Legionovia – Chojniczanka 1:4 (koniec) | Świt NDM – Olimpia G. 2:2 (5:4 po rz. karnych) | Chełmianka – Zagłębie S. 0:3 (koniec)
Błękitni – Bytovia 1:2 (koniec) | Puszcza – GKS T. 0:1 (koniec) | KSZO – Stal M. 0:1 (koniec)
MKS Kluczbork – Chrobry 0:3 (koniec) | Radomiak – Podbeskidzie 1:1 (2:4 po rz. karnych) | Ruch Z. – Gryf 2:1 (koniec)
Siarka T. – GKS K. 1:0 (koniec) | Stal Rz. – Miedź 1:3 (koniec) | Wisła Pu. – Pogoń Sdl. 2:2 (4:3 po rz. karnych)
GKS Bełchatów – Wigry 2:1 (koniec)
koniec po rz. karnych (2:4)
Radomiak Radom
1:1 (0:1)
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Sobota 22.07.2017, 17:00 • Stadion MOSiR im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Radomiu • Fortuna Puchar Polski • 1/32 finału

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00.

Mecz I rundy Pucharu Polski w Radomiu! Tamtejszy Radomiak zagra z faworyzowanym Podbeskidziem Bielsko-Biała.

Patrząc na kadry obu drużyn zdecydowanym trudno spodziewać się, by Radomiak sprawił niespodziankę. Podbeskidzie to przecież jeden z faworytów do awansu do Lotto Ekstraklasy.

Wiadomo jednak, że rozgrywki Pucharu Polski rządzą się swoimi prawami, dlatego Radomiaka skreślać nie wolno.

Oba zespoły latem przeszły sporą rewolucję. "Górale" pozyskali m.in. Kamila Wiktorskiego, Marcina Sierczyńskiego, czy Pawła Tomczyka. Do Radomiaka dołączyli natomiast m.in. Peter Mazan, Damian Jakubik, czy Hubert Gostomski.

Kto wyszedł lepiej na tych zmianach? Początek spotkania w Radomiu o godzinie 17:00. Serdecznie zapraszamy na naszą relację!

Witam Państwa ze stadionu MOSiR w Radomiu!

Za niespełna pół godziny rozpocznie się spotkanie.

Radomiak Radom:
    Gostomski – Jakubik, Grudniewski, Klabnik, Gapczyński, Agu, Bemba, Mazan, Cupriak, Stanisławski, Brągiel

Rezerwowi: Adamczyk, Zakrzewski, Stróźka, Winsztal, Filipowicz, Leandro, Colina

Podbeskidzie Bielsko-Biała:
    Leszczyński – Jaroch, Wiktorski, Magiera, Moskwik, Hanzel, Sobczak, Rakowski, Podgórski, Sierpina, Tomczyk

Rezerwowi: Fabisiak, Malec, Matuszczyk, Kostorz, Sierczyński, Iliev, Kozak

Sędziowie: Paweł Pskit (Łódź).

Na ławce rezerwowych w drużynie gospodarzy niespodziewanie zasiadł Leandro.

Zwycięzca tego spotkania awansuje do 1/16 finału Pucharu Polski.

Trwa rozgrzewka. Zawodnicy obydwu drużyn są już na murawie.

Zawodnicy są już na boisku. Czekamy na pierwszy gwizdek.

1

1
    Od środka Radomiak.

2
    Skrzydłowy Podbeskidzia zatrzymany w bardzo dobrze zapowiadającej się akcji. Od bramki Gostomski.

4
    Zawodnicy gości są zmotywowani. Naciski na bramkarza Radomiaka Radom spowodowały, że ten wybija piłkę w aut.

5
    Szymon Sobczak oddaje pierwszy strzał na bramkę Gostomskiego, ale bez większych problemów broni bramkarz Zielonych.

8
    Bardzo ładnie teraz zagrał piłkę w pole karne Mazan, ale zabrakło kogoś, kto by zakończył tę akcję.

9
    Tomczyk uderzał na bramkę Radomiaka po świetnym dośrodkowaniu Sobczaka. Piłka poszybowała nad poprzeczką.

10
    Sędzia dopatrzył się przewinienia. Agu upomniany za brzydki faul na Rakowskim.

13
    Spokojnie zrobiło się na stadionie w Radomiu. Żadna z drużyn nie przejmuje inicjatywy.

15
    Gostomski pewnie odbija uderzenie z dystansu.

16
    Pierwsza groźna akcja Radomiaka. Jakubik dostał piłkę tuż przed polem karnym. Niedokładnie uderzył i piłka minęła bramkę Leszczyńskiego. Mogło być 1:0 dla gospodarzy...

18
    Rakowski po rzucie wolnym dostał piłkę, ale zabrakło dokładności w tym strzale.

20
    Rajd Sobczaka. Zatrzymany przez jednego z obrońców Radomiaka Radom, którzy zaprzepaścili szansę na kontrę po niedokładnym podaniu.

23
    Faulowany Stanisławski. Ponownie niedokładne dośrodkowanie Zielonych i od bramki zacznie Leszczyński.

25
    Rożny dla Podbeskidzia. Zamieszanie w polu karnym i.... sędzia dopatrzył się faulu. Karny dla gości!

26
    Gol dla Podbeskidzia!
    TOMASZ PODGÓRSKI bez najmniejszych problemów pakuje piłkę do siatki Gostomskiego i Podbeskidzie prowadzi 1:0!

26
    Za faul w polu karnym kartką ukarany zawodnik Radomiaka – Klabnik.

30
    Cupriak walczył na skrzydle, ale Podbeskidzie pewnie broni tego korzystnego wyniku.

31
    Przerwa na boisku. Zawodnicy uzupełniają płyny ze względu na wysoką temperaturę.

34
    Kolejny żółty kartonik na koncie drużyny z Radomia. Ukarany Dariusz Brągiel za faul na Sobczaku.

36
    Odczuwalna jest wysoka temperatura dziś w Radomiu. Zarówno na boisku, jak i na trybunach.

38
    Koledzy z drużyny znaleźli w polu karnym Stanisławskiego, ale ten nie zdołał sięgnąć piłki.

40
    Autor bramki dla Podbeskidzia ukarany żółtą kartką.

42
    Jakubik odebrał piłkę na skrzydle, ale nie miał komu podać... Od bramki zaczyna Leszczyński.

44
    W starciu z zawodnikiem Zielonych ucierpiał Sobczak. Potrzebna pomoc medyczna.

45
    Doliczone 4 minuty.

45+1
    Stanisławski wbiegł w pole karne rywala. Podał do kolegów, ale piłkę wybija obrona gości. Rożny dla Radomiaka Radom.

45+2
    Bemba ukarany żółtą kartką.

45+3
    Zamieszanie na boisku. Sobczak podobnie potrzebował pomocy fizjoterapeutów. Dyskusje i protesty ze strony gospodarzy. Pierwsza połowa potrwa chyba nieco dłużej.

45+5
    Sobczak ukarany za niesportowe zachowanie. Wybił długą piłkę poza boisko.

45+5

46

46
    Drugą połowę zaczyna Podbeskidzie.

46
    Gol dla Radomiaka!
    To się nazywa otwarcie! KAMIL CUPRIAK wykorzystuje podanie Brągiela i zdobywa wyrównującą bramkę dla Radomiaka.

50
    Podgórski fauluje Agu. Rzut wolny dla gospodarzy.

52
    Piłka minęła wszystkich zawodników stojących w polu karnym. Od bramki spokojnie zaczyna Leszczyński.

53
    Faulowany Brągiel przez Jarocha.

55
    Stanisławski przechwycił piłkę w środku pola i przebiegł z nią prawie pod pole karne! Uderzył bardzo mocno, ale piła minęła słupek.

58
    Stanisławski ponownie zaskoczył wszystkich. Efektowny strzał przewrotką i to mógł być kolejny gol na koncie Zielonych!

58
    Pierwsza zmiana w drużynie gospodarzy. Za Mazana na boisku grać będzie Leandro.

60
    Sierpina źle przyjął dośrodkowanie. Od bramki zaczyna Gostomski.

62
    Bardzo brutalne teraz wejście Michała Grudniewskiego. Zawodnik Radomiaka ukarany czerwoną kartką za faul na Podgórskim.

64
    Radomiak musi radzić sobie teraz w osłabieniu. Na pewno nie będzie łatwo zdobyć bramkę w dziesiątkę.

66
    Iliev zastąpił Podgórskiego.

66
    Rakowski opuszcza plac gry. Na jego miejsce wchodzi Kozak.

67
    Zmiany też w Radomiaku. Na boisku grać będzie Filipowicz za Bembę.

69
    Przed szansą był Radomiak. Zabrakło jednak dokładności.

72
    Brągiel czarował tuż przed polem karnym i stracił piłkę.

74
    Ponownie sędzia ogłosił przerwę na uzupełnienie płynów.

76
    Winsztal zmienia Gapczyńskiego.

78
    Jeszcze około 10 minut przy takim wyniku i mamy dogrywkę.

80
    Budowali teraz składną akcję bielszczanie, ale w porę zareagowali zawodnicy z Radomia.

81
    Strzał Sierpiny nad bramką gospodarzy.

83
    Radomiak broni się całą drużyną. Gospodarze czekają już chyba na dogrywkę...

86
    Faul Kozaka. Zaczynają od rzutu wolnego gospodarze.

88
    Zawodnicy Podbeskidzia nie mogą zakończyć żadnej akcji. Wynik wciąż bez zmian.

90
    Seria rzutów rożnych dla Podbeskidzia. Pewnie w obronie Radomiak.

90
    Doliczone 3 minuty.

90+1
    Przyjezdni cały czas walczą, ale obrona Radomiaka jest już chyba w tej połowie nie do pokonania.

90+3
    Druga połowa skończona.

Zaraz rozpocznie się dogrywka. Miejmy nadzieję, że czeka nas bardziej emocjonujące widowisko niż w drugiej połowie.

91
    Pierwsza połowa dogrywki rozpoczęta.

91
    Zaczynają goście.

93
    Faulowany Sobczak. Przed szansą Podbeskidzie. Z obroną tego strzału nie miał problemów Gostomski.

93
    Bardzo dobry początek dogrywki po stronie Radomiaka. Gracze Jerzego Cyraka po raz kolejny sprawnie przerywają akcję przyjezdnym.

94
    Dobre dośrodkowanie Jarocha, ale przytomnie Gostomski. Chwila przerwy – bramkarz Radomiaka leży na murawie.

95
    Wracamy do gry.

98
    Ostatnia zmiana w tym meczu. Kostorz będzie grał za Jarocha.

101
    Kostorz poszukał w polu karnym Sobczaka, a ten wykorzystał podanie kolegi i zdecydował się na strzał. Niestety dla "Górali" nie trafił w bramkę.

103
    Rzut rożny dla Podbeskidzia. Po chwili jeszcze jeden korner dla gości.

105
    Jak na razie zawodnicy Radomiaka bardzo dobrze radzą sobie w pojedynkach główkowych w swoim polu karnym. Podbeskidzie musi znaleźć inne rozwiązanie jeśli chce zdobyć bramkę w tym meczu.

105
    3 minuty dłużej potrwa pierwsza połowa dogrywki.

105+1
    Rożny dla Radomiaka.

105+3
    Pierwsza dogrywka skończona.

Zmiana stron. Za chwilę zaczynamy drugą połowę dogrywki.

106
    Druga połowa dogrywki rozpoczęta.

106
    Przed nami kolejne 15 minut gry.

107
    Dariusz Brągiel przy piłce. Pokonał połowę długości boiska, ale w kluczowym momencie stracił piłkę.

109
    Świetną okazję miał teraz Tomczyk. Sędzia jednak odgwizdał spalonego.

112
    Bombardowana teraz bramka Radomiaka. Bez większych efektów.

113
    Hanzel uderza z dystansu wprost w ręce bramkarza Radomiaka Radom.

115
    Kostorz uderzał teraz piłkę, która odbiła się od jednego z obrońców Radomiaka i leciała wprost do bramki. Ponownie gospodarzy ratuje Gostomski.

117
    Zawodników dopada zmęczenie. Na murawie leży Agu.

119
    Po rzucie rożnym próbowali sprytnie rozegrać piłkę goście. Czujnie jednak Radomiak.

120
    To spotkanie rozstrzygnie się prawdopodobnie w rzutach karnych.

120+1
    Druga połowa dogrywki skończona.

Za chwilę początek serii rzutów karnych!