ROW - Stal G. 50:40 (koniec) | Get Well - Sparta 41:49 (koniec)
Falubaz - Unia L. 42:48 (koniec) | Włókniarz - GKM 45:45 (koniec)
wydarzenie zakończone
Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa - MRGARDEN GKM Grudziądz

45:45

Niedziela 25.06.2017, 19:00 • Arena Częstochiwa • Żużel - PGE Ekstraliga • 10. kolejka

To wszystko w dzisiejszej relacji, zapraszamy do śledzenia kolejnych na naszym portalu! (20:50:22)

Dzięki temu remisowi, grudziądzanie zrównali się punktami w tabeli z Get Well Toruń. Z tym, że MRGARDEN GKM Grudziądz odjechał dwa mecze mniej. Po siedem oczek w tabeli mają Rybnik i Częstochowa, a więc walka o bezpieczne zakończenie sezonu będzie z pewnością pasjonująca.

Po raz kolejny liderem Lwów jest Rune Holta. Norwegowi z polskim paszportem nie wyszedł tylko jeden bieg, a tak był poza zasięgiem rywali. Bardzo dobre zawody w ekipie gości odjechał natomiast Antonio Lindbaeck, zdobywca 13 punktów.

Drugi raz z rzędu w ekipie Lecha Kędziory zawodzi Sebastian Ułamek, który zdobył ledwie 1 punkt. W ekipie gości tylko 2 "oczka" zdobył Rafał Okoniewski.

Niespodziewanie grudziądzanie wywożą z Częstochowy dwa punkty. Jeden za remis, jeden za obroniony punkt bonusowy. Nie sprawdziły się przedmeczowe przewidywania, że gospodarze wygrają ten mecz bez większego problemu.

Końcowe wyniki:

MRGARDEN GKM Grudziądz 45:
    1. Antonio Lindbaeck 13 (2,3,3,3,2)
    2. Krystian Pieszczek 6+3 (1*,1,2*,w,2*)

Wynik meczu: 45:45

Goście wyszli na podwójne prowadzenie, ale kapitalna szarża Holty, który wyszedł na prowadzenie! Z tyłu Łaguta dobrze bronił się przed Madsenem i mecz kończy się remisem.

Wynik meczu: 42:42

Bieg przerwany. Po walce Buczkowskiego z Baranem, ten pierwszy upadł na tor. Powtórka w czteroosobowym składzie, bowiem upadek miał miejsce na pierwszym łuku po starcie.

Wynik meczu: 41:37

Gospodarze wyszli dobrze ze startu, jechali na podwójnym prowadzeniu, ale Łaguta minął Zagara. Słoweniec miał problemy z motocyklem przed startem tego biegu.

Wynik meczu: 37:35

Po starcie na czele znalazł się Oskar Polis, ale szybko dobrym atakiem wyprzedził go Antonio Lindbaeck.

Wynik meczu: 34:32

Bieg przerwany. Groźna sytuacja Pieszczka z Holtą. Zawodnik gospodarzy atakował po szerokiej, chciał się zmieścić między Pieszczkiem, a bandą i został wyhamowany. Pieszczek wykluczony z powtórki.

Dobry start Buczkowskiego, początkowo jechał pierwszy, jednak o wiele szybszy był Holta i to on wyszedł na prowadzenie. Na trzeciej lokacie szalał Baran i w końcu znalazł on sposób na minięcie rywala, dzięki czemu gospodarze znów odzyskują prowadzenie.

Wynik meczu: 29:31

Oskar Polis w miejsce Sebastiana Ułamka.

Dobry start Łaguty, który nie dał żadnych szans rywalom. Niewiele dzieje się dziś na torze.

Wynik meczu: 23:25

Gruchalski w tym biegu starał się bronić wyniku gospodarzy, jednak o wiele bardziej doświadczona para MRGARGEN GKMu Grudziądz minęła juniora bezproblemowo.

7
    Bieg 7
    Karol Baran 3

Wynik meczu: 22:20

Dobrym startem popisał się Karol Baran, który nie oddał prowadzenia do końca biegu. Madsen rywalizował z Łagutą o drugą lokatę, jednak Rosjanin dobrze się bronił.

6
    Bieg 6
    Krzysztof Buczkowski 2
    Oskar Polis 0
    Rafał Okoniewski 1

Wynik meczu: 18:18

Holta wyszedł na prowadzenie, atakując po szerokiej na drugim łuku pierwszego okrążenia, z tyłu Polis na dystansie stracił lokatę na rzecz Okoniewskiego.

5
    Bieg 5
    Krystian Pieszczek 1
    Sebastian Ułamek 0

Wynik biegu: 2:4
    Wynik meczu: 15:15

Bardzo słabo prezentuje się Sebastian Ułamek, najpierw minął go Pieszczek, a potem przyjechał daleko za rywalami.

4
    Bieg 4

Wynik meczu: 13:11

Gospodarze jechali na podwójnym prowadzeniu, ale Łaguta poradził sobie z Gruchalskim. Przerwa na równanie toru.