25 23 25 22 12
Dafi Społem Kielce
3
19 25 21 25 15
Wtorek 11.04.2017, 18:00 • Hala pod Dębowcem, Bielsko-Biała • PlusLiga • o 13. miejsce

0:0
    Effector Kielce wygrywa! Kielczanie okazali się lepsi w tym bardzo zaciętym meczu. Teraz rywalizacja przenosi się do Kielc. Czy BBTS zdoła się odegrać na terenie rywali?

12:15
    Effector wygrywa!

11:14
    Piłki meczowe dla przyjezdnych.

22:25
    Czwarty set dla gości! O losach meczu zdecyduje tie-break!

21:24
    Piłka setowa dla Effectoru!

1:0
    Udany atak gospodarzy otwiera czwartą partię.

0:0
    W trzecim secie górą gospodarze.Był to jednak kolejny, bardzo zacięty set. Przed nami czwarta odsłona tego meczu!

25:21
    Gospodarze wychodzą na prowadzenie! Bielszczanie wygrywają trzecią partię!

24:21
    Piłka setowa dla BBTS-u!

21:19
    Wracamy do relacji. Gospodarze prowadzą dwoma punktami w końcówce trzeciego seta.