Śląsk – GKS K. 2:0 (koniec)
Śląsk Wrocław
2:0 (1:0)
GKS Katowice
Czwartek 29.06.2017, 12:00 • Stadion przy Oporowskiej, Wrocław • Spotkania towarzyskie

To tyle z tego spotkania. Za wspólnie spędzony czas dziękuje Kamil Kaźmierczak. Zapraszam na inne relacje prowadzone za pośrednictwem naszego serwisu. (13:49:55)

Śląsk wygrywa dzisiejsze spotkanie 2:0. Było to zwycięstwo zasłużone, bowiem gospodarze zaprezentowali się znacznie lepiej od przyjezdnych.

90

89
    Mamy rzut wolny dla gości z prawej strony boiska. Piłka centrowana w pole karne i tam przyjezdni wywalczyli korner.

87
    Piłka przez oba zespoły rozgrywana jest w środku pola.

85
    Około 5 minut pozostało do zakończenia spotkania. Mecz toczy się już w tempie spacerowym i najprawdopodobniej wynik nie ulegnie już zmianie.

81
    Strzał z około 25 metrów oddał jeden z gości. Próba była jednak bardzo niecelna.

80
    Rzut rożny dla gości, jednak nie stworzyli oni ciekawej akcji.

78
    Pięknie wypuszczony lewą stroną Kosecki. Wyszedł on sam na sam z bramkarzem i gdy był już w polu karnym dobiegł do niego zawodnik gości. Były reprezentant Polski upadł na murawę, ale arbiter nie dopatrzył się przewinienia!

77
    Już niespełna kwadrans do końca spotkania. Aktualnie niewiele się dzieje we Wrocławiu.

75
    Piłka przerzucona na prawą stronę. Stamtąd strzał oddał jeden z gospodarzy, ale futbolówka poszybowała nad poprzeczką.

73
    Zmiana w drużynie Śląsk Wrocław: z boiska schodzi Cotra, na boisku pojawia się Chrapek.

73
    Gospodarze nie stworzyli sobie groźnej sytuacji po rzucie rożnym.

72
    Dalekie zahranie do wybiegającego zawodnika Śląska. Ten płasko zacentrował w pole karne, tam jego współpartner oddał strzał i futbolówka po rykoszecie wyszła na rzut rożny.

72
    Niedokładne rozegranie jednego z gości na skrzydło i piłka wyszła na aut.

70
    Teraz próba z dystansu jednego z gości, ale świetnie interweniuje Słowik.

68
    Daleki przerzut na prawą stronę do zawodnika Śląska. Ten zszedł do środka pola, oddał mocny strzał i piłka poleciała nad poprzeczką. Dobra próba zawodnika gospodarzy.

66
    Kontra gości zakończona minimalnie niecelnym strzałem! Przyjezdni wyszli z szybką akcją. W jej końcowej fazie podanie za plecy dostał jeden z gości, ale zdołał zagarnąć futbolówkę i uderzyć po ziemi. Piłka przeszła tuż obok słupka!

Kamil Kazmierczak

Gole: 45. Kosecki (kar.), 48. Madej

Śląsk Wrocław: Słowik – Dankowski, Pawelec, Celeban, Cotra (73. Chrapek) – Chrapek (46. Tarasovs), Madej (56. Skrzecz), Riera (46. Augusto), Pich, Kosecki – Piech.
    Zmiany: Budzyński, Augusto, Tarasovs, Skrzecz

GKS Katowice: I połowa: Wierzbicki – Abramowicz D., Cerimagić, Frańczak, Gonczerz – Kamiński, Klemenz, Lebedyński, Midzierski, Słomka – Zejdler.
    II połowa: Główka – Foszmańczyk, Garbacik, Kalinkowski, Kędziora, Kulińksi, Mandrysz, Mączyński, Pielorz, Prokić, Szołtys.