Concordia – Ostróda 3:0 (koniec) | Huragan W. – Jagiellonia II 5:4 (koniec) | Legia II – MKS Ełk 1:2 (koniec)
ŁKS Łom. – Hur. Morąg 3:1 (koniec) | Mot. Lubawa – Świt NDM 1:5 (koniec) | Łowicz – Ruch W. M. 3:1 (koniec)
Tomaszów Maz. – KS Drwęca 1:1 (koniec) | Ursus – ŁKS 2:1 (koniec) | Widzew – Sokół 4:1 (koniec)
Lechia Tomaszów Mazowiecki
1:1 (0:0)
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Środa 14.06.2017, 17:00 • Stadion Miejski im. Braci Gadajów, Tomaszów Maz. • 3 liga, grupa I • Runda 34

Lechia remisuje z Finishparkietem 1:1 i jeżeli w meczu Ursusa z ŁKS-em nie zdarzy się cud, to goście sięgną po mistrzostwo trzeciej ligi. (18:51:56)

90+4

90+2
    Lechia utrzymuje piłkę na własnej połowie.

86
    Trener gości jakby nie trafił ze zmianami w drugiej połowie. Roszady personalne wyraźnie obniżyły jakość gry.

85
    5 minut do końca meczu. Lepiej w końcowych fragmentach prezentują się gospodarze.

77
    Gol ten w tej chwili nic nie oznacza, bowiem ŁKS potrzebuje dwóch goli, by wskoczyć na fotel lidera.

76
    Gol dla Lechii!

Mamy wyrównanie! MARCIN MIRECKI uderza z lewej strony pola karnego, a piłka wpada do bramki obok interweniującego golkipera!

75
    Kwadrans do końca.

70
    Była dobra okazja dla Lechii TM, ale strzał z woleja trafia wprost w bramkarza przyjezdnych! 20 minut do końca i Finishparkiet Drwęca coraz bliżej triumfu ligowego!

57
    Gol dla Drwęcy!

GRZEGORZ DOMŻALSKI pewnym strzałem w prawy dolny róg bramki wykorzystuje rzut karny!

56
    Gospodarze przewinili w polu karnym, będzie jedenastka dla Drwęcy!

46

Do przerwy w Tomaszowie Mazowieckim bez goli.

45+1

45+1
    To powinien być gol do szatni! Jeden z Lechistów świetnie wbiegł w pole karne, ale fatalnie uderzył po długim rogu obok słupka!

45
    Minuta doliczona przez sędziego.

44
    Rzut wolny z okolic 25. metra, po którym piłkę końcówkami palców na korner przenosi golkiper Lechii! Ależ było teraz groźnie!

44
    Szybki kontratak Drwęcy przerwany faulem.

37
    Bramkarz Finishparkietu pewnie interweniuje po strzale głową i rzucie rożnym rywali.
    Zostań redaktorem Lajfy.com! Poszukujemy osób do przeprowadzania relacji ze stadionów 1, 2 oraz 3 ligi polskiej. Za wykonaną pracę przysługuje wynagrodzenie. Więcej szczegółów: piotr.pawlak@lajfy.com. Podejmiemy także współpracę z klubami niższych lig. Udostępnimy nieodpłatnie nasz panel do przeprowadzania relacji na żywo, z poziomu telefonu komórkowego, czy laptopa.