Nowiny – Słomniki 1:8 (koniec)
UKS Ekom Futsal Nowiny
1:8 (1:2)
Lex Kancelaria Słomniki
Sobota 08.04.2017, 17:00 • Hala ZSP w Nowinach • I liga futsalu - gr. południowa • Runda 21

Bardzo ciekawe spotkanie oglądaliśmy dzisiaj w Nowinach – szczególnie w pierwszej połowie, kiedy było ono jeszcze wyrównane. Po przerwie parkiet zdecydowanie zdominowali przyjezdni, którzy drugą część gry wygrali aż 6:0. Sebastian Leszczak to zawodnik, który dzisiaj zdecydowanie zrobił różnicę i w bardzo dużym stopniu pomógł w zwycięstwie. LEX Kancelaria Słomniki zrobiła dzisiaj dobrą robotę i niezwykle przybliżyła się do upragnionego awansu. Dziękuje i zapraszam na pozostałe relacje. (18:39:01)

39:58
    Gol dla Lex Kancelarii Słomniki!
    Dwie sekundy przed końcem SEBASTIAN LESZCZAK ustanowił wynik tego meczu! Ząbek świetnie dograł wzdłuż bramki, a ten strzałem z najbliższej odległości zdobył ósmego gola w tym pojedynku.

39:45
    Paweł Markowicz uderzył z dystansu. Zachariasz z trudem odbił piłkę za linię końcową.

39:20
    Gospodarze próbują w końcówce jeszcze stworzyć jakieś ciekawe akcje.

38:45
    Piąte przewinienie GKS Ekom Futsal Nowiny.

38:37
    Młodzież wśród gospodarzy pojawiła się na parkiecie.

38:10
    Czech po krótkim dryblingu sprytnie próbował zagrać do Kochanowskiego, jednak dobrze zachowali się defensorzy z Nowin.

37:40
    Szymonek odważnie uderzył z powietrza i zmusił Zachariasza do wysiłku!

37:20
    Na parkiecie dominują teraz przyjezdni – końcowy rezultat tego meczu raczej już dawno został rozstrzygnięty.

36:30
    Ależ to zagrali goście! Niesamowicie rozklepali teraz defensywę rywala w polu bramkowym, piłka doszła do Porębskiego, który musiał trafić z najbliższej odległości do pustej bramki, ale fatalnie przestrzelił!

35:31
    Artur Ząbek rozpędził się z piłką i mocno uderzył na bramkę. Strzał niecelny.

35:15
    Warto odnotować, że kilka minut temu na parkiecie pojawił się Leski w bramce.

34:57
    Nocoń uderzył mocno z linii pola bramkowego, jednak piłka przeleciała wysoko nad poprzeczką.

34:35
    Ponownie Leszczak, poszedł z indywidualnym pressingiem i udało mu się odebrać piłkę.

34:00
    Szymonek faulowany na połowie rywala.

33:28
    Lurzyński świetnie poszedł lewym skrzydłem, zagrał wzdłuż bramki w kierunku Szymonka, ale młodemu zawodnikowi zabrakło centymetrów, żeby trafić do siatki.

32:56
    Czech zagrał wzdłuż bramki do partnera z drużyny, jednak tam znalazł się PAWEŁ MARKOWICZ, który przypadkowo skierował piłkę do siatki.

32:40
    Zachariasz imponuje dzisiaj przerzutami przez długość boiska. Kolejna bardzo dokładna piłka, tym razem do Czecha, ale z tej akcji nic nie wyszło.

32:15
    Druga połowa to totalna dominacja gości – szczególnie jeśli chodzi o efektywność i skuteczność ataków ofensywnych.

Norbert Sinkiewicz

Gole: 14. Zacharski – 8. Wędzony, 14. Leszczak, 23. Przeniosło, 24. Leszczak, 25. Wędzony, 32. Przeniosło, 33. Markowicz (sam.), 40. Leszczak

Kartki:   13. Markowicz (NOW), 15. Zacharski (NOW)

UKS Ekom Futsal Nowiny: Dobrodziej, Leski – Zacharski, Łabęcki, Markowicz, Łuszcz – Król, Lurzyński, Szymonek, Karczewski, Jaros, Dorowski
    Lex Kancelaria Słomniki: Zacharski, Machlowski – Przeniosło, Czech, Wędzony, Korzeniowski – Podobiński, Klim, Nocoń, Porębski, Musiał, Ząbek, Filipek, Leszczak

Sędziowie: Podlecki, Naglicka – Olszak