Arka – MKS Perła 23:28 (koniec) | KPR J.G. – AZS Łączpol 29:24 (koniec)
Arka Gdynia (K)
23:28 (14:14)
MKS Perła Lublin
Niedziela 23.04.2017, 16:00 • Arena Gdynia • PGNiG Superliga kobiet • 26. kolejka

To tyle z tego spotkania. Za uwagę dziękuje Kamil Kaźmierczak. Zapraszam na inne relacje prowadzone za pośrednictwem naszego serwisu. (17:35:47)

Kończy się to emocjonujące spotkanie w Gdyni. MKS miał bardzo dobrą końcówkę, co okazało się kluczem do zwycięstwa. Ostatecznie lublinianki wygrały pięcioma trafieniami.

Koniec meczu. (23:28)
    60
    Kozłowska celnie na sam koniec z siedmiu metrów. (23:28)

60
    Kara dla MKS Selgros Lublin (Rola). (22:28)
    60
    Rola skutecznie ze skrzydła. (22:28)
    60
    Jeszcze trafia Borysławska. (22:27)
    59
    Przechwytuje Gęga, zagrywa do Nocuń, a ta pewnie trafia w sytuacji sam na sam! (21:27)

58
    Timeout dla gospodarzy.
    57
    Mocny i piękny rzut Roszak! Piłka wpada tuż pod poprzeczkę! (21:26)
    56
    Teraz skutecznie w kontrze Rola! Cztery bramki przewagi i cztery minuty do końca! Czy to już po zawodach? (21:25)
    55
    Nocuń wykorzystuje kontrę swojego zespołu. Trzy bramki przewgi MKS-u! (21:24)

53
    Lublinianki już w komplecie!
    53
    Borysławska trafia! Dwie bramki przewagi Lublina na siedem minut przed końcem! (21:23)

53
    Kobylińska także rzuca w słupek! (20:23)

53
    Bozović z lewego skrzydła trafia w słupek! (20:23)

53
    Janiszewska dostaje dwie minuty za faul na skrzydle. (20:23)

52
    Janiszewska przestrzeliła ze skrzydła! (20:23)

51
    Gawlik broni rzut Janiszewskiej z siedmiu metrów. Nie będzie stuprocentowej skuteczności z rzutu karnego tej młodej zawodniczki! (20:23)

Kamil Kazmierczak

Arka Gdynia (K): Gapska, Kordowiecka – Janiszewska, Urbaniak, Dorsz, Kobylińska, Stanulewicz, Zych, Kozłowska, Gutkowska, Lalewicz, Matieli, Szarawaga, Borysławska, Kulwińska.
    MKS Perła Lublin: Januchta, Gawlik – Bozović, Niedźwiedź, Rola, Gęga, Matuszczyk, Kozimur, Drabik, Nocuń, Charzyńska, Rosiak, Uzar.

Sędziowie: Marek Baranowski (Warszawa), Bogdan Lemanowicz (Łąck).
    Delegat: Zbigniew Tupaj (Elbląg).