Uniw. Zielona Góra – Oborniki 5:5 (koniec)
Persa MOSiR AZS Uniwersytet Zielonogórski
5:5 (4:0)
KS Futsal Oborniki
Niedziela 19.03.2017, 16:00 • Hala Sportowa UZ przy ul. Szafrana, Zielona Góra • I liga futsalu - gr. północna • Runda 18

Ostatnia akcja zablokowana przez oborniczan, co sprawia, że dzisiejszy mecz kończy się podziałem punktów. Jest to sprawiedliwy rezultat, gdyż obie drużyny zaprezentowały po jednej połowie dobrego futsalu. Na początku na parkiecie rządzili zawodnicy z Winnego Grodu, jednak po przerwie poprawili się futsaliści z Wielkopolski. To tyle z Zielonej Góry! Dziękuję za uwagę i zapraszam na kolejne relacje na naszym portalu! (17:28:34)

39:57
    Trzy sekundy do końca spotkania! Z autu na własnej połowie zielonogórzanie!

39:40
    Od bramki goście.

39:28
    Ostatnie pół minuty! Piłka dla Akademików.

39:00
    Faule: 3 – 5.

38:42
    Ucierpiał faulowany we własnym polu karnym Jakub Turowski. Jest to piąty faul drużyny z Obornik!

37:11
    Długa akcja gości przerwana wybiciem piłki za linię końcową przez gospodarzy. Korner dla KS Futsalu.

36:53
    Oborniczanie znów grają bez bramkarza.

36:53
    Odmienieni po przerwie wyszli na parkiet zawodnicy z Obornik. Doprowadzili oni do wyrównania, dzięki czemu będziemy mieli emocjonującą końcówkę spotkania!

36:53
    Kolejny timeout dla Macieja Góreckiego.

36:20
    Gol dla Obornik!
    Strzelcem bramki MAREK MAJCHRZAK.
    I mamy bramkę wyrównującą! Goście przeprowadzili dobrą akcję lewym skrzydłem i nie dali Chyle szans na skuteczną interwencję!

36:03
    Niekryty Jakub Krzyżanowski trafia zaledwie w boczną siatkę!

35:20
    Mikołaj Orczykowski z kilku metrów posyła piłkę ponad poprzeczkę!

35:03
    Kacper Ryś przerywa akcję gości i daje swojej drużynie chwilę wytchnienia.

34:40
    Faule: 3 – 4.

34:11
    Zdaje się, że Greszczyk wykonał czysty wślizg, jednak sędzia zapisuje zielonogórzanom trzeci faul.

33:44
    Czas dla trenera AZS-u, Macieja Góreckiego.

33:44
    Strzelcem bramki TOMASZ WICBERGER.
    Szykuje nam się niesamowicie ciekawa końcówka! Wicberger dostał odbitą przez Chyłę piłkę, stojąc przy słupku, przez co nie miał problemów z umieszczeniem jej w siatce!

Paweł

Gole: 14. Greszczyk, 17. Kruszyński, 19. Greszczyk, 20. Ryś, 29. Hausler – 23. Orczykowski, 31. Majchrzak, 33. Sander, 34. Wicberger, 37. Majchrzak

Kartki:   13. Kruszyński (UZG) – 17. Wicberger (OBO)

Persa MOSiR AZS Uniwersytet Zielonogórski: Chyła (Dudek) – Greszczyk, Hoc, Pudzianowski, Kruszyński – Ryś, Bartczak, Turowski, Hausler, Haraś.
    KS Futsal Oborniki: Szepczyński – M. Wicberger, Łeszyk, Sander, Orczykowski – Walczak, T. Wicberger, Antczak, Majchrzak, Krzyżanowski.

Sędziowie: Tomasz Biel, Jakub Orliński – Przemysław Tkacz