Stocznia – Czarni 2:3 (koniec) | BBTS – Exact 1:3 (koniec) | MKS – BKS Visła 2:3 (koniec)

9:15
    Kontra gości i Żaliński pewnie kończy! Kończy też ostatecznie mecz, dwa punkty pojadą do Radomia!

9:14
    Ruciak przepuścił piłkę po serwisie Kędzierskiego, a ta spadła w boisku! Meczbol dla Cerradu Czarnych!

8:7
    Żaliński zatrzymany, w roli głównej Milushev! Zmiana stron przy minimalnym prowadzeniu szczecinian.

25:23
    Fornal zagrywa w aut. Będzie dziś tie-break w Szczecinie!

24:22
    Serwis Ziobrowskiego popsuty, a to oznacza, że gospodarze mają piłkę setową!

3:5
    Spora kontrowersja, po przerwie sędzia jednak uznał, że piłka po serwisie Żalińskiego jednak wylądowała poza boiskiem... Kuriozum.

25:22
    Bołądź po raz kolejny wyrzucił piłkę w aut, jeszcze poprosił o challenge trener gości, ale to nic nie dało. Trzeci set dla Espadonu!

24:22
    Wika nie pomylił się w ataku – piłka setowa dla Espadonu!

20:25
    Fornal z lewego skrzydła trafia dokładnie w 9. metr! Druga partia – podobnie jak pierwsza – dla radomian.

19:24
    Fornal atakuje po prostej i trafia w boisko. Jest setbol dla Cerradu Czarnych!

12:25
    Świetny serwis Bołądzia w samą linię! Set otwarcia dla gości.

12:24
    Duet Kohut-Fornal blokuje Milusheva – będzie setbol dla Cerradu Czarnych!

Artur Ryszawa

Stocznia Szczecin: Gałązka, Kluth, Depowski, Wołosz, Perłowski, Zajder, Milushev, Ruciak, Sládeček, Wika, Cedzyński, Kozłowski, Murek (libero), Mihułka (libero)
    Enea Czarni Radom: Bołądź, Ostrowski, Żaliński, Kędzierski, Zwiech, Ziobrowski, Kohút, Smith, Fornal, Gonciarz, Watten (libero), Filipowicz (libero)

Sędziowie: I – Zbigniew Wolski (Gorzów Wlkp.), II – Paweł Ignatowicz (Narok). Komisarz: Andrzej Wołkowycki (Ełk).