MKP Szczecinek – Błękitni 0:7 (koniec) | Chełmianka – Rozwój 1:0 (koniec) | Legionovia – Znicz 3:1 (koniec)
ŁKS Łom. – Bytovia 2:4 (koniec) | Podhale N. Targ – Siarka T. 0:1 (koniec) | Polonia B. – Stal S. W. 0:3 (kont.)
Ruch Z. – Olimpia E. 3:3 (3:1 po rz. karnych) | Stal Rz. – Olimpia Z. 3:3 (7:6 po rz. karnych) | Warta S. – Stomil 0:0 (4:2 po rz. karnych)
Gryf S. – MKS Kluczbork 2:4 (koniec) | Kotwica – GKS T. 0:2 (koniec) | Świt NDM – Odra O. 5:0 (koniec)
Wda – Radomiak 1:3 (koniec) | Wisła Pu. – Raków 3:2 (koniec)
Kotwica Kołobrzeg
0:2 (0:0)
GKS Tychy
Sobota 15.07.2017, 18:00 • Stadion Miejski, Kołobrzeg • Fortuna Puchar Polski • 1/64 finału

Spotkanie w Kołobrzegu właśnie dobiegło końca! Mecz był całkiem wyrównany, ale w końcowej fazie lepiej spisali się przyjezdni i to właśnie oni dzięki zwycięstwu 2:0 meldują się w kolejnej rundzie. GKS Tychy zmierzy się w niej ze zwycięzcą pary KS Stilon Gorzów Wielkopolski/Puszcza Niepołomice. Dziękuję za uwagę! (19:52:21)
    Tyszanie triumfują w Kołobrzegu!

90+3

90+2
    Próbowali jeszcze raz zaatakować przyjezdni, aby podwyższyć wynik, ale ostatecznie obyło się bez zagrożenia pod bramką Kotwicy.

90+1
    Trzy minuty dłużej potrwa ten pojedynek.

90
    Zmiana w drużynie GKS Tychy: z boiska schodzi Fidziukiewicz, na boisku pojawia się Wróblewski.

86
    Błanik uderzał głową na bramkę rywali, ale piłka wylądowała na "dachu" bramki Kotwicy.

85
    Zmiana w ekipie gospodarzy. W miejsce Michurskiego na murawie melduje się Łuszczak.

83
    Wyraźnie uszło powietrze z zawodników Kotwicy. Jeszcze dziesięć minut temu wydawało się, że może dojść do dogrywki, a teraz gospodarze przegrywają dwoma golami i najprawdopodobniej niebawem pożegnają się z pucharem Polski.

81
    Gol dla GKS-u!

Po świetnym dośrodkowaniu Ćwielonga z narożnika boiska do strzału głową złożył się DANIEL TANŻYNA, który precyzyjnym uderzeniem skierował piłkę do siatki!

80
    Do końca spotkania pozostało jeszcze tylko dziesięć minut. Bardzo mało czasu pozostało miejscowym na odwrócenie losów spotkania.

78
    Zablokowane uderzenie Danielczyka i miejscowi wykonywać będą rzut rożny.

77
    Ależ niewiele brakowało! Po dośrodkowaniu Ćwielonga piłka spadła na ósmy metr, gdzie z półwoleja uderzał Łuszkiewicz, który potężnie obił poprzeczkę!

76
    Nieprzepisowe zagranie Rydzaka na własnej połowie boiska i arbiter decyduje się na ukaranie kapitana Kotwicy kartonikiem.

75

Przyjezdni wychodzą na prowadzenie! MICHAŁ FIDZIUKIEWICZ po indywidualnej akcji płaskim strzałem pokonuje Michalaka!

73
    Goście mogli wyjść na prowadzenie! Michalak znakomicie jednak rzucił się pod nogi szarżującego rywala i uniemożliwił mu oddanie strzału!

71
    Zmiana w drużynie GKS Tychy: z boiska schodzi Matusiak, na boisku pojawia się Szumilas.

70
    Po nieudanym wykończeniu akcji przez tyszan z piątego metra grę wznowi Michalak.

68
    Spore zamieszanie w polu karnym Kotwicy, ale ostatecznie bez szwanku wychodzą z tego gospodarze.

Gole: 75. Michalak, 81. Tanżyna

Kartki:   76. Rydzak (KTW) – 37. Matusiak (GKT), 57. Tanżyna (GKT)