ZAKSA – Greenyard 3:0 (koniec) | BR Volleys – Resovia 3:2 (koniec) | Azimut – Skra 3:1 (koniec)
Berlin Recycling Volleys
3
25 25 21 20 15
Asseco Resovia Rzeszów
2
20 22 25 25 13
Wtorek 14.02.2017, 19:30 • Max-Schmeling-Halle - Berlin, Niemcy • Liga Mistrzów • 5. kolejka

15:13
    Pudłuje z lewego skrzydła Ivović i mamy koniec spotkania, górą gospodarze.

14:13
    Zablokowany Ivović, meczbol miejscowych.

12:12
    As serwisowy Jaeschkego!

20:25
    Trafia z prawej flanki Jaeschke, remis w meczu!

19:24
    Możdżonek z krótkiej i jest setboll rzeszowian!

13:18
    Asem popisał się Jaeschke, linia końcowa!

21:25
    Jaeschke wykorzystuje kontrę mocno uderzając z prawego skrzydła! Set dla Resovii.

21:24
    Kuhner psuje serwis, setbol rzeszowian!

3:2
    As serwisowy Carolla, sam narożnik!

25:22
    Potężny atak z lewego skrzydła gospodarzy i to oni wygrywają drugiego seta!

24:21
    Jeszcze raz w kontrze widzimy gospodarzy, która tym razem zakończona pewnym atakiem ze środka siatki! Berlińczycy przed szansą na wygranie drugiego seta!

22:21
    A teraz czas na życzenie szkoleniowca gospodarzy!

21:18
    Kąśliwa zagrywka Kromma, piłka po taśmie przedostaje się na stronę rzeszowian i wpada w boisko. Drugi czas dla Andrzeja Kowala!

19:17
    Od razu o czas prosi Andrzej Kowal, który widzi, że ten set powoli ucieka!

16:15
    Kontra gości. Perrin atakuje na podwójnym bloku i zostaje zatrzymany! Druga przerwa techniczna!

12:11
    Jeszcze jedna punktowa zagrywka Paula Carrolla!

6:8
    W kolejnej akcji Dryja bardzo pewnie w punkt! Trafia idealnie w trzeci metr! Pierwsza przerwa techniczna!

25:20
    Punktowy atak gospodarzy i to oni wygrywają pierwszego seta dosyć pewnie.

24:19
    Skutecznie w ataku gospodarze i to oni przed szansą na wygranie seta!

20:15
    Kolejny raz udanie w ataku gospodarze. Od razu o drugi czas prosi Andrzej Kowal!