Pogoń – PGE Vive | 25:37 (koniec) | | | MMTS – Wybrzeże | 33:23 (koniec) | | | Warmia – Gwardia | 22:28 (koniec) |
Orlen Wisła – Azoty | 36:24 (koniec) |
finał
MMTS Kwidzyn
33:23
(16:8)
Energa Wybrzeże Gdańsk
59
|
Rzut karny dla MMTS-u i kara numer trzy dla Abrama! Czerwona kartka! (31:22)
|
|
21
|
Żółta kartka dla Podobasa. (12:6)
|
|
7
|
Upomniany został Genda. (4:2)
|
|
6
|
Upomniany został Krieger. (4:1)
|
|
4
|
Kontrę MMTS-u faulem zatrzymał Sulej i został upomniany. Mamy też rzut karny. (2:1)
|
|
3
|
Upomniany został Szpera. (2:1)
|
MMTS Kwidzyn | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | P | imię | G/7m | 7m | ŻK | kara | CZK |
16 | B | P. Kiepulski | 0/0 | 0 | 0 | ||
12 | B | K. Szczecina | 1/0 | 0 | 0 | ||
3 | LR | P. Genda | 2/0 | 0 | 0 | ||
15 | PS | A. Guziewicz | 1/0 | 0 | 0 | ||
20 | K | K. Janikowski | 4/0 | 0 | 2 | ||
10 | LR | T. Klinger | 3/0 | 0 | 0 | ||
7 | PR | K. Krieger | 3/0 | 0 | 0 | ||
14 | LS | A. Nogowski | 6/0 | 0 | 0 | ||
18 | ŚR | A. Ossowski | 3/2 | 0 | 0 | ||
8 | K | M. Peret | 3/0 | 0 | 0 | ||
19 | ŚR | M. Potoczny | 3/1 | 0 | 0 | ||
17 | PS | M. Seroka | 3/1 | 0 | 0 | ||
11 | LS | G. Szczepański | 0/0 | 0 | 0 | ||
9 | PR | M. Szpera | 1/0 | 0 | 1 | ||
Łącznie | 33/4 | 0 | 3 | 3 | 0 | ||
Energa Wybrzeże Gdańsk | |||||||
# | P | imię | G/7m | 7m | ŻK | kara | CZK |
12 | B | A. Chmieliński | 0/0 | 0 | 0 | ||
16 | B | M. Pieńczewski | 0/0 | 0 | 0 | ||
1 | B | S. Suchowicz | 0/0 | 0 | 0 | ||
52 | LS | P. Abram | 2/0 | 0 | 3 | ||
23 | ŚR | A. Kondratiuk | 0/0 | 0 | 1 | ||
10 | LR | H. Kornecki | 0/0 | 0 | 0 | ||
18 | ŚR | P. Niewrzawa | 4/0 | 0 | 0 | ||
5 | PR | R. Oliveira | 0/0 | 0 | 0 | ||
6 | K | M. Podobas | 2/0 | 0 | 0 | ||
20 | PS | W. Prymlewicz | 3/2 | 0 | 0 | ||
19 | K | Ł. Rogulski | 8/0 | 0 | 1 | ||
7 | PS | M. Skwierawski | 0/0 | 0 | 0 | ||
17 | ŚR | J. Sulej | 0/0 | 0 | 0 | ||
29 | LR | M. Wróbel | 4/0 | 0 | 1 | ||
Łącznie | 23/2 | 0 | 2 | 6 | 1 |
MMTS Kwidzyn:
Szczecina, Kiepulski – Genda, Krieger, Peret, Szpera, Klinger, Szczepański, Nogowski, Guziewicz, Seroka, Ossowski, Potoczny, Janikowski.
Zmiany:
Trener:
Energa Wybrzeże Gdańsk: Suchowicz, Chmieliński, Pieńczewski – Oliveira, Podobas, Skwierawski, Kornecki, Sulej, Niewrzawa, Rogulski, Prymlewicz, Kondratiuk, Wróbel, Abram.
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Energa Wybrzeże Gdańsk: Suchowicz, Chmieliński, Pieńczewski – Oliveira, Podobas, Skwierawski, Kornecki, Sulej, Niewrzawa, Rogulski, Prymlewicz, Kondratiuk, Wróbel, Abram.
Zmiany:
Trener:
Widownia:
Jarosław Kowalski
@JarKowalski13