Pogoń – Piast 3:1 (koniec) | Radomiak – Legia 0:2 (koniec) | Pogoń – Cracovia 2:1 (koniec)
Pogoń Szczecin
2:1 (0:1)
Cracovia
Piątek 30.06.2017, 18:00 • Stadion w Grodzisku Wielkopolskim • Spotkania towarzyskie
    Pogoń zadowolona z wyniku.

Pogoń Szczecin wciąż niepokonana w okresie przygotowań. Na koniec zgrupowania w Wielkopolsce wygrała 2:1 z Cracovią. Do 81. minuty przegrywała 0:1, ale przeprowadziła piękny pościg. Na trafienie Wdowiaka odpowiedzieli blisko finiszu Kort oraz Gyurcso. (19:55:04)

90

90
    Gol dla Pogoni!
    Strzelcem bramki ADAM GYURCSO.

Tuż przed końcem regulaminowego czasu Pogoń Szczecin przeprowadziła zabójczą akcję. Ponownie podawał Niepsuj, a wygraną 2:1 zapewnił Portowcom Adam Gyurcso!

85
    Do końca regulaminowego czasu pozostało pięć minut. Pogoń chce wykorzystać wiatr w żaglach i jeszcze zdobyć zwycięskiego gola.

81
    Strzelcem bramki DAWID KORT.

Wyrównanie w Grodzisku Wielkopolskim! Po składnym rozegraniu, którego przedostatnim ogniwem był Niepsuj strzał do bramki Peskovicia oddał Kort.

75
    Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego główkował Niepsuj. Nie skierował piłki w światło bramki Peskovicia. Michal, który stoi między słupkami Cracovii, jest bratem Borisa, który jest trenerem golkiperów Pogoni.

70
    Zmiana w drużynie Pogoń Szczecin: z boiska schodzi Cincadze, na boisku pojawia się Matynia.

70
    Nieskuteczni Gyurcso oraz Kort. Mobilni są młodzi podopieczni Probierza, który umiejętnie blokują strzały Pogoni Szczecin.

65
    Szewczyk wparował w pole karne Pogoni Szczecin po kontrataku. Już rozmyślał jak spożytkować sytuację sam na sam po podaniu Adamczyka, ale obrońca zdążył wrócić i wyręczył Załuskę.
    Grupka wsparcia dla Pasów!

60
    Okres walki w centrum boiska. Minęła godzina sparingu i coraz bliżej zwycięstwa jest drużyna Michała Probierza.

50
    Po zmianach Cracovia jeszcze zdezorganizowana, natomiast Pogoń Szczecin szuka wyrównania. Po ostatnim dośrodkowaniu sprytniejsi krakowianie.

46

Cracovia prowadzi 1:0 po 45 minutach. Przewagę Pasów udokumentował strzałem do bramki Wdowiak. W ostatnim kwadransie przed przerwą Pogoń Szczecin odpowiedziała kilkoma atakami, ale nie wyrównała.

45

44
    Na boisku upadł Dawid Kort i wychowankowi Pogoni Szczecin jest udzielana pomoc medyczna. Na ławce rezerwowych Skorża ma kilku młodych zawodników.

Gole: 81. Kort, 90. Gyurcso – 25. Wdowiak

Kartki:   39. Covilo (CRA)

Pogoń Szczecin: Załuska – Niepsuj, Rapa, Fojut, Nunes – Murawski, Hołota – Kort, Cincadze (70. Matynia), Gyurcso – Zwoliński.

Zmiany: Brzozowski – Jopek, Graczyk, Górzyński, Benedyczak, Matynia, Rudol.

Cracovia: Wilk (46. Pesković) – Deleu (46. Kiebzak), Helik (46. Jarzynka), Malarczyk (46. Ochał), Pestka (46. Sowah) – Zanjov (46. Lusiusz), Covilo (46. Kanach), Dimun (46. Szewczyk), Wdowiak (46. Adamczyk), Vestenicky (46. Cunta) – Szczepaniak (46. Strózik).

Zmiany: Pesković – Kiebzak, Jarzynka, Ochał, Sowah, Lusiusz, Kanach, Szewczyk, Adamczyk, Jarzynka, Cunta, Strózik.