MKP Szczecinek – Błękitni 0:7 (koniec) | Chełmianka – Rozwój 1:0 (koniec) | Legionovia – Znicz 3:1 (koniec)
ŁKS Łom. – Bytovia 2:4 (koniec) | Podhale N. Targ – Siarka T. 0:1 (koniec) | Polonia B. – Stal S. W. 0:3 (kont.)
Ruch Z. – Olimpia E. 3:3 (3:1 po rz. karnych) | Stal Rz. – Olimpia Z. 3:3 (7:6 po rz. karnych) | Warta S. – Stomil 0:0 (4:2 po rz. karnych)
Gryf S. – MKS Kluczbork 2:4 (koniec) | Kotwica – GKS T. 0:2 (koniec) | Świt NDM – Odra O. 5:0 (koniec)
Wda – Radomiak 1:3 (koniec) | Wisła Pu. – Raków 3:2 (koniec)
Legionovia Legionowo
3:1 (1:1)
Znicz Pruszków
Sobota 15.07.2017, 17:00 • Stadion Miejski im. ks. płk. Jana Mrugacza, Legionowo • Fortuna Puchar Polski • 1/64 finału

Rundę wstępną przechodzi Legionovia Legionowo, która po przerwie zagwarantowała sobie zwycięstwo z regionalnym przeciwnikiem Zniczem Pruszków. Gole w drugiej części meczu zdobyli Kwiatkowski oraz Koziara. (18:56:53)

90

86
    Gol dla Legionovii!
    Strzelcem bramki PATRYK KOZIARA.

To już decydujący cios zadany Zniczowi Pruszków. Koziara strzelił na 3:1 po szybkim ataku i Legionovia ma dwie bramki przewagi.

47
    Strzelcem bramki MATEUSZ KWIATKOWSKI.

Kwiatkowski atakował przed przerwą, ale wstrzelił się dopiero po niej. Legionovia ponownie ma czego bronić w meczu pucharowym.

46

Tuż przed przerwą Legionovia miała świetną szansę na objęcie prowadzenia. Nie wykorzystała jej, dlatego po błyskawicznej wymianie ciosów jest 1:1.

45

40
    Sobków zrobił w swoim ataku wszystko dobrze tylko do momentu strzału. Znicz Pruszków dostał skrzydeł po wyrównaniu i chce jeszcze wyjść na prowadzenie przed przerwą.

33
    Gol dla Znicza!

Błyskawiczne wyrównanie. Krótko po wznowieniu Pusek został przelobowany z połowy boiska.

32
    Strzelcem bramki MATEUSZ ŻEBROWSKI.

Do piłki przed polem karnym dopadł Żebrowski i mocnym strzałem z dystansu wyprowadził Legionovię na prowadzenie.

25
    Strzał z dystansu obok bramki Znicza Pruszków. Rozpędza się Legionovia, ale Piotr Misztal nie musiał interweniować po jej ostatnich akcjach.

15
    Kwadrans walki w środku pola. Legionovia zdecydowała się przenieść grę na skrzydło, co zaowocowało pierwszą sytuacją podbramkową Kalinowskiego.

1

Będziemy informować o zmianach w meczu rundy wstępnej Pucharu Polski. O awans powalczą dwa kluby z Mazowsza. Legionovia Legionowo będzie mieć atut własnego stadionu w meczu ze Zniczem Pruszków.

Legionovia Legionowo i Znicz Pruszków będą w następnym sezonie ligowymi rywalami. Gospodarze meczu pucharowego utrzymali się w II lidze, natomiast Znicz jest spadkowiczem z Nice I ligi. Nadchodzący pojedynek jest więc pierwszym z serii.

W okresie przygotowań Legionovia poniosła dwie porażki 1:2 z Rakowem Częstochowa i Pogonią Siedlce. Coraz lepiej wiedzie się natomiast pruszkowianom. Dwa poprzednie mecze kontrolne wygrali z Siarką Tarnobrzeg oraz Widzewem Łódź.

Witamy. Mecz rozpocznie się o 17:00 i będziemy informować o zmianach stanu..

Gole: 32. Żebrowski, 47. Kwiatkowski, 86. Koziara – 33. Machalski

Legionovia Legionowo: Pusek – Goliński, Zając, Trzmiel, Kalinowski, Grzelak, Zaklika, Koziara, Kwiatkowski, Żebrowski, Mazurek.

Znicz Pruszków: Misztal – Kucharski, Klepczarek, Długołęcki, Włodarczyk, Tarnowski, Skibko, Machalski, Kubicki, Włodyka, Sobków.

Sędziowie: Łukasz Kuźma (Białystok)