MKS Ełk – Jagiellonia II 1:0 (koniec) | Mot. Lubawa – Legia II 0:4 (koniec) | Sokół – Ursus 1:1 (koniec)
Hur. Morąg – ŁKS 1:1 (koniec) | Ostróda – Huragan W. 3:0 (koniec)
Huragan Morąg
1:1 (1:1)
ŁKS Łódź
Sobota 08.04.2017, 16:00 • Stadion Huragana, Morąg • 3 liga, grupa I • Runda 22

Huragan remisuje z ŁKS-em 1:1, choć przez ponad 20 minut drugiej połowy gospodarze zmuszeni byli do gry w "10", po drugiej żółtej kartce dla Podhorodeckiego. (17:56:05)

90+5

90+2
    ŁKS w natarciu, lecz wydaje się, że Huragan zepchnięty do defensywy dowiezie remis do końcowego gwizdka.

88
    W końcu celny strzał gości, ale świetnie interweniuje Lawrenc po próbie sprzed pola karnego!

87
    Ełkaesiacy nie ustają w atakach, ale nie potrafią zagrozić poważniej bramce Lawrenca. Albo strzelają niecelnie, albo w ostatniej chwili zostają zablokowani.

86
    Zmiana w drużynie Huragan Morąg: z boiska schodzi Mlonek, na boisku pojawia się Konczewski.

83
    Od kilku dłuższych chwil naciskają gracze ŁKS-u. Dobrze jednak w defensywie ustawieni miejscowi.

80
    Zmiana w drużynie Huragan Morąg: z boiska schodzi Karłowicz, na boisku pojawia się Czorniej.

78
    Żółtą kartkę otrzymuje Kostyrka (ŁKS Łódź).

75
    Kwadrans do końca spotkania. Czy ŁKS wykorzysta grę w przewadze?

74
    Zmiana w drużynie ŁKS Łódź: z boiska schodzi Kocot, na boisku pojawia się Gamrot.

73
    Zmiana w drużynie Huragan Morąg: z boiska schodzi Chiliński, na boisku pojawia się Przybylski.

70
    Druga żółta, a w konsekwencji czerwona kartka dla Podhorodeckiego.

66
    Zmiana w drużynie ŁKS Łódź: z boiska schodzi Golański, na boisku pojawia się Kostyrka.

64
    Zmiana w drużynie ŁKS Łódź: z boiska schodzi Bryła, na boisku pojawia się Kowal.

62
    Lawrenc uprzedził szarżującego gracza ŁKS-u.

60
    Godzina gry za nami. Nadal remis 1:1.

60
    Zmiana w drużynie Huragan Morąg: z boiska schodzi Lenart, na boisku pojawia się Stefanowicz.

57
    Żółtą kartkę otrzymuje Bryła (ŁKS Łódź).

50
    Żółtą kartkę otrzymuje Karłowicz (Huragan Morąg).

50
    Aktywny na początku drugiej połowy jest Karłowicz, który co rusz sprawia kłopoty defensywie ŁKS-u.

46
    Zmiana w drużynie ŁKS Łódź: z boiska schodzi Guzik, na boisku pojawia się Nowak.

46

45

45
    Żółtą kartkę otrzymuje Juraszek (ŁKS Łódź).

45
    Żółtą kartkę otrzymuje Chiliński (Huragan Morąg).

43
    W ostatnich minutach inicjatywa nieco na korzyść gości.

35
    Gol dla Huraganu!

Niezła akcja Karłowicza, który urwał się defensorom łodzian, piłka trafia ostatecznie do RADOSŁAWA LENARTA, który wyrównuje!

31
    Gol dla ŁKS-u!

KAMIL JURASZEK otwiera wynik meczu. Ełkaesiacy wywalczyli korner, przedłużenie piłki przy bliższym słupku i z bliskiej odległości, do bramki pakuje ją wspomniany Juraszek!

30
    Nieco mocniej przycisnął Huragan. Dwa z rzędu kornery dla miejscowych, najpierw Lipka główkował obok słupka, a po chwili posłał piłkę w dobrze ustawionego Kołbę!

20
    Żółtą kartkę otrzymuje Podhorodecki (Huragan Morąg).

17
    Dwie próby z rzędu Golańskiego. Najpierw gracz ŁKS-u sprawił olbrzymi trud Lawrencowi strzałem z dystansu, a po chwili w dobrej sytuacji niecelnie główkował!

10
    10 minut gry za nami. Inicjatywa po stronie ŁKS-u, choć na razie bez sytuacji podbramkowych.

Huragan Morąg: Laurenc – Szawara, Lipka, Pohorodecki, Bogdanowicz, Zajączkowski, Mlonek, Bartkowski, Lenart, Karłowicz, Chiliński.

ŁKS Łódź: Kołba – Guzik, Ślęzak, Juraszek, Rozmus, Szymański, Rozwandowicz, Kocot, Bryła, Kopka, Golański..