Indykpol – Skra 2:3 (koniec) | BBTS – Resovia 0:3 (koniec) | Norwid – Stocznia 1:3 (koniec)
BKS Visła – Trefl 2:3 (koniec) | GKS – Cuprum 2:3 (koniec) | MKS – Projekt 1:3 (koniec)

0:0
    Dziękuje za śledzenie relacji live i zapraszam na kolejne na stronie lajfy.com (19:32:56)

0:0
    Cuprum Lubin wygrywa 3:2 z GKS-em Katowice po bardzo dobrym meczu z obu stron. Gospodarze rozpoczęli od wygrania pierwszej partii. W drugiej ulegli znacznie, bo do 13, a po przerwie na prowadzenie wyszli goście. W czwartym secie rozegranym na przewagi więcej zimnej krwi zachowali gospodarze i po raz czwarty z rzędu doprowadzili do piątego seta. W nim Cuprum Lubin od początku kontrolował sytuacje i zasłużenie zdobył dwa punkty.