Olimpia Z. – Olimpia E. 2:3 (koniec) | Błękitni – Warta 2:2 (koniec) | Rozwój – GKS Bełchatów 0:2 (koniec)
Puszcza – Gryf 0:0 (koniec) | Radomiak – Legionovia 0:1 (koniec) | Siarka T. – ROW Rybnik 2:4 (koniec)
Polonia B. – Stal S. W. 1:1 (koniec) | Raków – Odra O. 3:0 (koniec) | Kotwica – Polonia W. 2:2 (koniec)
Radomiak Radom
0:1 (0:0)
Legionovia Legionowo
Sobota 27.05.2017, 15:00 • Stadion MOSiR im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Radomiu • 2. Liga • Runda 33

Mecz pomiędzy Radomiakiem Radom, a Legionovią Legionowa kończy się wynikiem 0:1. Goście wykorzystali rozluźnienie Zielonych w końcówce drugiej połowy i zdobyli cenne 3 punkty. Radomiak powalczy w barażach o możliwość gry w I lidze. (16:56:09)

90+3

90+2
    Gol dla Legionovii!
    GOOOOOL dla gości! PAWEŁ GARYGA wykorzystał chwilę nieuwagi obrońców Zielonych i w pięknym stylu wywalczył 3 punkty dla Legionovii!

90+1
    Leandro jeszcze walczy, ale już chyba nic z tego nie będzie.

90
    Sędzia dzisiejszego spotkania dolicza jeszcze 3 minuty.

88
    Dzięcioł zmienia zmęczonego Żebrowskiego. To ostatnia zmiana w drużynie gości.

86
    Leandro uderzał, ale piłka minęła lewy słupek.

84
    Brągiel podaje do Stanisławskiego. Ten nie sięgnął piłki.

81
    Kolejny corner. Piłka trafiła pod nogi Stanisławskiego ten uderzył bardzo mocno, ale wysoko nad bramką.

79
    Kontra Radomiaka Radom kończy się tylko rzutem rożnym. Dobre dośrodkowanie, ale najszybszy był Adam Wilk.

77
    Kolejna zmiana. Schodzi dziś zupełnie niewidoczny Krystian Miś. Jego miejsce zajmuje Wajdzik.

76
    Brągiel dostał piłkę w polu karnym. Był sam na sam z brakarzem, ale piłka mu odskoczyła...

74
    Leandro na spalonym.

71
    Kolejny corner. Tym razem przed szansą Legionovia. Nieźle uderzał Żebrowski.

68
    Brągiel zmienia Stąporskiego.

68
    Ależ szansę miał teraz Radomiak! Spychała wpadł w pole i uderzył wprost na drugi słupek. Wilk obronił z trudem. Dobitka Kościelnego i też obrona Wilka. Zawodnik gości zasłużył dziś na pochwałę!

66
    Kartką ukarany Mateusz Stąporski.

63
    Ładnie rozegrali teraz akcję goście. Zakończenie nie było jednak już tak udane. Od bramki Szady.

60
    Stanisławski zmienia Coline.

60
    Cupriak podał w pole karne do Stąporskiego. Strzał nie wyszedł zawodnikowi z Radomia.

57
    Bardzo długie podanie poszybowało do Leandro. Zawodnik Radomiaka nie utrzymał piłki.

53
    Gra toczy się w środku pola. Zdecydowanie ten mecz oscyluje na remis. Żadna z drużyn nie wychodzi z inicjatywą.

50
    Na spalonym jeden z zawodników Zielonych.

48
    Rzut rożny dla Radomiaka. Sulkowski nie zdarzył wyłapać piłki. Od bramki Legionovia.

46
    Już od pierwszej minuty drugiej połowy Radomiak w ataku. Cupriak do Kwieka. Ten szukał w polu karnym Leandro. Niestety to zagranie nie wyszło.

46
    Kolejna zmiana. Kraska schodzi. Jego miejsce zajmuje Kalinowski.

46

Po wyrównanej pierwszej połowie mamy remis 0:0. Za kilka minut zapraszamy na drugą część spotkania. Mamy nadzieję, że kolejne 45 minut będzie ciekawsze.

45+3

45+2
    Teraz rożny dla gości. Bez rezultatów.

45+1
    Legionovia wybija piłkę po stałym fragmencie gry dla Radomiaka.

45
    3 minuty doliczone do pierwszej połowy.

44
    Kontra Radomiaka Radom. Kwiek po podaniu od Cupriaka był na świetnej pozycji. Zawodnik gospodarzy został zatrzymany przez defensywę Legionovii.

43
    W centralnej części boiska niesportowe zachowanie Gurzędy. Skończyło się tylko na upomnieniu.

40
    Colina otrzymał dobrą piłkę od Bemby, ale nie wykorzystał tego podania i trafił po raz kolejny w bramkarza – Adama WIika.

39
    Co za uderzenie! Patryk Koziara mocno uderzył w światło bramki Radomiaka, ale piłka odbiła się od słupka. Odetchnęli z ulgą kibice Zielonych.

38
    Dużo szczęścia mieli teraz gospodarze. W porę interweniował Gurzęda. Zawodnik Legionovii był by w pozycji sam na sam z bramkarzem.

36
    Uderzenie Kwieka mija poprzeczkę.

34
    Sulkowski uderzał z wolnego na bramkę Wilka. Piłka nie kierowała się nawet w światło bramki. Przydało by się dziś więcej dokładności.

33
    Patryk Koziara upomniany kartką za faul na Leandro.

31
    Szady teraz próbował sztuczek, które mogły się skończyć bardzo źle dla Radomiaka Radom.

30
    Radomiak wywalczył kolejny rzut rożny.

28
    Nieźle teraz Zieloni. Colina podał do Stąporskiego ten wypatrzył w polu karnym Leandro. Brazylijczyk strzelał główką, ale piłka wpadła w ręce bramkarza.

25
    Kościelny brzydkim faulem zatrzymał zawodnika Legionovii i otrzymał żółtą kartkę.

23
    Radomiak próbuje swoich szans w ataku, ale bezskutecznie.

21
    Tempo gry zdecydowanie siadło.

19
    Pierwsza zmiana w tym meczu. Maciej Goliński zastępuje Krotofila.

16
    Gramy dalej! Bemba uderza. Piłka ląduje wysoko nad bramką.

13
    Zawodnicy wymieniają bardzo dużo podań. Drobny uraz jednego z zawodników Legionovii,

10
    Radomiak w ataku! Stąporski wychwycił wychodzącego na czystą pozycję Cupriaka. Przytomnie w bramce Wilk.

7
    Wspaniały rajd Leandro z piłką. Zatrzymali go jednak obrońcy gości i od bramki zacznie Wilk.

5
    Kolejny corner. Tym razem uderzał Colina. Trafił wprost w ręce bramkarza gości.

4
    Rożny dla gospodarzy. Niezłe uderzenie Kościelnego, dobrze w bramce ustawił się Wilk.

3
    Legionovia wpadła w pole karne Radomiaka, niestety nie oddała celnego strzału na bramkę Szadego.

2
    Po błędzie Gurzędy mamy pierwszy rzut rożny.

1
    Od środka zaczynają goście.

1

Zawodnicy obu drużyn są już na boisku.

Trwa rozgrzewka. Zaczynamy już za kwadrans!

Radomiak Radom:
    Szady – Spychała, Gurzęda, Kościelny, Sulkowski – Stąporski, Bemba, Colina, Kwiek, Cupriak – Leandro.

Rezerwowi: Banasiak – Zakrzewski, Grudniewski, Agu, Filipowicz, Brągiel, Stanisławski

Legionovia Legionowo:
    Wilk – Grzelak, Bajat, Krotofil, Miś – Garyga, Koziara, Kulenović, Wójcik, Żebrowski – Kraska.

Rezerwowi: Krzczuk – Dzięcioł, Wajdzik, Goliński, Malik, Kalinowski, Zaklika

Sędziowie: Mirosław Górecki (Katowice).

Do startu meczu jeszcze ponad czterdzieści minut, a my już znamy składy obu drużyn!

Witam Państwa ze stadionu w Radomiu!
    Czy popularny "Leo" trafi również w sobotę?

Początek spotkania w Radomiu o godzinie 15:00. Serdecznie zapraszamy na naszą relację!

Tym bardziej że do dyspozycji trenera Roberta Podolińskiego są niemal wszyscy piłkarze, na czele z rekonwalescentami: Damianem Szpakiem i Leandro. Nie zagrają w zasadzie tylko Maciej Świdzikowski i Paweł Tarnowski.

Faworytem sobotniego starcia będą oczywiście gospodarze. Radomiak w tym sezonie na własnym boisku prezentuje się bardzo dobrze i trudno spodziewać się, że Legionovia wyjedzie z Radomia z punktami.

Nie oznacza to jednak, że zawodnicy Mirosława Jabłońskiego łatwo odpuszczą. Matematycznie wciąż przecież mają szanse nawet na piąte miejsce w tabeli.

Ekipa spod Warszawy na dobrą sprawę nie walczy już o nic. Legionovii nie grozi spadek, biało-żółto-czerwoni nie mają też szans na uzyskanie promocji.

Radomiak Radom wciąż walczy o upragniony awans do Nice 1 ligi. By tego dokonać podopieczni Roberta Podolińskiego muszą w pierwszej kolejności ograć Legionovię Legionowo i liczyć na potknięcie Puszczy Niepołomice.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15:00.