Legia II – Ursus 0:1 (koniec) | Sokół – MKS Ełk 2:0 (koniec) | Mot. Lubawa – ŁKS 0:3 (koniec)
Świt NDM – Hur. Morąg 2:1 (koniec) | Widzew – Jagiellonia II 2:0 (koniec)
Widzew Łódź
2:0 (2:0)
Jagiellonia II Białystok
Sobota 13.05.2017, 19:10 • Stadion Widzewa, Łódź • 3 liga, grupa I • 28. kolejka

Dziękuje za uwagę i zapraszam na pozostałe sportowe emocje na portalu LAJFY COM (21:02:36)

Przez pełne 90 minut łodzianie mieli te spotkanie pod kontrolą i bez żadnego drżenia o wynik zgarniają komplet punktów. Tym samym wciąż liczą się w walce o awans do 2 ligi. A już w następnej kolejce derby Łodzi na stadionie Widzewa!

90+3

90+1
    Na strzał z dystansu zdecydował się Tlaga, lecz posłał piłkę wysoko ponad bramką.

90
    Trzy minuty doliczone przez arbitra.

89
    Zmiana w drużynie Widzew Łódź: z boiska schodzi Kazimierowicz, na boisku pojawia się Olczak.

87
    Gra wznowiona. Dośrodkowanie Mystkowskiego na dalszy słupek, tam ledwo sięgnął piłkę Polkowski a finalnie przejmuje ją spokojnie Wolański.

86
    Rzut wolny dla gości na lewym skrzydle. Zanim jednak będzie wykonany mamy interwencję medyczną przy bramkarzu Jagiellonii. Przerwa w grze.

84
    Jagiellonia nie potrafi się zbyt długo utrzymać z piłką na połowie rywala, nie mówiąc już o oddaniu strzału. Wolański jest dziś bezrobotny.

83
    Z kontrą ruszają miejscowi. Podanie Możdżonka do wychodzącego na pozycję Michalskiego, ten zdecydował się na płaski strzał z dystansu. Pewnie broni Karpieszuk.

81
    Długo teraz Widzew utrzymywał się z piłką na prawym skrzydle. Próbowali ją rozegrać między sobą Budka i Michalski, ale skończyło się to stratą.

79
    Jagiellonia spokojnie rozgrywa piłkę na swojej połowie. Nie widać za bardzo by się jej śpieszyło.

78
    Zmiana w drużynie Widzew Łódź: z boiska schodzi Okuniewicz, na boisku pojawia się Budka.

76
    Płaskie zagranie na lewym skrzydle do Okuniewicza, ten pobiegł z piłkę kilka metrów, zagrał wzdłuż bramki a futbolówka po rykoszecie wpada do rąk Karpieszuka.

74
    Nadal w natarciu widzewiacy. Słabo prezentuje się w tym spotkaniu ekipa gości.

72
    Płaskie uderzenie sprzed pola karnego Michalskiego. Spokojnie chwyta piłkę Karpieszuk.

71
    Kolejne dośrodkowania w pole karne gości. Łodzianie nieco przyśpieszyli tempo gry.

69
    Rzut wolny dla Widzewa na prawym skrzydle. Dobra centra Mąki i minimalnie przestrzelił po uderzeniu głową Zieleniecki!

68
    Seria wrzutów z autu na lewej stronie boiska dla Jagiellonii. Za dużo z tego nie wynika.

66
    Zmiana w drużynie Widzew Łódź: z boiska schodzi Radwański, na boisku pojawia się Możdżonek.

64
    Kazimierowicz miał sporo wolnego miejsca przed polem karnym gości, przymierzył, lecz posłał piłkę tuż obok lewego słupka!

63
    Zmiana w drużynie Jagiellonia II Białystok: z boiska schodzi Giełażyn, na boisku pojawia się Wołczyński.

62
    Rodak dostał dobrą piłkę na prawej stronie pola karnego, zacentrował do środka, lecz przeciął to zagranie jeden z defensorów Jagiellonii.

61
    Spokojnie rozgrywa piłkę w środkowej strefie boiska Widzew. Nie śpieszy się gościom z pressingiem.

60
    Radwański zagrał w pole karne do Okuniewicza, ten jeszcze odgrywał, tyle że poza nim nie było w szesnastce żadnego z jego kolegów.

58
    Centra Gromka z lewej flanki za mocna, ale odratował piłkę Michalski. Następnie zagrał do wchodzącego w pole karne Tlagi, ten uderza w boczną siatkę.

57
    Seria niedokładnych zagrań z obu stron. Nieco gorszy fragment spotkania. Sporo wrzutów z autu.

55
    Po dłuższym czasie wyszli z akcją przyjezdni. Dośrodkowanie z prawego skrzydła Polkowskiego okazało się jednak zbyt mocne. Od bramki wznawia Wolański.

53
    Wychodzący z bramki Karpieszuk uprzedził pędzącego do piłki na lewym skrzydle Gromka. Pewnie przechwycona futbolówka przez golkipera gości.

52
    Nadal przewaga jest po stronie Widzewa. Obraz gry niewiele się różni od tego co mieliśmy przed przerwą.

50
    Dobre dalekie podanie do Mąki, ten przyjmuje piłkę w polu karnym, ale było tam na tyle gęsto od obrońców gości, że nie zdołał oddać uderzenia.

48
    Na spalonym złapany Okuniewicz.

47
    Dośrodkowanie z lewego skrzydła Gromka, futbolówka wpada wprost do rąk Karpieszuka.

46

Widzew w pełni kontroluje mecz i zasłużenie prowadzi 2:0 do przerwy. Jeśli nic się nie zmieni w drugiej odsłonie to powinien odnieść dzisiaj pewne zwycięstwo.

45+2

45+1
    Rzut rożny dla Widzewa. Centra nie przyniosła jednak zagrożenia dla gości. Od bramki wznawia Karpieszuk.

45
    Zawodnik Jagiellonii na moment musi opuścić murawę, nie wydaje się to jednak nic poważnego.

44
    Faulowany Mystkowski niedaleko swojego pola karnego. Chwilowa przerwa w grze, potrzebna pomoc medyczna.

43
    Kolejny korner już nieco gorzej wykonany przez przyjezdnych. Rusza z kontrą Widzew, na koniec niedokładnie centruje z prawej flanki Kazimierowicz.

42
    Pierwszy w tym spotkaniu rzut rożny dla Jagiellonii. Po dośrodkowaniu mieliśmy trochę zamieszania przed polem karnym Widzewa, uderzył Gajko, a piłka po rykoszecie poleciała nad poprzeczką.

40
    Źle przyjmował sobie piłkę na prawym skrzydle Michalski i ta wychodzi poza boisko. Mamy teraz serię autów w środku pola dla gości.

39
    Uderzenie z dystansu Kazimierowicza niezbyt dokładne. Piłka z dala minęła prawy słupek.

38
    Nieudane wyjście lewą stroną przyjezdnych. Zieleniecki przypilnował by piłka opuściła boisko.

37
    Walczył o piłkę pod linią końcową Gromek, jednak arbiter dopatrzył się jego faulu.

35
    Nieco dłużej gra teraz piłką Jagiellonia. Głównie to są jednak podania na własnej połowie. Na koniec niedokładnie na prawe skrzydło podaje Kaczyński.

34
    Na spalonym złapany Michalski. Gdyby nie to znalazłby się w sytuacji sam na sam.

33
    Po dłuższym czasie Jagiellonia przedostała się na połowę gospodarzy, lecz nie trwało to długo. Niedokładne zagranie w pole karne Łupińskiego.

31
    Suną kolejne akcje łodzian. Przedzierał się Radwański, ale nie zdołał wywalczyć nawet rzutu rożnego.

29
    Dośrodkowanie w pole karne gości, lecz nie zdołał nikt z miejscowych sięgnąć piłki.

28
    Łodzianie przejmują kontrolę nad piłką i konstruują kolejną akcję. Zyskali rzut wolny na połowie rywala.

27
    Gol dla Widzewa!

Pewnie wykonana jedenastka przez DANIELA MĄKE! Uderzył delikatnie w sam środek bramki, podczas gdy Karpieszuk rzucił się w prawo!

26
    Rzut karny dla Widzewa. Faulowany był w szesnastce gości Okuniewicz przez Radeckiego!

24
    Kolejny ofsajd kończy akcję gospodarzy. Złapany na nim Michlaski. Widzew szybko odzyskuje piłkę.

23
    Coraz częściej piłki docierają w pole karne gości, dużo pracy ma defensywa Jagiellonii. Widzew przystąpił do mocniejszej ofensywy.

21

19
    Tempo spotkania nieco spadło. Gospodarze po szybko zdobytej bramce nie śpieszą się z rozgrywaniem akcji. Próbują czasem długich zagrań, ale bez efektu.

16
    Ogromna przewaga łodzian w posiadaniu piłki. Niewiele są w stanie póki co zdziałać przyjezdni.

14
    Nieudana próba wyjścia z kontrą przyjezdnych. Ponownie Widzew może spokojnie rozgrywać piłkę.

13
    Zbyt mocne podanie Zielenieckiego na lewe skrzydło. Krótko przy piłce utrzymała się Jagiellonia. Wysoki pressing Widzewa póki co działa bardzo dobrze.

11
    Teraz to Okuniewicz próbował zagrać w pole karne Michalskiemu, lecz połapali się w tym defensywa gości. Przy piłce jednak nadal Widzew.

9
    Kazimierowicz próbował uruchomić Michalskiego na prawym skrzydle, ale jego podanie było za mocne.

8
    Miejscowi nie zwalniają tempa. Cały czas utrzymują się przy futbolówce i starają atakować.

6

Świetne podanie po ziemi Michalskiego do PIOTRA OKUNIEWICZA, ten wpadł w pole karne i w sytuacji sam na sam mocno uderzył po ziemi nie dając szans Karpieszukowi!

5
    Rzut wolny dla Widzewa. Mocno wrzucona piłka na lewą stronę pola karnego, ale nie zdołał opanować jej Rodak.

4
    Spokojnie rozgrywają piłkę w środkowej strefie boiska łodzianie. Od początku mają inicjatywę w tym meczu.

2
    Szybko mamy sytuacje pod bramką gości. Najpierw broni Karpieszuk a po chwili po centrze Radwańskiego z lewej flanki piłka dotarła do Michalskiego, ten z woleja uderza ponad bramką

1
    Pierwsza akcja gospodarzy kończy się pozycją spaloną. Szybko odzyskują piłkę łodzianie.

1

Początek spotkania już za chwilę!

Widzew Łódź: Wolański – Tlaga, Nowak, Zieleniecki, Gromek, Rodak, Kazimierowicz, Michalski, Radwański, Mąka, Okuniewicz

Rezerwowi: Humerski, Baran, Budka, Możdżonek, Ogawa, Olczak, Szewczyk

Jagiellonia II Białystok: Karpieszuk – Kaczyński, Radecki, Koźlik, Straus, Łupiński, Polkowski, Grabowski, Myskowski, Giełażyn, Gajko

Rezerwowi: Kudrycki, Kondraciuk, Zinczuk, Pajnowski, Zakrzewski, Wołczyński

Na relację z tego meczu zapraszam na godzinę 19:10. Bądźcie z nami na portalu LAJFY COM!

Na jesieni między tymi zespołami padł remis. Na gola Mariusza Zawodzińskiego na pięć minut przed końcem odpowiedział w ostatniej minucie meczu Marek Wasiluk. Taki sam wynik teraz na pewno byłby sukcesem rezerw Jagiellonii biorąc pod uwagę jak świetnie na swoim obiekcie spisują się łodzianie.

W poprzedniej kolejce obie te ekipy odnotowały zwycięstwa. Łodzianie wyrwali 3 punkty ogrywając na wyjeździe Ruch Wysokie Mazowieckie 1:0 po golu w 90. minucie Daniela Mąki. Jagiellonia pokonała na swoim obiekcie 3:1 Motora Lubawę. Dwie bramki zdobył Przemysław Mystkowski a jedną Dawid Polkowski.

Rezerwy Jagiellonii plasują się w środku tabeli i raczej o nic nie muszą się obawiać. Obecnie zajmują dziesiątą lokatę z 39 punktami na koncie. Nad strefą spadkową mają 10 oczek przewagi a że sezon się powoli kończy to zapewne spokojnie się utrzymają.

Widzew plasuje się na trzecim miejscu z dorobkiem 55 punktów. To o 6 od liderującego Finishparkietu Drwęca Nowe Miasto Lubawskie a z pewnością Widzew myśli o awansie. Łodzianie mają świetny bilans spotkań na własnym boisku. Z dwunastu domowych spotkań wygrali aż jedenaście, tylko raz remisując!

Serdecznie zapraszam na relację z 3 ligi. Widzew Łódź – Jagiellonia II Białystok. To mecz 28. kolejki.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 19:10.
    Zostań redaktorem Lajfy.com! Poszukujemy osób do przeprowadzania relacji ze stadionów 1, 2 oraz 3 ligi polskiej. Za wykonaną pracę przysługuje wynagrodzenie. Więcej szczegółów: piotr.pawlak@lajfy.com. Podejmiemy także współpracę z klubami niższych lig. Udostępnimy nieodpłatnie nasz panel do przeprowadzania relacji na żywo, z poziomu telefonu komórkowego, czy laptopa.