Trefl – Czarni 3:1 (koniec) | Skra – Jastrzębski 3:2 (koniec) | Stocznia – GKS 2:3 (koniec)

15:10
    Ze środka w wolne pole atakuje Karol Kłos. Ważna wygrana Skry po tym pięciosetowym boju!

14:10
    Co teraz zrobił Maciej Muzaj. Czysta siatka na prawym skrzydle, a atakujący Jastrzębskiego Węgla uderza w siatkę. Piłka setowa dla bełchatowian!

11:7
    Z prawej strony siatki Mariusz Wlazły przedarł się przez podwójny blok gości. Kolejny czas dla trenera Jastrzębskiego Węgla – Marka Lebedewa!

9:7
    Bartosz Kurek atakuje na lewej flance, a w siatkę wpada przy próbie bloku Maciej Muzaj. O czas prosi Mark Lebedew – trener Jastrzębskiego Węgla!

8:7
    Na aucie ląduje zagrywka Lukasa Kampy. Zmiana stron!

25:15
    Szybka akcja i ze środka kończy atak w boisku Karol Kłos. Będzie tie-break w Bełchatowie!

24:14
    W siatkę trafia zagrywką Patryk Strzeżek. Piłka setowa dla bełchatowian!

23:13
    As serwisowy w wykonaniu Srećko Lisinaca. Nie poradził sobie z przyjęciem Marcin Ernastowicz!

22:13
    Świetnie, technicznym atakiem punktuje Mariusz Wlazły z prawego skrzydła. Miękkie zagranie nad blokiem i piłka ląduje w boisku. Mark Lebedew – trener Jastrzębskiego Węgla prosi o przerwę!

15:9
    Punktowy serwis w wykonaniu Bartosza Kurka. Nie radzi sobie z obroną Jakub Popiwczak!

13:8
    Mariusz Wlazły dopisuje na swoje konto kolejnego asa serwisowego. Piłka szczęśliwie dotyka taśmy i spada tuż za siatkę zaskakując rywali!

12:8
    Punktowa zagrywka Marusza Wlazłego. Przyjmuje ten serwis Jakub Popiwczak, ale piłka wypada na trybuny i nie zdążył już do niej Lukas Kampa. Czas dla Marka Lebedewa – trenera Jastrzębskiego Węgla!

10:7
    As serwisowy Srećko Lisinaca. Fatalne przyjęcie w wykonaniu Salvadora Hidalgo Olivy!

23:25
    W siatkę serwuje Mariusz Wlazły. Goście mają już w tym pojedynku zapewniony jeden punkt!

23:24
    W kontrze Skra i pewnie na środku trafia w jednego z rywali Karol Kłos. Trener PGE Skry Bełchatów – Philippe Blain prosi o przerwę!

22:24
    Zepsuł teraz zagrywkę Srećko Lisinac. Piłka setowa dla Jastrzębskiego Węgla!

20:22
    Maciej Muzaj na prawej stronie siatki blokiem zatrzymuje Mariusza Wlazłego. O czas prosi trener PGE Skry Bełchatów – Philippe Blain!

20:19
    Zablokowany na prawym skrzydle Maciej Muzaj. Świetny blok w wykonaniu Nikołaja Penczewa i Srećko Lisinaca. Skra przegoniła rywali, a o czas prosi trener Jastrzębskiego Węgla – Mark Lebedew!

18:18
    Punktowa zagrywka Karola Kłosa. Nie radzi sobie z obroną libero Jastrzębskiego Węgla – Jakub Popiwczak!

13:15
    Punktowy serwis Jasona De Rocco. Ledwo co dał radę wybronić się Bartosz Kurek, a drugie odbicie Srećko Lisinaca było na tyle niedokładne, że punkt ląduje na koncie gości!

25:17
    Pewnie atakuje ze skrzydła w wolną strefę Nikołaj Penczew. Skra doprowadza do wyrównania w meczu!

24:16
    Z drugiej linii atakuje w aut Marcin Ernastowicz. Piłka setowa dla gospodarzy!

20:13
    As serwisowy Marcina Bachmatiuka. Piłka wpada pomiędzy Nikołaja Penczewa i Bartosza Kurka!

18:11
    Salvador Hidalgo Oliva trafia swoim serwisem. Nie radzi sobie z obroną Nikołaj Penczew!

12:6
    Kiwka Macieja Muzaja z ciężkiej pozycji i bełchatowianie zatrzymują tą próbę potrójnym blokiem. O drugi czas w tym secie prosi trener Jastrzębskiego Węgla – Mark Lebedew!

7:3
    Zablokowany Jason De Rocco na lewej stronie siatki przez potrójny blok Skry. O przerwę prosi trener Jastrzębskiego Węgla – Mark Lebedew!

25:27
    Zablokowany na prawej stronie siatki Mariusz Wlazły przez Jasona De Rocco. Goście przechylili szalę zwycięstwa w pierwszym secie na swoją stronę!

25:26
    Niesamowita walka. Co tutaj się dzieje! Atak Muzaja na prawej flance. Broni to uderzenie Kacper Piechocki, odbija po stronie rywali piłkę Mariusz Wlazły, ale trzecie przebicie libero bełchatowskiej Skry już za antenką. Piłka setowa dla gości!

25:24
    Bardzo mocno, ale w aut serwuje Salvador Hidalgo Oliva. Bełchatowianie mają piłkę setową!

24:23
    Z prawej strony siatki przedziera się przez blok rywali Mariusz Wlazły i trafia w wolne pole. Piłka setowa dla gospodarzy i czas dla Marka Lebedewa – trenera Jastrzębskiego Węgla!

22:23
    Niesamowite zwroty akcji w bełchatowskiej Hali Energia. Teraz z prawego skrzydła trafia po skosie w wolne pole Maciej Muzaj. O przerwę prosi trener PGE Skry Bełchatów – Philippe Blain!

19:20
    Kolejny zwrot akcji. Serwis Jasona De Rocco szczęśliwie zahacza o taśmę i spada tuż za siatkę. Nie zdążył z obroną Kacper Piechocki!

12:14
    Obok bloku jastrzębian w aut atakuje teraz Mariusz Wlazły. Interweniuje Philippe Blain prosząc o czas!