Niemcy – Rosja | 3:6 (koniec) | | | Białoruś – Kanada | 0:6 (koniec) | | | Stany Zjednoczone – Szwecja | 4:3 (koniec) |
Finlandia – Czechy | 3:4 (0:1 po rz. karnych) |
Edmonton – Anaheim | 7:1 (koniec) |
finał
Białoruś
0:6
(0:1, 0:2, 0:3)
Kanada
58:49
|
Kara dla Kanada (Mitchell Marner – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
52:28
|
Kara dla Kanada (Travis Konecny – 2 min., rzucenie na bandę).
|
|
48:11
|
Kara dla Białoruś (Pavel Vorobej – 2 min., opóźnianie gry / wystrzelenie krążka poza obszar lodowiska).
|
|
41:03
|
Kara dla Białoruś (Oleg Jevenko – 2 min., niebezpieczna gra wysoko uniesionym kijem).
|
|
39:53
|
Kara dla Białoruś (Roman Graborenko – 2 min., opóźnianie gry / wystrzelenie krążka poza obszar lodowiska).
|
|
35:47
|
Kara dla Białoruś (Kristian Chenkel – 2 min., trzymanie).
|
|
24:06
|
Kara dla Białoruś (Arťom Volkov – 2 min., zahaczanie).
|
|
21:53
|
Kara dla Białoruś (Jevgenij Kovyršin – 2 min., niebezpieczna gra wysoko uniesionym kijem).
|
|
15:54
|
Kara dla Kanada (Mitchell Marner – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
Składy i statystyki:
6. Point (Marner, Konecny), 25. MacKinnon (Marner, Barrie), 36. MacKinnon (Skinner), 48. Skinner (MacKinnon, Matheson), 51. Giroux (Skinner, Morrissey), 55. Point (Konecny)
Sędziowie: Fonselius (FIN), Hribik (CZE) – Jensen (DEN), Lazarev (RUS)
Widownia: 4362
Spudłowany karny!:
Białoruś:
M. Karnauchov (Trus (A)) – Lisovec, Korobov (A), Šinkevič, Chenkel, Jevenko, Graborenko, Vorobej – Stas (C), Linglet, Pavlovič (A) – Kulakov, S. Kosticyn, Kovyršin – Drozd, Děmkov, A. Volkov – Šarangovič, Karaban, Kogalev – Stefanovič.
Zmiany:
Trener:
Kanada: Pickard (Ch. Johnson) – Demers, Vlasic, Barrie, de Haan, Morrissey, Matheson – Duchene (A), Scheifele, R. O'Reilly (A) – Giroux (C), MacKinnon, Skinner – Konecny, Marner, Point – B. Schenn, Couturier, Simmonds – Killorn.
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Kanada: Pickard (Ch. Johnson) – Demers, Vlasic, Barrie, de Haan, Morrissey, Matheson – Duchene (A), Scheifele, R. O'Reilly (A) – Giroux (C), MacKinnon, Skinner – Konecny, Marner, Point – B. Schenn, Couturier, Simmonds – Killorn.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Fonselius (FIN), Hribik (CZE) – Jensen (DEN), Lazarev (RUS)
Widownia: 4362