Ukraina – Czechy | 26:23 (koniec) |
UKS PCM – Olimpia-Beskid | 27:24 (koniec) | | | Młyny Stoisław – Zagłębie | 25:28 (koniec) | | | KPR J.G. – Piotrcovia | 26:25 (koniec) |
MKS Perła – SPR Pogoń | 25:21 (koniec) | | | EKS Start – Arka | 26:21 (koniec) | | | KPR G.K. – AZS Łączpol | 24:28 (koniec) |
finał
EKS Start Elbląg
26:21
(15:12)
Arka Gdynia (K)
Koniec spotkania. KRAM Start Elbląg wygrywa z Vistalem Gdynia. Gospodynie wykazały się znakomitą formą, skutecznością, wykorzystały niedokładną grę rywalek.
(19:34:55)
|
||
Koniec meczu. (26:21)
|
||
60
|
Powaga broni rzut Kobylińskiej z karnego. (26:21)
|
|
60
|
Kara dla Andrzejewskiej. (26:21)
|
|
60
|
Stokłosa z kontry zdobywa gola. (26:21)
|
|
60
|
Balsam ze skrzydła zdobywa bramkę. (25:21)
|
|
59
|
Kobylińska celnie z karnego. (24:21)
|
|
58
|
Waga przejęła piłkę po rzucie Lisewskiej i zdobyła bramkę. (24:20)
|
|
58
|
Start przejął piłkę. (23:20)
|
|
Forek&Małpa strona kibiców Vistal Gdynia, wiadomości ciekawostki z życia klubu
|
||
57
|
Vistal przy piłce. (23:20)
|
|
57
|
Vistal popełnił błąd w ataku. (23:20)
|
|
56
|
Lisewska niecelnie rzuciła. (23:20)
|
|
55
|
Szywerska broni rzut Kozłowskiej z dystansu. (23:20)
|
|
54
|
Szywerska broni rzut, podaje na kontrę do Balsam, która zdobywa gola. (23:20)
|
|
54
|
Kordowiecka broni rzut Muchockiej. (22:20)
|
|
53
|
Urbaniak trafia ze skrzydła. (22:20)
|
|
53
|
Timeout dla gości. (22:19)
|
|
52
|
Visrtal popełnił błąd w ataku. (22:19)
|
|
52
|
Start przy piłce. (22:19)
|
EKS Start Elbląg:
Szywerska, Powaga – Balsam 6, Grobelska, Waga 4, Muchocka, Jędrzejczyk 1, Kwiecińska 1, Lisewska 6, Stokłosa 3, Świerżewska 1, Andrzejewska 4, Szopińska
Zmiany:
Trener:
Arka Gdynia (K): Gapska, Kordowiecka – Janiszewska 8, Urbaniak 1, Dorsz, Kobylińska 3, Stanulewicz 1, Zych 2, Kozłowska 3, Gutkowska, Lalewicz, Matieli, Szarawaga 2, Borysławska, Kulwińska 1, Uścinowicz
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Arka Gdynia (K): Gapska, Kordowiecka – Janiszewska 8, Urbaniak 1, Dorsz, Kobylińska 3, Stanulewicz 1, Zych 2, Kozłowska 3, Gutkowska, Lalewicz, Matieli, Szarawaga 2, Borysławska, Kulwińska 1, Uścinowicz
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Cezary Figarski (Radom), Dariusz Żak (Radom)
Widownia:
Michał Libuda
@libudamichal