Maroko – Holandia | 1:2 (koniec) | | | Włochy – San Marino | 8:0 (koniec) |
Dzierżoniów – Lechia ZG | 0:2 (koniec) | | | Ślęza Wrocław – Stal B. | 1:0 (koniec) | | | BKS Stal – Śląsk II | 1:1 (koniec) |
Jastrzębie – Górnik II | 2:1 (koniec) | | | Polkowice – Skra | 1:1 (koniec) | | | Miedź II – Pawłowice Śl. | 5:0 (koniec) |
Żmigród – Ruch Z. | 1:1 (koniec) | | | Unia T. – Rekord | 1:1 (koniec) |
Garbarnia – Biała Podlaska | 2:2 (koniec) |
Urugwaj – Arabia Saud. | 1:0 (koniec) | | | Anglia – Kostaryka | 2:1 (koniec) | | | Zambia – Niemcy | 4:3 (po dogrywce) |
koniec po dogrywce
Zambia
4:3
(0:1)
Niemcy
Gole:
50. E. Banda (Mwepu), 68. F. Sakala (Mwepu), 86. Mwepu (Daka), 107. Mayembe (Luchanga) – 37. Ochs, 89. Serdar (Bader), 90+3. Arweiler (Neumann)
Posiadanie piłki: 49 % : 51 %.
Strzały celne: 6:8. Strzały niecelne: 10:5. Rzuty rożne: 3:7. Spalone: 5:3. Foule: 19:19.
Sędziowie: Aguilar – Zumba, Torres (všichni SLV)
Widownia:
Kartki: 43. Daka (ZAM), 55. F. Sakala (ZAM) – 22. Ochs (GER), 29. Iyoha (GER), 120. Knöll (GER), 120. Gimber (GER)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 49 % : 51 %.
Strzały celne: 6:8. Strzały niecelne: 10:5. Rzuty rożne: 3:7. Spalone: 5:3. Foule: 19:19.
Zambia:
M. Banda – Mayembe, Nyondo, S. Sakala (C), Chiluya – E. Banda (111. Muchindu), Musonda, Mwepu, F. Sakala (102. Luchanga) – Daka, Siame (46. Chilufya).
Zmiany: S. Banda, Phiri – Chali, Muchindu, Tembo, Kalunga, Chilufya, Luchanga, Sunzu, Chisala.
Trener:
Niemcy: Brodersen – Neumann, Bader, Gimber (C) – Schad (75. Conde), Fechner (83. Arweiler), Serdar, Torunarigha – Ochs, Reese (110. Knöll), Iyoha (81. Badu).
Zmiany: Nicolas, Reimann – Ananou, Badu, Conde, Neuhaus, Arweiler, Knöll, Mittelstädt, Horn.
Trener:
Zmiany: S. Banda, Phiri – Chali, Muchindu, Tembo, Kalunga, Chilufya, Luchanga, Sunzu, Chisala.
Trener:
Niemcy: Brodersen – Neumann, Bader, Gimber (C) – Schad (75. Conde), Fechner (83. Arweiler), Serdar, Torunarigha – Ochs, Reese (110. Knöll), Iyoha (81. Badu).
Zmiany: Nicolas, Reimann – Ananou, Badu, Conde, Neuhaus, Arweiler, Knöll, Mittelstädt, Horn.
Trener:
Sędziowie: Aguilar – Zumba, Torres (všichni SLV)
Widownia:
Strzelcem bramki SHEMMY MAYEMBE. Asysta Conlyde Luchanga.
Strzelcem bramki JONAS ARWEILER. Asysta Phil Neumann.
Strzelcem bramki SUAT SERDAR. Asysta Matthias Bader.
Strzelcem bramki ENOCK MWEPU. Asysta Patson Daka.
Strzelcem bramki FASHION SAKALA. Asysta Enock Mwepu.
Strzelcem bramki EMMANUEL BANDA. Asysta Enock Mwepu.
Strzelcem bramki PHILIPP OCHS.