3:1 (3:1)
Deportivo Alaves
Sobota 27.05.2017, 21:30 • Vicente Calderon (Madryt) • Puchar Hiszpanii • Finał

Dziękuje za uwagę. Zapraszam na kolejne relacje w naszym portalu! (23:26:38)

Barcelona zdobywa Puchar Króla! Druga połowa nie była już tak emocjonująca. Po przerwie Deportivo zdecydowanie spuściło z tonu. To prawdopodobnie ostatni mecz Luisa Enrique w roli trenera Dumy Katalonii. Barca kończy ten sezon z Copa del Rey

88
    Ostra walka Deyverson z Iniestą. Fauluje jednak rywala gracz Deportivo i za to ogląda żółtą kartkę.

83
    Druga zmiana w Dumie Katalonii. Vidal zastępuje Rakitića.

79
    Trzecia zmiana w Deportivo. Za Theo Hernandeza na placu gry melduje się Romero.

76
    Żółta kartka dla Sobrino, Messiego i Iniesty za nie tylko słowne utarczki.

69
    Świetna szansa Sobrino! Po wyrzucie piłki zza linii bocznej futbolówka spada pod nogi Sobrino. Uderzenie gracza Deportivo z okolicy 7. metra jednak zablokowane!

60
    Podwójna zmiana w drużynie z Alaves. Na boisku meldują się Sobrino i Camarasa. Zakończyli swój udział w tym meczu Ibai oraz Mendez.

Po pierwszej połowie Barcelona prowadzi 3:1! Trzeba przyznać, że pierwsze 45. minut minęło nam bardzo szybko za sprawą bardzo dobrego widowiska. Obie drużyny nie kalkulują, stawiają zdecydowanie na ofensywę i dzięki temu jesteśmy świadkami wielu groźnych sytuacji.

Zapraszamy za kwadrans, zostańcie z nami!
    45+3. Paco Alcácer (BAR) - 3:1

45+3
    Gol dla Barcelony!
    Fenomenalne wejście w pole karne Deportivo Messiego, który znajduje na "wolnej" pozycji PABLO ALCACERA, ten w sytuacji "sam na sam" pokonuje Pacheco!
    45. Neymar (BAR) - 2:1

45
    Koronkowa akcja Barcelony w polu karnym Alaves! Wyłożona piłka na 5. metr do NEYMARA, świetnie dograł mu futbolówkę Andre Gomes!

42
    Pierwsze upomnienie dla gracza Barcy, żółtą kartkę otrzymuje Umtiti za faul na Deyversonie.

39
    Manu Garcia otrzymuje żółtą kartkę, faulowany przez niego Iniesta.

35
    Wszystko zaczyna się od nowa! Dwie bramki w przeciągu trzech minut, czekamy na więcej!
    33. Theo Hernández (DAL) - 1:1

33
    Gol dla Alavés!
    Mamy wyrównanie! THEO HERNANDEZ popisuje się znakomitym strzałem z rzutu wolnego pod samą poprzeczkę!
    31. Lionel Messi (BAR) - 1:0

31
    Barcelona otwiera wynik! Fenomenalny strzał z 20 metrów LEO MESSIEGO. Futbolówka "dokręcona" w boczną siatkę, nie miał szans Pacheco!
    27. Ibai Gómez (DAL)

27
    To powinna być bramka! Strata Pique przed własnym polem karnym. Przejął piłkę Ibai Gomez, piłka po jego strzale praktycznie zatrzymała się przed linią bramki, nie zdołał jego strzału dobić żaden z partnerów!

17
    Zaostrzyła nam się gra. Starcie Umtitiego i Edgara. Żółta kartka dla zawodnika Deportivo.