Jagiellonia – Wisła K. | 2:0 (koniec) | | | Śląsk – Ruch | 6:0 (koniec) | | | Wisła Pł. – Cracovia | 1:1 (koniec) |
Podbeskidzie – GKS T. | 2:2 (koniec) | | | Chojniczanka – MKS Kluczbork | 1:1 (koniec) | | | Wigry – Bytovia | 3:2 (koniec) |
Stomil – Górnik Z. | 2:4 (koniec) | | | Wisła Pu. – Stal M. | 0:0 (koniec) |
Odra O. – Błękitni | 3:2 (koniec) | | | Raków – Kotwica | 0:0 (koniec) | | | Stal S. W. – Legionovia | 1:1 (koniec) |
Gryf – ROW Rybnik | 1:1 (koniec) | | | GKS Bełchatów – Siarka T. | 3:0 (koniec) | | | Warta – Radomiak | 1:1 (koniec) |
Olimpia E. – Puszcza | 1:3 (koniec) |
Legia II – Ursus | 0:1 (koniec) | | | Sokół – MKS Ełk | 2:0 (koniec) | | | Mot. Lubawa – ŁKS | 0:3 (koniec) |
Świt NDM – Hur. Morąg | 2:1 (koniec) | | | Widzew – Jagiellonia II | 2:0 (koniec) |
Świt Skolwin – Toruń | 0:5 (koniec) | | | Przodkowo – Wda | 1:2 (koniec) | | | Chemik B. – Vineta | 3:1 (koniec) |
Górnik K. – Lech II P. | 2:2 (koniec) | | | Kleczew – Jarota | 0:2 (koniec) | | | KKS – Gwardia K. | 2:0 (koniec) |
Rekord – Jastrzębie | 3:1 (koniec) | | | Skra – Ślęza Wrocław | 0:0 (koniec) | | | Górnik II – BKS Stal | 2:1 (koniec) |
Pawłowice Śl. – Stal B. | 0:0 (koniec) | | | Górnik W. – Miedź II | 0:1 (koniec) | | | Ruch Z. – Unia T. | 4:0 (koniec) |
Żmigród – Dzierżoniów | 3:3 (koniec) |
Stal Rz. – Biała Podlaska | 3:0 (koniec) | | | Trzebinia-Siersza – Małogoszcz | 3:0 (koniec) | | | Podhale N. Targ – Garbarnia | 1:5 (koniec) |
Avia – Spartakus | 1:1 (koniec) | | | Karpaty K. – Cosmos N. | 2:1 (koniec) | | | KSZO – Motor | 2:2 (koniec) |
Man City – Leicester | 2:1 (koniec) | | | Bournemouth – Burnley | 2:1 (koniec) | | | Middlesbrough – Southampton | 1:2 (koniec) |
Sunderland – Swansea | 0:2 (koniec) | | | Stoke – Arsenal | 1:4 (koniec) |
Fiorentina – Lazio | 3:2 (koniec) | | | Atalanta – AC Milan | 1:1 (koniec) |
RCD Espanyol – Valencia | 0:1 (koniec) | | | Osasuna – Granada | 2:1 (koniec) |
Bayer – FC Koln | 2:2 (koniec) | | | Schalke 04 – Hamburg | 1:1 (koniec) | | | Mainz – Eintracht | 4:2 (koniec) |
Wolfsburg – Borussia M. | 1:1 (koniec) | | | Augsburg – Borussia D. | 1:1 (koniec) | | | Werder – Hoffenheim | 3:5 (koniec) |
Darmstadt – Hertha | 0:2 (koniec) | | | Freiburg – Ingolstadt | 1:1 (koniec) | | | RB Lipsk – Bayern | 4:5 (koniec) |
Příbram – Brno | 2:3 (koniec) | | | Slovan – Jablonec | 1:1 (koniec) | | | Zlín – Jihlava | 0:3 (koniec) |
Hradec Kralove – Slovacko | 2:1 (koniec) | | | Slavia – Dukla | 2:2 (koniec) |
Rużomberok – Moravce-Vrable | 2:1 (koniec) | | | Spartak T. – Michalovce | 1:0 (koniec) | | | MSK Żilina – Senica | 3:2 (koniec) |
Fulham – Reading | 1:1 (koniec) |
Polonia/Stal – Gać | 2:1 (koniec) |
finał
Amkar Perm
0:1
(0:0)
Spartak Moskwa
86
|
Zmiana w drużynie Amkar Perm: z boiska schodzi Roland Gigolajev, na boisku pojawia się Stanislav Prokofjev.
|
|
78
|
Zmiana w drużynie Amkar Perm: z boiska schodzi Pavel Komolov, na boisku pojawia się Alexandr Salugin.
|
|
72
|
Zmiana w drużynie Spartak Moskwa: z boiska schodzi Dienis Głuszakow, na boisku pojawia się Arťom Timofejev.
|
|
60
|
Zmiana w drużynie Amkar Perm: z boiska schodzi Sjarhej Balanovič, na boisku pojawia się Michail Kosťukov.
|
|
58
|
Zmiana w drużynie Spartak Moskwa: z boiska schodzi Lorenzo Melgarejo, na boisku pojawia się Quincy Promes.
|
|
58
|
Zmiana w drużynie Spartak Moskwa: z boiska schodzi Luiz Adriano, na boisku pojawia się Zé Luís.
|
Gole:
50. Samiedow (Džikija)
Posiadanie piłki: 50 % : 50 %.
Strzały celne: 3:2. Strzały niecelne: 7:2. Rzuty rożne: 7:0. Spalone: 2:0. Foule: 8:9.
Sędziowie: Lapočkin – Dančenko, Petrosjan
Widownia:
Kartki: 76. Zanev (AMP)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 50 % : 50 %.
Strzały celne: 3:2. Strzały niecelne: 7:2. Rzuty rożne: 7:0. Spalone: 2:0. Foule: 8:9.
Amkar Perm:
Chomič – Zajcev, Zanev (C), Balanovič (60. Kosťukov) – Miljković, Gasilin, Gol, Idowu – Komolov (78. Salugin), Bodul, Gigolajev (86. Prokofjev).
Zmiany: Budakov, Vambolt – Čerenčikov, Šynder, Churcidze, Kosťukov, Prokofjev, Salugin, Miščenko.
Trener:
Spartak Moskwa: Selichov – Kutěpov, Bocchetti, Džikija, Tigijev – Głuszakow (C) (72. Timofejev), Samiedow – Leontěv, Melgarejo (58. Promes), Ananidze – L. Adriano (58. Luís).
Zmiany: Pesjakov, Rebrov – Luís, Promes, Kombarow, Fernando, Jeszczenko, Maurício, Tasci, Zobnin, Timofejev, I. Popov.
Trener:
Zmiany: Budakov, Vambolt – Čerenčikov, Šynder, Churcidze, Kosťukov, Prokofjev, Salugin, Miščenko.
Trener:
Spartak Moskwa: Selichov – Kutěpov, Bocchetti, Džikija, Tigijev – Głuszakow (C) (72. Timofejev), Samiedow – Leontěv, Melgarejo (58. Promes), Ananidze – L. Adriano (58. Luís).
Zmiany: Pesjakov, Rebrov – Luís, Promes, Kombarow, Fernando, Jeszczenko, Maurício, Tasci, Zobnin, Timofejev, I. Popov.
Trener:
Sędziowie: Lapočkin – Dančenko, Petrosjan
Widownia: