli po przerwie.
    W pierwszym dzisiejszym meczu FC Toruń wygrało z mistrzem Polski:

25:30
    Kibice gości z pewnością liczą teraz na skuteczność swojego najlepszego strzelca Kamila Kaczmara. Póki co zawodnik ten nie zdołał wpisać się na listę strzelców.

24:15
    Upływają kolejne minuty tej odsłony meczu, a nadal utrzymuje się nieznaczne prowadzenie miejscowych piłkarze. W akumulowanych przewinieniach nadal stan 1:0.