Losowanie 1 i 2 rundy LE i LM | (koniec) |
wydarzenie zakończone
Losowanie 1 i 2 rundy eliminacyjnej LE i LM
Jarosław Kowalski
Pary 1 rundy LM
Víkingur vs Trepca '89
Hibernians vs FCI Tallinn
Alashkert vs FC Santa Coloma
The New Saints vs Europa FC
Linfield vs La Fiorita
Pary 2 rundy LM
Apoel vs Dudelange
Żalgiris vs Ludogorec
Karabach vs Samtredia
Partizan vs Buducnost Podgorica
Hibernians/ FCI Tallinn vs Salzburg
Sheriff vs Kukesi
Astana vs Spartaks Jurmala
Bate Borysów vs Alashkert/ FC Santa Coloma
Żilina vs FC Kopenhaga
Malmo vs Vardar Skopje
Hapoel Beer-Sheva vs Honved Budapeszt
HNK Rijeka vs The New Saints/ Europa FC
Żrinjski Mostar vs NK Maribor
Dundalk vs Rosenborg
FH Hafnarfjördur vs Víkingur/ Trepca '89
Linfield/ La Fiorita vs Celtic
IFK Mariehamn vs Legia Warszawa
Pary 1 rundy LE
FK Mladost vs Inter Baku
Czichura Saczchere vs Altach
Flora Esch vs Milsami Orhei
Partizani Tirana vs Botew Płowdiw
Santa Coloma vs NK Osijek
Zaria Balti vs FK Sarajewo
Bala Town vs Vaduz
Vaasa vs Olimpija Ljubljana
CQ Nomads vs HJK Helsinki
SJK Seinajoki vs KR Reykjavik
FC Shirak vs ND Gorica
PFC Żire vs Differdange
Vojvodina vs Rużomberok
Slovan Bratysława vs Pjunik Erewań
Rabotnicki vs Tre Penne
Rangers vs Progres Niederkorn
NK Domżale vs Flora Tallin
Crusaders FC vs FK Liepaja
Nomme Kalju FC vs B36 Torshavn
Levadia Tallin vs Cork City
Dacia Chisinau vs KF Shkendija
Levski Sofia vs FK Sutjeska
Irtysz Pawłodar vs Dunav Ruse
Jagiellonia Białystok vs Dinamo Batumi
Żeljeznicar vs FK Zeta
AEK Larnaca vs Lincoln FC
FC Midtjylland vs Derry City
Dynamo Mińsk vs NSI Runavik
Ferencvaros vs FK Jelgava
Lyngby BK vs Bangor City
AS Trencin vs FC Torpedo
Lech Poznań vs Pelister Bitola
Mladost Podgorica vs Gandzsar Kapan
Videoton vs Balzan FC
AEL Limassol vs St. Josephs FC
KF Skenderbeu vs Saint Julia
FK Haugesund vs Coleraine FC
Stjarnan vs Shamrock Rovers
IFK Norrkoping vs FC Prishtina
AIK Solna vs KI Klaksvik
Maccabi Tel-Aviv vs KF Tirana
Kajrat Ałmaty vs Atlantas Kłajpeda
Beitar Jerozolima vs Vasas FC
Ordabasy Szymkent vs Siroki Brijeg
Crvena Zvezda vs Floriana FC
Valetta FC vs SS Folgore
FK Ventspils vs Valur Reykjavik
St. Johnstone vs FK Trakai
Odds BK vs Ballyemena
Szachtior Soligorsk vs Suduva
Pary 2 rundy LE
Partizani/ Botew - Beitar/ Vasas FC
Apollon - Zaria Balti/ FK Sarajewo
Rabotnicki/ T. Penne - Dynamo/ Runavik
Slovan/ Pjunik - Lyngby BK/ Bangor City
Stjarnan/ Shamrock - Mlada Bolesław
Żeljeznicar/ Zeta - AIK Solna/ Klaksvik
Larnaca/ Lincoln - Levadia/ Cork City
Kajrat/ Atlantas - Skenderbeu/ Saint Julia
Panionios - FC Shirak/ ND Gorica
PFC Żire/ Differdange - Astra Giurgiu
Haugesund/ Coleraine - Lech/ Pelister
Boendby - Vaasa/ Olimpija Ljubljana
IFK/ Prishtina - St. Johnstone/Trakai
Hajduk Split - Levski/ FK Sutjeska
Nomme/ Torshavn - Videoton/ Balzan FC
Maccabi/ Tirana - Seinajoki/ Reykjavik
Valetta FC/ SS Folgore - FC Utrecht
Vojvodina/ Rużomberok - SK Brann
Crusaders/ FK Liepaja - Szachtior/ Suduva
Gabala SC vs Jagiellonia/ Dinamo Batumi
Rangers/ Progres - Limassol/ St. Josephs
Czichura Saczchere/ Altach - Dinamo Brześć
Ostersunds FK - Galatasaray
Mladost/ Inter Baku - Flora/ Milsami
Bala Town/ Vaduz - Odds BK/ Ballyemena
Ventspils/ Valur - NK Domżale/ Flora
Irtysz/ Dunav - Crvena Zvezda/ Floriana
Aberdeen - Ordabasy Szymkent/ Siroki Brijeg
Ferencvaros/ Jelgava - Midtjylland/ Derry
Sturm Graz - Mladost/ Gandzsar Kapan
Dacia/ Shkendija - CQ Nomads/ HJK
AS Trencin/ FC Torpedo - Bnei Yehuda
Santa Coloma/ NK Osijek - FC Luzern
Víkingur vs Trepca '89
Hibernians vs FCI Tallinn
Alashkert vs FC Santa Coloma
The New Saints vs Europa FC
Linfield vs La Fiorita
Pary 2 rundy LM
Apoel vs Dudelange
Żalgiris vs Ludogorec
Karabach vs Samtredia
Partizan vs Buducnost Podgorica
Hibernians/ FCI Tallinn vs Salzburg
Sheriff vs Kukesi
Astana vs Spartaks Jurmala
Bate Borysów vs Alashkert/ FC Santa Coloma
Żilina vs FC Kopenhaga
Malmo vs Vardar Skopje
Hapoel Beer-Sheva vs Honved Budapeszt
HNK Rijeka vs The New Saints/ Europa FC
Żrinjski Mostar vs NK Maribor
Dundalk vs Rosenborg
FH Hafnarfjördur vs Víkingur/ Trepca '89
Linfield/ La Fiorita vs Celtic
IFK Mariehamn vs Legia Warszawa
Pary 1 rundy LE
FK Mladost vs Inter Baku
Czichura Saczchere vs Altach
Flora Esch vs Milsami Orhei
Partizani Tirana vs Botew Płowdiw
Santa Coloma vs NK Osijek
Zaria Balti vs FK Sarajewo
Bala Town vs Vaduz
Vaasa vs Olimpija Ljubljana
CQ Nomads vs HJK Helsinki
SJK Seinajoki vs KR Reykjavik
FC Shirak vs ND Gorica
PFC Żire vs Differdange
Vojvodina vs Rużomberok
Slovan Bratysława vs Pjunik Erewań
Rabotnicki vs Tre Penne
Rangers vs Progres Niederkorn
NK Domżale vs Flora Tallin
Crusaders FC vs FK Liepaja
Nomme Kalju FC vs B36 Torshavn
Levadia Tallin vs Cork City
Dacia Chisinau vs KF Shkendija
Levski Sofia vs FK Sutjeska
Irtysz Pawłodar vs Dunav Ruse
Jagiellonia Białystok vs Dinamo Batumi
Żeljeznicar vs FK Zeta
AEK Larnaca vs Lincoln FC
FC Midtjylland vs Derry City
Dynamo Mińsk vs NSI Runavik
Ferencvaros vs FK Jelgava
Lyngby BK vs Bangor City
AS Trencin vs FC Torpedo
Lech Poznań vs Pelister Bitola
Mladost Podgorica vs Gandzsar Kapan
Videoton vs Balzan FC
AEL Limassol vs St. Josephs FC
KF Skenderbeu vs Saint Julia
FK Haugesund vs Coleraine FC
Stjarnan vs Shamrock Rovers
IFK Norrkoping vs FC Prishtina
AIK Solna vs KI Klaksvik
Maccabi Tel-Aviv vs KF Tirana
Kajrat Ałmaty vs Atlantas Kłajpeda
Beitar Jerozolima vs Vasas FC
Ordabasy Szymkent vs Siroki Brijeg
Crvena Zvezda vs Floriana FC
Valetta FC vs SS Folgore
FK Ventspils vs Valur Reykjavik
St. Johnstone vs FK Trakai
Odds BK vs Ballyemena
Szachtior Soligorsk vs Suduva
Pary 2 rundy LE
Partizani/ Botew - Beitar/ Vasas FC
Apollon - Zaria Balti/ FK Sarajewo
Rabotnicki/ T. Penne - Dynamo/ Runavik
Slovan/ Pjunik - Lyngby BK/ Bangor City
Stjarnan/ Shamrock - Mlada Bolesław
Żeljeznicar/ Zeta - AIK Solna/ Klaksvik
Larnaca/ Lincoln - Levadia/ Cork City
Kajrat/ Atlantas - Skenderbeu/ Saint Julia
Panionios - FC Shirak/ ND Gorica
PFC Żire/ Differdange - Astra Giurgiu
Haugesund/ Coleraine - Lech/ Pelister
Boendby - Vaasa/ Olimpija Ljubljana
IFK/ Prishtina - St. Johnstone/Trakai
Hajduk Split - Levski/ FK Sutjeska
Nomme/ Torshavn - Videoton/ Balzan FC
Maccabi/ Tirana - Seinajoki/ Reykjavik
Valetta FC/ SS Folgore - FC Utrecht
Vojvodina/ Rużomberok - SK Brann
Crusaders/ FK Liepaja - Szachtior/ Suduva
Gabala SC vs Jagiellonia/ Dinamo Batumi
Rangers/ Progres - Limassol/ St. Josephs
Czichura Saczchere/ Altach - Dinamo Brześć
Ostersunds FK - Galatasaray
Mladost/ Inter Baku - Flora/ Milsami
Bala Town/ Vaduz - Odds BK/ Ballyemena
Ventspils/ Valur - NK Domżale/ Flora
Irtysz/ Dunav - Crvena Zvezda/ Floriana
Aberdeen - Ordabasy Szymkent/ Siroki Brijeg
Ferencvaros/ Jelgava - Midtjylland/ Derry
Sturm Graz - Mladost/ Gandzsar Kapan
Dacia/ Shkendija - CQ Nomads/ HJK
AS Trencin/ FC Torpedo - Bnei Yehuda
Santa Coloma/ NK Osijek - FC Luzern
Partizani/ Botew – Beitar/ Vasas FC
Apollon – Zaria Balti/ FK Sarajewo
Rabotnicki/ T. Penne – Dynamo/ Runavik
Slovan/ Pjunik – Lyngby BK/ Bangor City
Stjarnan/ Shamrock – Mlada Bolesław
Żeljeznicar/ Zeta – AIK Solna/ Klaksvik
Larnaca/ Lincoln – Levadia/ Cork City
Kajrat/ Atlantas – Skenderbeu/ Saint Julia
Panionios – FC Shirak/ ND Gorica
PFC Żire/ Differdange – Astra Giurgiu
Haugesund/ Coleraine – Lech/ Pelister
Boendby – Vaasa/ Olimpija Ljubljana
IFK/ Prishtina – St. Johnstone/Trakai
Hajduk Split – Levski/ FK Sutjeska
Nomme/ Torshavn – Videoton/ Balzan FC
Maccabi/ Tirana – Seinajoki/ Reykjavik
Valetta FC/ SS Folgore – FC Utrecht
Vojvodina/ Rużomberok – SK Brann
Crusaders/ FK Liepaja – Szachtior/ Suduva
Gabala SC vs Jagiellonia/ Dinamo Batumi
Rangers/ Progres – Limassol/ St. Josephs
Czichura Saczchere/ Altach – Dinamo Brześć
Ostersunds FK – Galatasaray
Mladost/ Inter Baku – Flora/ Milsami
Bala Town/ Vaduz – Odds BK/ Ballyemena
Ventspils/ Valur – NK Domżale/ Flora
Irtysz/ Dunav – Crvena Zvezda/ Floriana
Aberdeen – Ordabasy Szymkent/ Siroki Brijeg
Ferencvaros/ Jelgava – Midtjylland/ Derry
Sturm Graz – Mladost/ Gandzsar Kapan
Dacia/ Shkendija – CQ Nomads/ HJK
AS Trencin/ FC Torpedo – Bnei Yehuda
Santa Coloma/ NK Osijek – FC Luzern
FK Mladost vs Inter Baku
Czichura Saczchere vs Altach
Flora Esch vs Milsami Orhei
Partizani Tirana vs Botew Płowdiw
Santa Coloma vs NK Osijek
Zaria Balti vs FK Sarajewo
Bala Town vs Vaduz
Vaasa vs Olimpija Ljubljana
CQ Nomads vs HJK Helsinki
SJK Seinajoki vs KR Reykjavik
FC Shirak vs ND Gorica
PFC Żire vs Differdange
Vojvodina vs Rużomberok
Slovan Bratysława vs Pjunik Erewań
Rabotnicki vs Tre Penne
Rangers vs Progres Niederkorn
NK Domżale vs Flora Tallin
Crusaders FC vs FK Liepaja
Nomme Kalju FC vs B36 Torshavn
Levadia Tallin vs Cork City
Dacia Chisinau vs KF Shkendija
Levski Sofia vs FK Sutjeska
Irtysz Pawłodar vs Dunav Ruse
Jagiellonia Białystok vs Dinamo Batumi
Żeljeznicar vs FK Zeta
AEK Larnaca vs Lincoln FC
FC Midtjylland vs Derry City
Dynamo Mińsk vs NSI Runavik
Ferencvaros vs FK Jelgava
Lyngby BK vs Bangor City
AS Trencin vs FC Torpedo
Lech Poznań vs Pelister Bitola
Mladost Podgorica vs Gandzsar Kapan
Videoton vs Balzan FC
AEL Limassol vs St. Josephs FC
KF Skenderbeu vs Saint Julia
FK Haugesund vs Coleraine FC
Stjarnan vs Shamrock Rovers
IFK Norrkoping vs FC Prishtina
AIK Solna vs KI Klaksvik
Maccabi Tel-Aviv vs KF Tirana
Kajrat Ałmaty vs Atlantas Kłajpeda
Beitar Jerozolima vs Vasas FC
Ordabasy Szymkent vs Siroki Brijeg
Crvena Zvezda vs Floriana FC
Valetta FC vs SS Folgore
FK Ventspils vs Valur Reykjavik
St. Johnstone vs FK Trakai
Odds BK vs Ballyemena
Szachtior Soligorsk vs Suduva