Arka – Ruch | 1:1 (koniec) | | | Piast – Wisła Pł. | 4:0 (koniec) | | | Śląsk – Cracovia | 2:0 (koniec) |
Górnik Ł. – Zagłębie L. | 1:3 (koniec) |
Olimpia Z. – Olimpia E. | 2:3 (koniec) | | | Błękitni – Warta | 2:2 (koniec) | | | Rozwój – GKS Bełchatów | 0:2 (koniec) |
Puszcza – Gryf | 0:0 (koniec) | | | Radomiak – Legionovia | 0:1 (koniec) | | | Siarka T. – ROW Rybnik | 2:4 (koniec) |
Polonia B. – Stal S. W. | 1:1 (koniec) | | | Raków – Odra O. | 3:0 (koniec) | | | Kotwica – Polonia W. | 2:2 (koniec) |
Huragan W. – Ursus | 4:1 (koniec) | | | Jagiellonia II – Legia II | 1:3 (koniec) | | | Sokół – Łowicz | 1:1 (koniec) |
Hur. Morąg – Concordia | 0:4 (koniec) | | | ŁKS – Tomaszów Maz. | 2:0 (koniec) | | | Ostróda – Świt NDM | 0:1 (koniec) |
Świt Skolwin – Polonia Śr. | 0:0 (koniec) | | | Toruń – Vineta | 3:1 (koniec) | | | Chemik B. – Lech II P. | 0:3 (koniec) |
Leśnik – Gwardia K. | 0:7 (koniec) | | | Pogoń Lęb. – Chwaszczyno | 2:0 (koniec) | | | Górnik K. – Jarota | 2:2 (koniec) |
Kleczew – Wda | 2:2 (koniec) | | | KKS – Przodkowo | 1:1 (koniec) |
Stal B. – BKS Stal | 1:0 (koniec) | | | Skra – Miedź II | 1:2 (koniec) | | | Lechia ZG – Olimpia K. | 4:1 (koniec) |
Ślęza Wrocław – Górnik II | 3:4 (koniec) | | | Pawłowice Śl. – Jastrzębie | 0:2 (koniec) | | | Ruch Z. – Dzierżoniów | 2:0 (koniec) |
Orlęta – Soła | 1:1 (koniec) | | | Podhale N. Targ – Biała Podlaska | 4:1 (koniec) | | | Resovia – Jarosław | 2:1 (koniec) |
Unia T. – Cosmos N. | 0:0 (koniec) | | | Karpaty K. – Spartakus | 1:1 (koniec) | | | Trzebinia-Siersza – Stal Rz. | 0:3 (koniec) |
KSZO – Garbarnia | 2:0 (koniec) |
Arsenal – Chelsea | 2:1 (koniec) |
Atalanta – Chievo | 1:0 (koniec) | | | Bologna – Juventus | 1:2 (koniec) |
FC Barcelona – Alaves | 3:1 (koniec) |
Eintracht – Borussia D. | 1:2 (koniec) |
Kostaryka – Zambia | 1:0 (koniec) | | | Portugalia – Iran | 2:1 (koniec) | | | Urugwaj – RPA | 0:0 (koniec) |
Japonia – Włochy | 2:2 (koniec) |
Slavia – Brno | 4:0 (koniec) | | | Vik. Pilzno – Jihlava | 2:0 (koniec) | | | Příbram – Zlín | 0:2 (koniec) |
Slovacko – Sparta | 1:1 (koniec) | | | Hradec Kralove – Bohemians | 1:0 (koniec) | | | Teplice – Dukla | 0:1 (koniec) |
Karvina – Jablonec | 0:2 (koniec) | | | Slovan – Mlada | 4:0 (koniec) |
Rużomberok – Dunajska | 2:0 (koniec) | | | Michalovce – Slovan | 1:3 (koniec) | | | AS Trencin – Prešov | 4:0 (koniec) |
Spartak T. – Moravce-Vrable | 3:1 (koniec) | | | MSK Żilina – Zeleziarne | 4:0 (koniec) |
Angers – PSG | 0:1 (koniec) |
Piast Nowa Ruda – MKP Wołów | 2:4 (koniec) | | | Gać – Bielawa | 2:1 (koniec) |
finał
KRC Genk
3:0
(2:0)
Sint-Truidense VV
74
|
Żółtą kartkę otrzymuje Mamadou Bagayoko (Sint-Truidense VV).
|
|
47
|
Żółtą kartkę otrzymuje Mechele (Sint-Truidense VV).
|
Gole:
32. Buffel, 43. Boëtius, 55. Samatta
Posiadanie piłki: 59 % : 41 %.
Strzały celne: 5:1. Strzały niecelne: 2:1. Rzuty rożne: 5:4.
Sędziowie: Laforge – Godelaine, Lemaire
Widownia:
Kartki: 47. Mechele (SIT), 74. Bagayoko (SIT)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 59 % : 41 %.
Strzały celne: 5:1. Strzały niecelne: 2:1. Rzuty rożne: 5:4.
KRC Genk:
Ryan – Castagne, Brabec, Colley (85. Ch. Janssens), Uronen – Berge, Schrijvers, Malinovskij (71. Heynen) – Buffel (C), Samatta, Boëtius (76. Naranjo).
Zmiany: Jackers – Walsh, Kumordzi, Naranja, Sabak, Seigers, Heynen, Ch. Janssens.
Trener:
Sint-Truidense VV: Pirard – Kotysch, Mechele, Fernandes, Bolingoli-Mbombo – Dussaut (72. Bagayoko), Peeters (C) (63. De Sart), De Petter, Gerkens – Vetokele, Ceballos (78. Abrahams).
Zmiany: Bruzzese – Pulido, De Sart, Cuevas, Bagayoko, W. Janssens, Abrahams.
Trener:
Zmiany: Jackers – Walsh, Kumordzi, Naranja, Sabak, Seigers, Heynen, Ch. Janssens.
Trener:
Sint-Truidense VV: Pirard – Kotysch, Mechele, Fernandes, Bolingoli-Mbombo – Dussaut (72. Bagayoko), Peeters (C) (63. De Sart), De Petter, Gerkens – Vetokele, Ceballos (78. Abrahams).
Zmiany: Bruzzese – Pulido, De Sart, Cuevas, Bagayoko, W. Janssens, Abrahams.
Trener:
Sędziowie: Laforge – Godelaine, Lemaire
Widownia: