TAF Toruń – Lębork 3:2 (koniec) | Jagiellonia – Lubawa 5:2 (koniec) | Gniezno – Pol. Gdańska 2:4 (koniec)
TAF Toruń
3:2 (2:0)
LSSS Team Lębork
Sobota 18.03.2017, 18:00 • Hala w Grębocinie, Grębocin • I liga futsalu - gr. północna • Runda 18

Spotkanie w Grębocinie właśnie dobiegło końca! Po niezwykle widowiskowym pojedynku TAF notuje drugie zwycięstwo w bieżących rozgrywkach. Dziękuję za uwagę! (19:34:51)

40:00

39:49
    Zablokowane uderzenie Friszkemuta i goście będą wykonywać korner.

39:25
    Źle wykonany stały fragment gry przez przyjezdnych. O czas prosi szkoleniowiec gospodarzy.

38:50
    Pięta płasko uderza z lewego skrzydła, ale minimalnie się myli! Szykuje się niezwykle emocjonująca ostatnia minuta pojedynku!

38:00
    Ziarko z ostego kąta, ale broni Bąk. Goście z wysuniętym golkiperem.

37:30
    Żółtym kartonikiem za symulowanie ukarany został Ziarko.

37:12
    Gol dla Teamu Lębork!

Zawodnik przyjezdnych się nie myli! WOJCIECH PIĘTA pewnie wykorzystuje rzut karny z dziesięciu metrów i przywraca swojej drużynie nadzieję na korzystny wynik!

37:11
    Ależ błąd Kraśniewskiego! Strzelec trzech goli dla TAF-u niepotrzebnie fauluje zawodnika rywali daleko od własnej bramki! Przedłużony rzut karny dla gości!

36:41
    Gol dla TAF-u Toruń!

Łos z rzutu karnego trafia w słupek, ale do piłki dopada KRYSTIAN KRAŚNIEWSKI, który ładnie zwiódł jednego z rywali, a następnie strzelił nie do obrony! Hattrick zawodnika TAF-u.

36:38
    Faulu na własnej połowie dopuszcza się Pięta! Żółta kartka dla zawodnika Teamu i przedłużony rzut karny dla gospodarzy!

36:27
    Kończalski przejął piłkę na połowie rywali, a następnie mocno uderzył, jednak piłka poszybowała pnad poprzeczką.

36:09
    O czas poprosił opiekun Teamu Lębork.

35:56
    Po raz piąty faulują goście. Obie drużyny muszą się więc wystrzegać przewinień.

35:25
    Bardzo ofiarnie bronią się miejscowi. Ogrom okazji stworzyli sobie piłkarze z Lęborka, jednak cały czas mają oni na swoim koncie zaledwie jednego gola.

34:26
    Ziarko z większej odległości, ale znów czujnie w bramce golkiper torunian.

34:01
    Potężnie z prawej strony boiska huknął Ziarko, ale piłka ląduje jedynie na bocznej siatce.

33:13
    Korner dla Teamu Lębork po wybronionym przez Bąka uderzeniu Kozakiewicza.

32:29
    Dwukrotnie znakomią interwencją popisuje się Bąk, a po chwili po uderzeniu Ziarki gospodarzy ratuje słupek!

Gole: 1. Kraśniewski, 7. Kraśniewski, 37. Kraśniewski – 28. Pietrzyk, 38. Pięta (10 m rzut karny)

Kartki:   14. Kukowski (TAF) – 37. Pięta (LĘB), 38. Ziarko (LĘB)

TAF Toruń: Bąk (Michaliszyn) – Kończalski, Nowicki, Łoś, Łuszczyński – Lisiecki, Drozdowski, Stankiewicz, Kukowski, Wilkanowski, Springer, Wójcik, Kraśniewski
    LSSS Team Lębork: Czekirda (Wos) – Gniba, Pięta, Pietrzyk, Kołucki – Kozakiewicz, Ziarko, Wierzbowski, Friszkemut, Stawikowski, Dmuchowski

Sędzia I: Tomasz Sadowski
    Sędzia II: Marcin Gutowski
    Sędzia III: Krzysztof Zabojszcz
    Sędzia IV: Marcin Wołowski