Trefl – Czarni 3:1 (koniec) | Skra – Jastrzębski 3:2 (koniec) | Stocznia – GKS 2:3 (koniec)

25:20
    As serwisowy Szymona Romacia kończy to spotkanie!

24:20
    Kontra gospodarzy, w której po prostej uderza Romać i to gdańszczanie przed szansą na wygranie tego meczu!

18:15
    Do tego autowy atak na skrzydle w wykonaniu Ziobrowskiego. O czas prosi Robert Prygiel.

15:14
    Od razu o czas prosi Robert Prygiel.

25:23
    Goście nie przebijają piłki na drugą stronę i to gospodarze wygrywają tego seta!

24:23
    Za to Mika wybiera się po ostrym skosie i trafia! Gdańszczanie przed szansą na wygranie tego seta!

23:22
    Autowy atak przyjezdnych i to gdańszczanie po dobrej serii wychodzą na prowadzenie!

22:22
    Potrójny blok gospodarzy na lewej stronie siatki i mamy remis! Czas dla przyjezdnych!

19:21
    Znakomity blok Masnego i Gawryszewskiego na lewej stronie siatki. Czas na życzenie Roberta Prygla.

15:19
    Radomianie wykorzystują przechodzącą piłkę i o czas prosi Andrea Anastasi!

25:18
    Piłka rzucona przez jednego z zawodników gości i to gospodarze wygrywają tego seta!

24:17
    W kontrze udanie z drugiej linii atakuje Schulz, jednak w opinii arbitra przekracza linię trzeciego metra.

24:16
    Znakomicie ze środka siatki Dima Paszycki i przed gospodarzami szansa na wygranie tego seta!

16:10
    Ponownie w kontrze widzimy gospodarzy. Tym razem rozegranie na środek do Gawryszewskiego, a ten pewnie w punkt. Czas dla radomian!

13:10
    Po przerwie Gawryszewski czujnie na środku siatki. Wygrywa walkę i o czas prosi Robert Prygiel.

22:25
    I as serwisowy Wojtka Żalińskiego kończy tego seta! To już trzecia punktowa zagrywka przyjmującego gości!

22:24
    Ajjjj, minimalnie autowa zagrywka Damiana Schulza i to goście stają przed szansą na wygranie tego seta!

21:22
    Kolejny już as serwisowy przyjezdnych. W 9 metr trafia Kędzierski i o drugi czas w tym secie prosi Andrea Anastasi.

19:19
    Do tego teraz Damian Schulz popisuje się na prawej stronie siatki pojedynczym blokiem. Remis na tablicy wyników i czas na życzenie Roberta Prygla!