Bordeaux – PSG 0:3 (koniec)
Girondins Bordeaux
0:3 (0:2)
Paris Saint-Germain
Piątek 10.02.2017, 20:45 • Stade Chaban-Delmas, Bordeaux • Francuska Ligue 1 Uber Eats • Runda 25

Ani minuty nie doliczył arbiter! PSG prezentowało się znacznie lepiej od gospodarzy i wysoko zwycięża w wyjazdowym starciu. Paryżanie z taką formą śmiało mogą myśleć o przegonieniu AS Monaco w tabeli. Dziękuję za śledzenie relacji i zapraszam na kolejne, tylko na Lajfy.com! (22:31:51)

90

89
    Jeszcze jeden z ostatnich ataków próbują przeprowadzić gospodarze.

87
    Kamano na pełnym biegu wparował w pole karne przyjezdnych, ale został powstrzymany przez dwóch defensorów PSG.

86
    Nie potrafią odebrać futbolówki rywalom miejscowi. Chyba nic nie będą już w stanie wskórać piłkarze Bordeaux.

85
    Do końca regulaminowego czasu gry pozostało pięć minut. Przy piłce znajdują się goście, którzy najwyraźniej mają chrapkę na czwartego gola.

83
    Niecelne uderzenie na bramkę gospodarzy i z piątego metra grę wznowi Carrasso.

81
    Akcja Żyrondystów przerwana przez arbitra. Na pozycji spalonej złapany został Laborde.

80
    Ben Arfa długo dryblował w okolicach pola karnego rywali, ale ostatecznie został powstrzymany przez Toulalana.

79
    Zmiana w drużynie Girondins Bordeaux: z boiska schodzi Malcom, na boisku pojawia się Gaëtan Laborde.

78
    Nkunku popisał się lobem, ale piłka poszybowała obok bramki rywali.

76
    Draxler wpakował piłkę do brami rywali, ale gol nie zostaje uznany. Na wyraźnym spalonym w momencie podania znajdował się gracz PSG.
    75. Kevin Trapp (PSG)

75
    Ależ bliski szczęścia był teraz Rolan! Po uderzeniu zawodnika Bordeaux piłka w minimalnej odległości minęła słupek bramki rywali!

74
    Gra cały czas toczy się na połowie paryżan, ale z tej chwilowej przewagi Żyrondystów niewiele wynika.

73
    Coraz mocniej napierają miejscowi, ale bardzo dobrze w defensywie zorganizowani są goście.

71
    Zmiana w drużynie Paris Saint-Germain FC: z boiska schodzi Edinson Cavani, na boisku pojawia się Hatem Ben Arfa.

69
    Korner wywalczyli gospodarze. Coraz bardziej rozkręcają się miejscowi, ale na korzystny wynik może być już za późno.

67
    Mogli nawiązać kontakt miejscowi! W dobrej sytuacji znalazł się Kamano, który jednak uderzył prosto w interweniującego Trappa!

Gole: 6. Cavani, 40. Di María, 47. Cavani

Kartki:   21. Motta (PSG)

Girondins Bordeaux: Carrasso – Gajić, Jovanović, Pallois, Sabaly – Plašil (C) (66. Vada), Toulalan, Sankharé – Malcom (79. Laborde), Rolán, Ménez (57. Kamano).
    Zmiany: Prior – Contento, Arambarri Rosa, Kamano, Pellenard, Vada, Laborde.

Paris Saint-Germain: Trapp – Meunier, Marquinhos, Kimpembe, Kurzawa – Verratti (61. Nkunku), Motta (C), Rabiot – Lucas Moura, Cavani (71. Ben Arfa), Di María (63. Draxler).
    Zmiany: Aréola – Matuidi, Maxwell, Aurier, Ben Arfa, Draxler, Nkunku.

Sędzia główny: Nicolas Rainville
    Asystenci: Alexandre Viala, Husseyin Ocak