Radomiak – Bytovia | 0:2 (koniec) |
Portugalia – Meksyk | 2:2 (koniec) | | | Kamerun – Chile | 0:2 (koniec) |
Bałtyk G. – Gwardia K. | 4:1 (koniec) | | | Chemik B. – Wda | 2:1 (koniec) | | | Toruń – Jarota | 2:3 (koniec) |
Górnik K. – KKS | 3:1 (koniec) | | | Leśnik – Kleczew | 1:3 (koniec) | | | Pogoń Lęb. – Przodkowo | 2:3 (koniec) |
Polonia Śr. – Chwaszczyno | 1:4 (koniec) | | | Świt Skolwin – Pogoń II | 4:0 (koniec) | | | Vineta – Lech II P. | 1:3 (koniec) |
Niemcy – Czechy | 2:0 (koniec) | | | Dania – Włochy | 0:2 (koniec) |
Gać – Zagłębie II | 0:3 (koniec) |
Tenerife – Cadiz | 1:0 (koniec) |
finał
Dania
0:2
(0:0)
Włochy
88
|
Zmiana w drużynie Włochy: z boiska schodzi Andrea Petagna, na boisku pojawia się Alberto Cerri.
|
|
80
|
Zmiana w drużynie Dania: z boiska schodzi Lucas Andersen, na boisku pojawia się Emiliano Hansen.
|
|
79
|
Zmiana w drużynie Dania: z boiska schodzi Frederik Börsting, na boisku pojawia się Mikkel Duelund.
|
|
73
|
Zmiana w drużynie Włochy: z boiska schodzi Marco Benassi, na boisku pojawia się Alberto Grassi.
|
|
72
|
Zmiana w drużynie Dania: z boiska schodzi Marcus Ingvartsen, na boisku pojawia się Kenneth Zohore.
|
|
67
|
Zmiana w drużynie Włochy: z boiska schodzi Domenico Berardi, na boisku pojawia się Federico Chiesa.
|
Gole:
54. Pellegrini, 86. Petagna
Posiadanie piłki: 44 % : 56 %.
Strzały celne: 1:8. Strzały niecelne: 3:3. Rzuty rożne: 7:8. Spalone: 1:0. Foule: 17:11.
Sędziowie:
Sędzia główny: Ivan Kružliak (SVK).
Sędziowie asystenci: Tomaš Somolani (SVK), Branislav Hancko (SVK).
Sędzia techniczny: Roy Hassan (ISR).
Sedziowie dodatkowi:Peter Kralović (SVK), Filip Glova (SVK).
Widownia:
Kartki: 26. Nörgaard (DEN), 82. Holst (DEN)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 44 % : 56 %.
Strzały celne: 1:8. Strzały niecelne: 3:3. Rzuty rożne: 7:8. Spalone: 1:0. Foule: 17:11.
Dania:
J. Höjbjerg – Holst, Banggaard, Maxsö, Rasmussen – Hjulsager, Nörgaard, Vigen Christensen (C), Börsting (79. Duelund) – L. Andersen (80. Hansen), Ingvartsen (72. Zohore).
Zmiany: Iversen, Hagelskjaer – Zohore, Nissen, J. Andersen, Pedersen, Nielsen, M. Jensen, Hansen, Blåbjerg, Duelund, Junker.
Trener:
Włochy: G. Donnarumma – Conti, Rugani, Caldara, A. Barreca – Pellegrini, Gagliardini, Benassi (C) (73. Grassi) – D. Berardi (67. Chiesa), Petagna (88. Cerri), Bernardeschi.
Zmiany: Cragno, Scuffet – Biraschi, Calabria, Ferrari, Murru, Cataldi, Locatelli, Cerri, Garritano, Grassi, Chiesa.
Trener:
Zmiany: Iversen, Hagelskjaer – Zohore, Nissen, J. Andersen, Pedersen, Nielsen, M. Jensen, Hansen, Blåbjerg, Duelund, Junker.
Trener:
Włochy: G. Donnarumma – Conti, Rugani, Caldara, A. Barreca – Pellegrini, Gagliardini, Benassi (C) (73. Grassi) – D. Berardi (67. Chiesa), Petagna (88. Cerri), Bernardeschi.
Zmiany: Cragno, Scuffet – Biraschi, Calabria, Ferrari, Murru, Cataldi, Locatelli, Cerri, Garritano, Grassi, Chiesa.
Trener:
Sędziowie:
Sędzia główny: Ivan Kružliak (SVK).
Sędziowie asystenci: Tomaš Somolani (SVK), Branislav Hancko (SVK).
Sędzia techniczny: Roy Hassan (ISR).
Sedziowie dodatkowi:Peter Kralović (SVK), Filip Glova (SVK).
Widownia:
Kamil Kazmierczak
@kkazmierczak15