GKM - ROW | 55:35 (koniec) | | | Włókniarz - Falubaz | 50:40 (koniec) |
Stal G. - Sparta | 41:49 (koniec) | | | Unia L. - Get Well | 53:37 (koniec) |
Orzeł - Polonia P. | 57:33 (koniec) | | | Stal Rz. - Lokomotiv | 52:37 (koniec) |
Wybrzeże - Polonia B. | 57:32 (koniec) | | | Unia T. - Wanda | 61:29 (koniec) |
wydarzenie zakończone
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Polonia Bydgoszcz
57:32
Kamil Kazmierczak
Składy:
Zdunek Wybrzeże Gdańsk:
9. Kacper Gomólski 8+3 (2*, 1*, 3, 2*)
10. Hubert Łęgowik 10+2 (3, 2, 2*, 2*, 1)
11. Renat Gafurow 2+1 (2*)
12. Anders Thomsen 14 (3, 2, 3, 3, 3)
13. Troy Batchelor 11 (3, 3, 2, 3, w)
14. Marcin Turowski 8+1 (3, 0, 2*, 3, 0)
15. Aureliusz Bieliński 4+1 (2*, 1, 0, 1, w)
Polonia Bydgoszcz:
1. Oskar Ajtner-Gollob 8 (0, 1, 3, 2, 2)
2. Marcin Jędrzejewski 8 (1, 3, 1, 3)
3. Damian Adamczak 3 (w, w, 1, 0, 2*)
4. Mikołaj Curyło 2 (1, 1, w)
5. Wiktor Kułakow 8 (2, 3, 2, 1, w)
6. Tomasz Orwat 2 (d, 0, 1, 1)
7. Mateusz Jagła 1 (1, 0, 0, 0)
Zdunek Wybrzeże Gdańsk:
9. Kacper Gomólski 8+3 (2*, 1*, 3, 2*)
10. Hubert Łęgowik 10+2 (3, 2, 2*, 2*, 1)
11. Renat Gafurow 2+1 (2*)
12. Anders Thomsen 14 (3, 2, 3, 3, 3)
13. Troy Batchelor 11 (3, 3, 2, 3, w)
14. Marcin Turowski 8+1 (3, 0, 2*, 3, 0)
15. Aureliusz Bieliński 4+1 (2*, 1, 0, 1, w)
Polonia Bydgoszcz:
1. Oskar Ajtner-Gollob 8 (0, 1, 3, 2, 2)
2. Marcin Jędrzejewski 8 (1, 3, 1, 3)
3. Damian Adamczak 3 (w, w, 1, 0, 2*)
4. Mikołaj Curyło 2 (1, 1, w)
5. Wiktor Kułakow 8 (2, 3, 2, 1, w)
6. Tomasz Orwat 2 (d, 0, 1, 1)
7. Mateusz Jagła 1 (1, 0, 0, 0)
Zdunek Wybrzeże Gdańsk:
9. Kacper Gomólski 8+3 (2*, 1*, 3, 2*)
10. Hubert Łęgowik 10+2 (3, 2, 2*, 2*, 1)
11. Renat Gafurow 2+1 (2*)
12. Anders Thomsen 14 (3, 2, 3, 3, 3)
13. Troy Batchelor 11 (3, 3, 2, 3, w)
14. Marcin Turowski 8+1 (3, 0, 2*, 3, 0)
15. Aureliusz Bieliński 4+1 (2*, 1, 0, 1, w)
Polonia Bydgoszcz:
1. Oskar Ajtner-Gollob 8 (0, 1, 3, 2, 2)
2. Marcin Jędrzejewski 8 (1, 3, 1, 3)
3. Damian Adamczak 3 (w, w, 1, 0, 2*)
4. Mikołaj Curyło 2 (1, 1, w)
5. Wiktor Kułakow 8 (2, 3, 2, 1, w)
6. Tomasz Orwat 2 (d, 0, 1, 1)
7. Mateusz Jagła 1 (1, 0, 0, 0) (19:25:29)
Troy Batchelor w
Wiktor Kułakow w
Anders Thomsen 3
Oskar Ajtner-Gollob 2
Wynik biegu: 3:2
Wynik meczu: 57:32
Marcin Jędrzejewski 3
Marcin Turowski 0
Damian Adamczak 2
Hubert Łęgowik 1
RZ: Turowski za Gomólskiego.
Wynik biegu: 1:5
Wynik meczu: 54:30
Anders Thomsen 3
Mateusz Jagła 0
Kacper Gomólski 2
Wiktor Kułakow 1
RZ: Jagła za Curyło.
Wynik biegu: 5:1
Wynik meczu: 53:25
Tomasz Orwat 1
Marcin Turowski 3
Oskar Ajtner-Gollob 2
Aureliusz Bieliński w
RZ: Bieliński za Gafurowa.
Wynik biegu: 3:3
Wynik meczu: 48:24
W Gdańsku przerwa. Na obiekcie pojawiły się dwie karetki, które pomagają kibicom.
Hubert Łęgowik 2
Marcin Jędrzejewski 1
Troy Batchelor 3
Damian Adamczak 0
Wynik biegu: 5:1
Wynik meczu: 45:21
Zdunek Wybrzeże Gdańsk ma już zwycięstwo i bonus w kieszeni!
Mateusz Jagła 0
Aureliusz Bieliński 1
Wiktor Kułakow 2
Anders Thomsen 3
RZ: Bieliński za Gafurowa
Wynik biegu: 4:2
Wynik meczu: 40:20
Mikołaj Curyło w
Hubert Łęgowik 2
Damian Adamczak 1
Kacper Gomólski 3
Wynik biegu: 5:1
Wynik meczu: 36:18
Troy Batchelor 2
Tomasz Orwat 1
Aureliusz Bieliński 0
Oskar Ajtner-Gollob 3
Taśma Jędrzejewskiego. Za niego Orwat.
Wynik biegu: 2:4
Wynik meczu: 31:17
Kacper Gomólski 1
Wiktor Kułakow 3
Hubert Łęgowik 2
Tomasz Orwat 0
Wynik biegu: 3:3
Wynik meczu: 29:13
Damian Adamczak w
Troy Batchelor 3
Mikołaj Curyło 1
Marcin Turowski 2
Wynik biegu: 5:1
Wynik meczu: 26:10
Anders Thomsen 2
Oskar Ajtner-Gollob 1
Marcin Turowski 0
Marcin Jędrzejewski 3
RZ: Turowski za Gafurowa
Wynik biegu: 2:4
Wynik meczu: 21:9
Wiktor Kułakow 2
Aureliusz Bieliński 1
Mateusz Jagła 0
Troy Batchelor 3
Wynik biegu: 4:2
Wynik meczu: 19:5
Kułakow z ostrzeżeniem od sędziego.
Renat Gafurow 2
Damian Adamczak w
Anders Thomsen 3
Mikołaj Curyło 1
Wynik biegu: 5:1
Wynik meczu: 15:3
Thomsen z ostrzeżeniem od sędziego.
Aureliusz Bieliński 2
Tomasz Orwat d
Marcin Turowski 3
Mateusz Jagła 1
Wynik biegu: 5:1
Wynik meczu: 10:2
Oskar Ajtner-Gollob 0
Kacper Gomólski 2
Marcin Jędrzejewski 1
Hubert Łęgowik 3
Wynik biegu: 5:1
Wynik meczu: 5:1
Zdunek Wybrzeże Gdańsk:
9. Kacper Gomólski
10. Hubert Łęgowik
11. Renat Gafurow
12. Anders Thomsen
13. Troy Batchelor
14. Marcin Turowski
15. Aureliusz Bieliński
Polonia Bydgoszcz:
1. Oskar Ajtner-Gollob
2. Marcin Jędrzejewski
3. Damian Adamczak
4. Mikołaj Curyło
5. Wiktor Kułakow
6. Tomasz Orwat
7. Mateusz Jagła