Chemik – MKS 3:0 (koniec) | KSZO – Atom Trefl 3:2 (koniec) | Legionovia – BKS 2:3 (koniec)
18 15 18
Niedziela 05.03.2017, 18:00 • RCSW Podpromie, Rzeszów • Tauron Liga • 23. kolejka

0:0
    Przed nami kolejne spotkania 23. kolejki Orlen Ligi. Będziemy z Państwem m.in. w Rzeszowie! Miejscowy Developres podejmie ŁKS Commercecon Łódź.

0:0
    Developres to czwarty zespół Orlen Ligi. Rzeszowianki zgromadziły na swoim koncie 45 punktów. Podopieczne Lorenzo Micellego mają pięć oczek straty do trzeciej lokaty oraz pięć oczek przewagi nad piątym miejscem.

0:0
    Na szóstym miejscu z kolei plasuje się ŁKS. Łodzianki z pewnością mogą być zadowolone z tego wyniku, ponieważ są beniaminkiem Orlen Ligi. Zawodniczki Michała Maska nad siódmą Muszynianką posiadają aż dziewięć oczek przewagi!

0:0
    Pierwszy mecz obu ekip zakończył się dość pewnym zwycięstwem Developresu. Rzeszowianki triumfowały 3:0. MVP starcia została wybrana Adela Helić.

0:0
    ŁKS na pewno będzie chciał zaprezentować się lepiej niż w pierwszym pojedynku. Developres z kolei walczy o jak najlepsze miejsce po fazie zasadniczej i też zrobi wszystko, aby sięgnąć po trzy oczka! Nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa na relację live od godziny 18:00 jedynie na lajfy.com!

0:0
    Składy obu ekip:

Developres SkyRes Rzeszów: Kamenova, Szymańska, Hawryła, Żabińska, Śliwińska, Kaczmar, Szczygieł, Helić, Flakus, Mróz, Paskova, Kaczorowska, libero: Nickowska, Borek.

ŁKS Commercecon Łódź: Kwiatkowska, Osadchuk, Rafałko, Oleksy, Sielicka, Tomczyk, Muhlsteinova, Kowalińska, Wołoszyn, libero: Szyjka, Strasz.

Sędziowie: Rafał Pośpiech – Janusz Cyran..

0:0

0:1
    Od punktu zaczyna mecz ŁKS. Przedarła się na prawym skrzydle przez blok Kowalińska.

1:1
    Kremena Kamenova pewnie minęła blok łodzianek.

2:1
    Przechodząca piłka po zagrywce Anny Kaczmar! Wykorzystuje tę sytuację Katarzyna Mróz!

3:1
    Kiwka Adeli Helić na prawym skrzydle. Piłka wpada w centralną strefę parkietu!

4:1
    Za pierwszym razem po ataku rywalek piłkę podbiła Borek, a następna próba była w aut!

5:1
    Kontra Developresu. Kremena Kamenova obija podwójny blok łodzianek. Mocny początek gospodyń!

5:2
    W trudnej sytuacji z drugiej piłki kiwnęła Lucie Muhlsteinova.

5:3
    Przechodząca piłka po zagrywce jednej z łodzianek. Wykorzystała sytuację Ewa Kwiatkowska.

6:3
    Tym razem Katarzyna Sielicka serwuje w aut.

7:3
    Przejście linii trzeciego metra przy ataku z szóstej strefy Izabeli Kowalińskiej.

7:4
    Ewa Kwiatkowska przedarła się przez podwójny blok rzeszowianek.

7:5
    Ataku nie skończyła Helić i wykorzystały to rywalki. Punkt dla ŁKS-u.

8:5
    Serwis w siatkę Ewy Kwiatkowskiej.

9:5
    Katarzyna Sielicka nadziała się na podwójny blok rzeszowianek!

9:6
    Agata Oleksy pewnie atakuje z lewej flanki po skosie.

9:7
    Kiepskie przyjęcie Kremeny Kamenovej i potem rzeszowianki nie zdołały już przebić piłki na drugą stronę!

10:7
    Tym razem rzeszowianki udanie przyjęły zagrywkę Muhlsteinovej. Atak ze środka skończyła Żabińska.

10:8
    W aut po zagrywce posłała piłkę Adela Helić.

11:8
    W siatkę z kolei Agata Oleksy.

11:9
    Ależ obrona łodzianek! Powalczyły i opłaciło się, ponieważ potem w aut zaatakowała Katarzyna Żabińska!

12:9
    Pierwszego ataku nie skończyła Adela Helić. Zawodniczka Developresu poprawiła się w kolejnej próbie!

13:9
    Kontra rzeszowianek. Kremena Kamenova przedarła się przez podwójny blok. Przerwa dla Michała Maska.
    13:9 Zdjęcie z prezentacji!

14:9
    Ewa Kwiatkowska nadziała się na rzeszowski blok na środku siatki!

15:9
    Przechodząca piłka po zagrywce Katarzyny Żabińskiej! Wykorzystuje sytuację Anna Kaczmar, która ładnie atakuje!

16:9
    Mur postawiły rzeszowianki! Nadziała się teraz Izabela Kowalińska. Kolejna przerwa dla trenera łódzkiej ekipy.

17:9
    W aut atakuje Katarzyna Sielicka. Łodzianki sugerowały, że piłka otarła się o blok.

17:10
    Ewa Kwiatkowska pewnym atakiem ze środka przerywa złą serię swojego zespołu.

17:11
    Popracowały blokiem przyjezdne! Zatrzymana została Kremena Kamenova, która atakowała z lewej flanki.

18:11
    Ależ to było pewne! Kremena Kamenova skierowała piłkę nad blokiem rywalek w boisko.

18:12
    Anna Kaczmar w trudnej sytuacji chciała obić blok rywalek i czekała na asekurację, której zabrakło.

18:13
    Przechodząca piłka, którą wykorzystała Ewa Kwiatkowska! Zagrywała Katarzyna Sielicka.

19:13
    Kiwka Adeli Helić w boisko.

19:14
    Z drugiej piłki kiwnęła Lucie Muhlsteinova.

20:14
    Pewny atak Adeli Helić z prawej flanki. Minięty został blok przeciwniczek.

21:14
    Przekroczyła linię trzeciego metra przy ataku Izabela Kowalińska.

22:14
    Niemiłosiernie nadziała się na blok Katarzyna Sielicka. Piłka wylądowała pod jej butami.

22:15
    Agata Oleksy wykorzystała dziurę w bloku rzeszowianek.

22:16
    Kontra ŁKS-u. Z drugiej linii w boisko trafiła Katarzyna Sielicka.

22:17
    Seria dobrych zagrań w wykonaniu przyjezdnych. Skończyła atak Izabela Kowalińska. Przerwa dla szkoleniowca Developresu.

22:18
    Odrabiają straty łodzianki! Asem serwisowym popisała się Lucie Muhlsteinova!

23:18
    Adela Helić pewnie atakuje z prawego skrzydła po prostej.

24:18
    Atak w aut Agaty Oleksy. Piłki setowe dla Developresu.

25:18
    Pierwszego seta kończy udanym atakiem z lewego skrzydła Klaudia Kaczorowska!

25:18
    Pierwszy set skończony.

0:0
    Pierwsza partia za nami! Pewnie triumfuje Developres. Rzeszowianki od początku spotkania włączył "piąty bieg" i szybko odjechały rywalkom!

0:0
    Drugi set rozpoczęty.

1:0
    Od popsutej zagrywki zaczynają łodzianki.

2:0
    Punktowy serwis! Z zagrywką Katarzyny Żabińskiej nie poradziła sobie Agata Oleksy!

3:0
    Znów kłopoty w przyjęciu miały łodzianki. Kontrę wykorzystała Kremena Kamenova.

4:0
    Jeszcze jedna kontra! Ponownie Kremena Kamenova! Znów świetny początek gospodyń!

5:0
    Niesamowicie męczy się dzisiaj w ataku Kowalińska. A z drugiej strony koncertowo Kamenova. Kolejny udany atak. Przerwa dla szkoleniowca ŁKS-u.

5:1
    Pierwszy punkt dla łodzianek w tym secie. Skutecznie Katarzyna Sielicka.

6:1
    Bardzo pewnie ze środka zaatakowała Katarzyna Mróz.

7:1
    Z szóstej strefy atakowała Agata Oleksy. Na nieszczęście dla łodzianek w aut!

7:2
    Anna Kaczmar zaserwowała w aut.

7:3
    Katarzyna Sielicka minęła podwójny blok rzeszowianek na kontrze.

8:3
    Po ataku Adeli Helić i bloku piłka spada w daleki aut.

8:4
    Serwis w aut Kremeny Kamenovej.

8:5
    Przechodząca piłka po zagrywce Sielickiej i wykorzystała to Ewa Kwiatkowska!

9:5
    Skuteczny atak ze środka Katarzyny Mróz.

10:5
    Tym razem piłka przechodziła na stronę Developresu i punktuje Katarzyna Żabińska!

10:6
    Izabela Kowalińska udanie zaatakowała z prawego skrzydła. Bliskie obrony były rzeszowianki.

11:6
    Klaudia Kaczorowska kiwnęła z lewego skrzydła. Piłka wpadła w boisko.

11:7
    Bardzo ładna akcja! Świetne obrony po obu stronach boiska. Finalnie skończyła atak Oleksy.

11:8
    Ofiarnie broniły się rzeszowianki, ale akcję zdołały skończyć przyjezdne. Przerwa dla szkoleniowca Developresu.

12:8
    Błąd podwójnego odbicia po stronie ŁKS-u.

12:9
    W aut posłała piłkę po zagrywce Klaudia Kaczorowska.

12:10
    Serwis po taśmie Agaty Oleksy! Piłka wpadła w boisko. Nie zdążyła z obroną Lucyna Borek.

13:10
    Świetnie w obronie w łodzianki, jednak na kontrze Katarzyna Sielicka zaatakowała w aut.

14:10
    Dużo chaosu było w tej akcji. Ostatecznie Kremena Kamenova obiła blok przeciwniczek.

15:10
    Kiwka z drugiej piłki Anny Kaczmar! Piłka wpadła w sam narożnik boiska!

15:11
    Katarzyna Sielicka zaatakowała po prostej obok bloku Developresu.

16:11
    Skuteczny atak Adeli Helić obok bloku przeciwniczek.

17:11
    W aut po skosie zaatakowała Izabela Kowalińska. Przerwa dla Michała Maska.

17:12
    Dotykają siatki rzeszowianki.

18:12
    Punktowy atak Adeli Helić z lewego skrzydła po skosie.

19:12
    Kontra Developresu. Tym razem udanym atakiem popisała się Klaudia Kaczorowska.

20:12
    Jeszcze raz Klaudia Kaczorowska! Przyjmująca Developresu tym razem kiwnęła obok bloku przeciwniczek.

21:12
    Po obiegu atakowała Ewa Kwiatkowska. Nadziała się na podwójny blok rzeszowianek!

21:13
    Posypała się gra łodziankom, ale pomocną rękę podała Katarzyna Mróz, która zaatakowała w aut.

22:13
    Mocny atak Adeli Helić. Atakująca Developresu obiła podwójny blok rywalek.

22:14
    Skuteczna kiwka Lucie Muhlsteinovej z drugiej piłki.

23:14
    Z szóstej strefy udanie zaatakowała Kremena Kamenova!

23:15
    Izabela Kowalińska obiła podwójny blok ustawiony przez rzeszowianki.

24:15
    Klaudia Kaczorowska skutecznie ze skrzydła i będziemy oglądać piłki setowe dla Developresu.

25:15
    Agata Oleksy została zatrzymana na podwójnym bloku! Kolejna partia dla Developresu.

25:15
    Drugi set skończony.

0:0
    Kolejna partia za nami. Znów pewnie triumfują rzeszowianki. Developres gra dzisiaj niesamowicie pewnie i skutecznie. Przed łodziankami trudne zadanie, jeżeli chcą powalczyć w stolicy Podkarpacia chociażby o wygranie jednej odsłony.

0:0
    Trzeci set rozpoczęty.

1:0
    Przeszła linię trzeciego metra Izabela Kowalińska.

1:1
    Agata Oleksy przedarła się przez podwójny blok.