ZAKSA – Biełgorod 1:3 (koniec) | Civitanova – Skra 2:3 (koniec)
26 25 26 15 13
PGE GiEK Skra Belchatow
3
24 16 28 25 15
Środa 22.03.2017, 20:30 • Palasport Eurosuole Forum, Civitanova Marche • Liga Mistrzów • Play-off

13:15
    Kończy atak z lewego skrzydła po przekątnej Bartosz Kurek. Zwycięstwo bełchatowian na otarcie łez!

12:14
    Trafia w dziewiąty metr z lewej strony siatki Bartosz Kurek i Skra ma piłkę meczową!

5:7
    As serwisowy Bartosza Kurka!

1:2
    As serwisowy. Tuż przy linii bocznej trafia Michał Winiarski!

15:25
    Próba obrony w wykonaniu gospodarze. Mylą się jednak Włosi i Skra doprowadza do tie-breaka!

14:24
    As serwisowy na koncie Karola Kłosa. Piłka setowa dla gości!

13:21
    As serwisowy Bartosza Kurka. Piłka po taśmie ląduje w boisku!

8:12
    Bardzo dobra zagrywka w boisko Karola Kłosa. O czas prosi Gianlorenzo Blengini – trener Cucine Lube Civitanova!

26:28
    Znów skuteczny Bartosz Kurek. Tym razem uderzenie po bloku w aut przyjmującego Skry i goście z Bełchatowa nie złożyli jeszcze broni!

26:27
    Bartosz Kurek atakuje po przekątnej w narożnik boiska na lewej flance. Piłka setowa dla gości!

26:25
    Między blokiem, a antenką atakuje w boisko na lewej stronie siatki Denis Kaliberda. Kolejna piłka meczowa dla Włochów!

25:24
    Prosta, szybka akcja Włochów. Ze środka trafia w wolne pole Enrico Cester. Znów mamy piłkę meczową dla gospodarzy!

24:23
    Kończy akcję na lewym skrzydle Klemen Cebulj. Techniczne uderzenie Słoweńca po skosie. Piłka meczowa dla Cucine Lube Civitanova!

23:22
    Alberto Casadei trafia zagrywką Kacpra Piechockiego. Wychodząc na prowadzenie w końcówce gospodarze!

17:18
    Notuje asa serwisowego Enrico Cester. Piłka w boisku, a Philippe Blain – trener PGE Skry Bełchatów prosi o czas!

14:18
    As serwisowy na koncie Marcina Janusza!

12:12
    As serwisowy Davide Candellaro. Piłka bezpośrednio trafia w boisko!

8:11
    Jurij Gładyr trafia zagrywką Denisa Kaliberdę. Czas dla trenera Cucine Lube Civitanova – Gianlorenzo Blenginiego!

25:16
    Szybkie rozegranie Christensona do Stankovicia i kapitan włoskiej drużyny trafia w boisko. Włosi w dalszej fazie. Skra gra już jedynie o honor!

24:16
    Kolejna ciekawa akcja Włochów. Z drugiej linii pewnie w wolne pole atakuje Osmany Juantorena. Piłka setowa dla Cucine Lube Civitanova!

16:11
    Skrócił zagrywkę Osmany Juantorena i świetnie trafia w boisko. Nie radzi sobie z obroną Bartosz Kurek. Druga przerwa techniczna w tej partii i pewne prowadzenie gospodarzy!

26:24
    Blokowany na lewej stronie siatki Michał Winiarski. Skra pod ścianą!

25:24
    Skutecznie na prawym skrzydle atakuje po przekątnej w narożnik parkietu Osmany Juantorena. Kolejna piłka setowa dla Włochów!

24:23
    Zablokowany z szóstej strefy Nikołaj Penczew przez rywali. Piłka setowa dla gospodarzy! Co robi Skra? Drugi czas na żądanie trenera PGE Skry Bełchatów – Philippe'a Blaina!

18:21
    Świetny serwis Nicolasa Uriarte. Nie radzi sobie z obroną wprowadzony przed momentem na boisko Denis Kaliberda. Odskakują goście, a o drugą w tym secie przerwę prosi Gianlorenzo Blengini – trener Cucine Lube Civitanova!