MKP Szczecinek – Błękitni 0:7 (koniec) | Chełmianka – Rozwój 1:0 (koniec) | Legionovia – Znicz 3:1 (koniec)
ŁKS Łom. – Bytovia 2:4 (koniec) | Podhale N. Targ – Siarka T. 0:1 (koniec) | Polonia B. – Stal S. W. 0:3 (kont.)
Ruch Z. – Olimpia E. 3:3 (3:1 po rz. karnych) | Stal Rz. – Olimpia Z. 3:3 (7:6 po rz. karnych) | Warta S. – Stomil 0:0 (4:2 po rz. karnych)
Gryf S. – MKS Kluczbork 2:4 (koniec) | Kotwica – GKS T. 0:2 (koniec) | Świt NDM – Odra O. 5:0 (koniec)
Wda – Radomiak 1:3 (koniec) | Wisła Pu. – Raków 3:2 (koniec)
Legionovia Legionowo
3:1 (1:1)
Znicz Pruszków
Sobota 15.07.2017, 17:00 • Stadion Miejski im. ks. płk. Jana Mrugacza, Legionowo • Fortuna Puchar Polski • 1/64 finału

Witamy. Mecz rozpocznie się o 17:00 i będziemy informować o zmianach stanu..

W okresie przygotowań Legionovia poniosła dwie porażki 1:2 z Rakowem Częstochowa i Pogonią Siedlce. Coraz lepiej wiedzie się natomiast pruszkowianom. Dwa poprzednie mecze kontrolne wygrali z Siarką Tarnobrzeg oraz Widzewem Łódź.

Legionovia Legionowo i Znicz Pruszków będą w następnym sezonie ligowymi rywalami. Gospodarze meczu pucharowego utrzymali się w II lidze, natomiast Znicz jest spadkowiczem z Nice I ligi. Nadchodzący pojedynek jest więc pierwszym z serii.

Będziemy informować o zmianach w meczu rundy wstępnej Pucharu Polski. O awans powalczą dwa kluby z Mazowsza. Legionovia Legionowo będzie mieć atut własnego stadionu w meczu ze Zniczem Pruszków.

1

15
    Kwadrans walki w środku pola. Legionovia zdecydowała się przenieść grę na skrzydło, co zaowocowało pierwszą sytuacją podbramkową Kalinowskiego.

25
    Strzał z dystansu obok bramki Znicza Pruszków. Rozpędza się Legionovia, ale Piotr Misztal nie musiał interweniować po jej ostatnich akcjach.

32
    Gol dla Legionovii!
    Strzelcem bramki MATEUSZ ŻEBROWSKI.

Do piłki przed polem karnym dopadł Żebrowski i mocnym strzałem z dystansu wyprowadził Legionovię na prowadzenie.

33
    Gol dla Znicza!

Błyskawiczne wyrównanie. Krótko po wznowieniu Pusek został przelobowany z połowy boiska.

40
    Sobków zrobił w swoim ataku wszystko dobrze tylko do momentu strzału. Znicz Pruszków dostał skrzydeł po wyrównaniu i chce jeszcze wyjść na prowadzenie przed przerwą.

45

Tuż przed przerwą Legionovia miała świetną szansę na objęcie prowadzenia. Nie wykorzystała jej, dlatego po błyskawicznej wymianie ciosów jest 1:1.

46

47
    Strzelcem bramki MATEUSZ KWIATKOWSKI.

Kwiatkowski atakował przed przerwą, ale wstrzelił się dopiero po niej. Legionovia ponownie ma czego bronić w meczu pucharowym.

86
    Strzelcem bramki PATRYK KOZIARA.

To już decydujący cios zadany Zniczowi Pruszków. Koziara strzelił na 3:1 po szybkim ataku i Legionovia ma dwie bramki przewagi.

90

Rundę wstępną przechodzi Legionovia Legionowo, która po przerwie zagwarantowała sobie zwycięstwo z regionalnym przeciwnikiem Zniczem Pruszków. Gole w drugiej części meczu zdobyli Kwiatkowski oraz Koziara. (18:56:53)

Gole: 32. Żebrowski, 47. Kwiatkowski, 86. Koziara – 33. Machalski

Legionovia Legionowo: Pusek – Goliński, Zając, Trzmiel, Kalinowski, Grzelak, Zaklika, Koziara, Kwiatkowski, Żebrowski, Mazurek.

Znicz Pruszków: Misztal – Kucharski, Klepczarek, Długołęcki, Włodarczyk, Tarnowski, Skibko, Machalski, Kubicki, Włodyka, Sobków.

Sędziowie: Łukasz Kuźma (Białystok)