2. etap | Marcel Kittel (GER) (koniec) |
IMP w Gorzowie | Szymon Woźniak (koniec) |
wydarzenie zakończone
Indywidualne Mistrzostwa Polski w Gorzowie
Szymon Woźniak
(Przemysław Pawlicki, Patryk Dudek)
Paweł
Paweł Słupski
Klasyfikacja:
1. Szymon Woźniak 10+3 (3,2,1,1,3) + 3 pkt. w barażu
2. Przemysław Pawlicki 13+2 (3,2,3,2,3)
3. Patryk Dudek 10+1 (2,2,2,3,1) + 2 pkt. w barażu
4. Jarosław Hampel 12+0 (3,3,0,3,3)
5. Janusz Kołodziej 11 (3,3,2,1,2) + 1 pkt. w barażu
6. Bartosz Zmarzlik 10 (1,3,3,1,2) + 0 pkt. w barażu
7. Norbert Kościuch 8 (1,0,2,3,2)
8. Maciej Janowski 7 (2,3,d,2,0)
9. Piotr Pawlicki 7 (1,1,1,3,1)
10. Tobiasz Musielak 7 (0,1,2,2,2)
11. Grzegorz Zengota 6 (0,w,3,0,3)
12. Krzysztof Buczkowski 6 (2,u,3,w,1)
13. Dawid Lampart 6 (2,2,1,0,1)
14. Krystian Pieszczek 3 (1,t,0,2,0)
15. Mateusz Szczepaniak 2 (0,1,u,1,0)
16. Daniel Jeleniewski 1 (0,0,1,0,0)
17. Kacper Woryna 0 (w)
Kacper Gomólski ns
1. Szymon Woźniak 10+3 (3,2,1,1,3) + 3 pkt. w barażu
2. Przemysław Pawlicki 13+2 (3,2,3,2,3)
3. Patryk Dudek 10+1 (2,2,2,3,1) + 2 pkt. w barażu
4. Jarosław Hampel 12+0 (3,3,0,3,3)
5. Janusz Kołodziej 11 (3,3,2,1,2) + 1 pkt. w barażu
6. Bartosz Zmarzlik 10 (1,3,3,1,2) + 0 pkt. w barażu
7. Norbert Kościuch 8 (1,0,2,3,2)
8. Maciej Janowski 7 (2,3,d,2,0)
9. Piotr Pawlicki 7 (1,1,1,3,1)
10. Tobiasz Musielak 7 (0,1,2,2,2)
11. Grzegorz Zengota 6 (0,w,3,0,3)
12. Krzysztof Buczkowski 6 (2,u,3,w,1)
13. Dawid Lampart 6 (2,2,1,0,1)
14. Krystian Pieszczek 3 (1,t,0,2,0)
15. Mateusz Szczepaniak 2 (0,1,u,1,0)
16. Daniel Jeleniewski 1 (0,0,1,0,0)
17. Kacper Woryna 0 (w)
Kacper Gomólski ns
1. Szymon Woźniak 10+3 (3,2,1,1,3) + 3 pkt. w barażu
2. Przemysław Pawlicki 13+2 (3,2,3,2,3)
3. Patryk Dudek 10+1 (2,2,2,3,1) + 2 pkt. w barażu
4. Jarosław Hampel 12+0 (3,3,0,3,3)
5. Janusz Kołodziej 11 (3,3,2,1,2) + 1 pkt. w barażu
6. Bartosz Zmarzlik 10 (1,3,3,1,2) + 0 pkt. w barażu
7. Norbert Kościuch 8 (1,0,2,3,2)
8. Maciej Janowski 7 (2,3,d,2,0)
9. Piotr Pawlicki 7 (1,1,1,3,1)
10. Tobiasz Musielak 7 (0,1,2,2,2)
11. Grzegorz Zengota 6 (0,w,3,0,3)
12. Krzysztof Buczkowski 6 (2,u,3,w,1)
13. Dawid Lampart 6 (2,2,1,0,1)
14. Krystian Pieszczek 3 (1,t,0,2,0)
15. Mateusz Szczepaniak 2 (0,1,u,1,0)
16. Daniel Jeleniewski 1 (0,0,1,0,0)
17. Kacper Woryna 0 (w)
Kacper Gomólski ns