Veszprem – Orlen Wisła | 31:25 (koniec) |
Wybrzeże – MMTS | 22:25 (koniec) | | | Pogoń – Zagłębie | 30:28 (koniec) | | | Stal – Górnik | 27:32 (koniec) |
UKS PCM – Zagłębie | 22:26 (koniec) | | | Olimpia-Beskid – Młyny Stoisław | 20:28 (koniec) | | | KPR J.G. – Arka | 24:35 (koniec) |
Piotrcovia – KPR G.K. | 29:28 (koniec) | | | MKS Perła – SPR Pogoń | 24:19 (koniec) |
Stal Gorzów – Real Astromal | 17:16 (koniec) |
SPR Olkusz – Jutrzenka | 26:28 (koniec) |
GTPR Vistal – Varsovia | 25:22 (koniec) | | | KPR Ruch – MTS K. | 28:25 (koniec) |
finał
MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski
29:28
(13:15)
KPR Gminy Kobierzyce
Tomasz Skalski
MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski:
Opelt, Sarnecka – Sobińska, Kucharska, Matyja, Klonowska, Kopertowska, Marszałek, Wypych, Szafnicka, Ivanović, Jałoszewska, Belmas, Despodovska, Dronzikowska.
Trener: Rafał Przybylski
Zmiany:
Trener:
KPR Gminy Kobierzyce: Słota, Demiańczuk – Jakubowska, Skalska, Wojda, Anna Mączka, Janczak, Wesołowska, Łuczkowska, Michalak, Szymańska, Bartkowska, Linkowska, Daszkiewicz, Walczak, Kaźmierska.
Trener: Tomasz Folga
Zmiany:
Trener:
Trener: Rafał Przybylski
Zmiany:
Trener:
KPR Gminy Kobierzyce: Słota, Demiańczuk – Jakubowska, Skalska, Wojda, Anna Mączka, Janczak, Wesołowska, Łuczkowska, Michalak, Szymańska, Bartkowska, Linkowska, Daszkiewicz, Walczak, Kaźmierska.
Trener: Tomasz Folga
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Andrzej Kierczak (Michałowice), Tomasz Wrona (Kraków).
Widownia: 300
Piotrcovia: Opelt, Sarnecka – Sobińska, Kucharska 5, Matyja, Klonowska, Kopertowska 5, Marszałek, Wypych 9/2, Szafnicka, Ivanović 3/2, Jałoszewska, Belmas 3, Despodovska 1, Dronzikowska 3.
Trener: Rafał Przybylski
Karne: 5/7
Kary: 14 min (Ivanović, Belmas po 4 min., Szafnicka, Despodovska, Dronzikowska po 2).
KPR G.K.: Słota, Demiańczuk – Jakubowska 1, Skalska 8/1, Wojda 1, Anna Mączka 9/4, Janczak 1, Wesołowska, Łuczkowska, Michalak 2, Szymańska 4/1, Bartkowska, Linkowska 2, Daszkiewicz, Walczak, Kaźmierska.
Trener: Tomasz Folga
Karne: 5/5
Kary: 10 min (Wojda 4 min., Mączka, Janczak, Michalak)
Sędziowali: Andrzej Kierczak, Tomasz Wrona. Widzów: 300