Górnik – Azoty 36:34 (koniec) | Zagłębie – Orlen Wisła 26:36 (koniec)
MKS Zagłębie Lubin
26:36 (11:16)
Orlen Wisła Płock
Niedziela 19.03.2017, 16:00 • Hala widowiskowo-sportowa RCS, Lubin • Orlen Superliga mężczyzn • 23. kolejka

Druga połowa całkowicie pod dyktando gości, którzy pokazali swoją siłę. Zagłębie popełniało wiele błędów, często dopuszczało do zagrań na skrzydło, co skrzętnie wykorzystywali Nafciarze. MVP meczu wybrany został bramkarz Wisły, Rodrigo Corrales! Dziękuję za uwagę i zapraszam do dalszego śledzenia relacji w portalu www.lajfy. com! (17:21:10)

Koniec meczu. (26:36)
    60
    Dzono zamyka ten mecz bramką! (26:36)
    60
    Racotea potężnym rzutem z drugiej linii pokonuje Małeckiego! (25:36)
    59
    Dużo przypadku w tej akcji, ale ostatecznie Dzono zdołał rzucić do bramki i zdobyć gola! (25:35)
    59
    Racotea jeszcze chce podwyższać ten wynik! (24:35)
    58
    Piechowski nie myli się w sytuacji sam na sam! (24:34)
    58
    Stankiewicz po raz piąty w tym spotkaniu! (24:33)
    57
    Tarabochia dla Płocka! (23:33)
    56
    Przysiek postanowił sam zakończyć tę akcję! Udało się! (23:32)

55
    Piechowski trafia i to już 10 bramek przewagi! (22:32)
    54
    Ale goście grają dalej i chcą uzyskać jak najlepszy rezultat! Trafia Ivić! (22:31)
    53
    Jedyna broń Zagłębia w ostatnich minutach to gra na kola Stankiewicza! To właśnie on znów pokonuje bramkarza! (22:30)