Trefl – Czarni 3:1 (koniec) | Skra – Jastrzębski 3:2 (koniec) | Stocznia – GKS 2:3 (koniec)
Stocznia Szczecin
2
16 28 25 20
GKS Katowice
3
25 26 22 25
Niedziela 26.02.2017, 17:00 • Hala Azoty Arena, Szczecin • PlusLiga • 24. kolejka

11:15
    Błoński w ataku, piłka odbiła się o bloku i spadła na aucie! GKS wywozi ze Szczecina dwa punkty!

10:14
    Będzie meczbol dla gości – Kapelus skutecznie zaatakował i zdobył dla swojej drużyny czternasty punkt!

20:25
    Milushev atakuje w aut! Koniec czwartego seta i ponownie będziemy świadkami tie-break'a w Szczecinie.

20:24
    Butryn trafia w środek w wolne pole – setbol dla Katowic!

25:22
    Espadon w kontrze, piłka do Ruciaka i ten obił blok gości! Espadon prowadzi w setach 2 do 1.

24:22
    Kalembka zaserwował w aut! Setbol dla Espadonu!

28:26
    As serwisowy Gałązki kończy drugiego seta!

27:26
    Ponownie nie pomylił się Milushev!

26:25
    Odważna decyzja Milsuheva o kiwce! Setbol ponownie dla Espadonu.

24:25
    Piłka po przyjęciu Murka wróciła na stronę gości, co skrzętnie wykorzystał Butryn! Setbol dla GKS-u!

24:23
    Kozłowski pocelował w Stańczaka swoją zagrywką! Setbol dla gospodarzy.

16:25
    Błędu po stronie Espadonu dopatrzyli się sędziowie i to Katowice wygrywają seta nr 1!