Gryf – Jastrzębie 0:2 (koniec) | Legionovia – Warta 2:3 (koniec) | Błękitni – Stal S. W. 0:0 (koniec)
ŁKS – Gwardia K. 1:0 (koniec) | GKS Bełchatów – Garbarnia 3:1 (koniec) | MKS Kluczbork – Znicz 1:0 (koniec)
Gryf Wejherowo
0:2 (0:1)
GKS Jastrzębie
Sobota 05.08.2017, 16:00 • Stadion WKS Gryf, Wejherowo • 2. Liga • 2. runda

Dziękujemy już Państwu bardzo serdecznie za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na kolejne sportowe emocje do naszych relacji! (17:55:04)
    GKS Jastrzębie wygrywa na wyjeździe z Gryfem Wejherowo:

To już koniec tej emocjonującej rywalizacji. Gryf Wejherowo nie zdołał stworzyć sobie zbyt wielu okazji podbramkowych i przez to nie zdobył ani jednego trafienia. Podopieczni trenera Skrobacza mieli dzisiaj zdecydowanie więcej okazji strzeleckich i zanotowali dwa gole. Autorami bramek byli Szczepan oraz Jadach. Przy takim rezultacie GKS Jastrzębie nadal jest liderem rozgrywek II Ligi.

90+4

90+3
    Walczył ambitnie Maciejewski o piłkę na linii pola karnego rywali, ale finalnie stracił futbolówkę w starciu z przeciwnikiem.

90+2
    Tym razem Łukasz Nadolski zdecydował się na wysokie dośrodkowanie z lewego skrzydła, a po wybiciu futbolówki na trzydziesty metr niecelnie z woleja uderzał Wicon.

90+1
    Aż cztery minuty zdecydował się doliczyć sędzia główny do tego spotkania. Nie wydaje się jednak, że gospodarze będą w stanie odwrócić losów tej rywalizacji.

90
    Paweł Brzuzy po szybkim dryblingu miał okazję na uderzenie, ale wyraźnie pomylił się gracz Gryfa Wejherowo.

89
    Za moment dowiemy się ile minut zdecyduje się doliczyć do tego spotkania sędzia tej rywalizacji Tomasz Marciniak.
    Goście podwyższają prowadzenie:

88
    Po takim wyniku wszystko wskazuje na to, że również po drugiej kolejce GKS Jastrzębie będzie liderem w rozgrywkach II Ligi.

87
    To już ostatnie minuty tej odsłony spotkania. Wicon znalazł sobie miejsce na 20. metrze do uderzenia, ale przymierzył wprost w Drazika.

86
    Goerke podłączył się na prawym skrzydle do ofensywnej akcji swojej drużyny, jednak finalnie popisał się niecelnym dośrodkowaniem.

85
    Gol dla Jastrzębia!
    Strzelcem bramki KAMIL JADACH.

To już chyba kropka nad "i" w wykonaniu zawodników przyjezdnego zespołu! Kamil Jadach miał sporo miejsca na trzydziestym metrze i precyzyjnym strzałem z dystansu pokonał bezradnego w tej sytuacji Wiesława Ferrę! Piękne trafienie kapitana gości!

84
    Czujnie zachował się teraz Wiesław Ferra. Wyłapał on bez większego trudu futbolówkę na skraju własnego pola karnego.

83
    Ależ koronkową akcję wyprowadzili teraz goście z Jastrzębia! Najpierw gracz przyjezdnego teamu urwał się na lewej stronie boiska Goerke i dośrodkował na ósmy metr. Tam mieliśmy zgranie i niecelne uderzenie Rudy z kilku metrów!

82
    Zdecydowanie mniej aktywny w drugiej połowie jest Maciejewski. Zawodnik ten jeszcze w pierwszej połowie zdołał zagrozić bramce gości.

81
    Kapitan miejscowego zespołu starał się w tej sytuacji uderzać w kierunku krótkiego słupka, ale dość znacznie się pomylił.

80
    Już tylko dziesięć minut pozostaje do zakończenia tego spotkania. GKS Jastrzębie skupia się już przede wszystkim na grze w defensywie.

79
    Gryf nadal nie ma pomysłu na stworzenie zagrożenia pod bramką gości. Teraz konstruują oni akcję na prawej stronie boiska.

78
    Zmiana w drużynie Gryf Wejherowo: z boiska schodzi Gabor, na boisku pojawia się Koszałka.

77
    Goerke zatrzymuje faulem taktycznym uciekającego rywala i w efekcie otrzymuje zasłużoną żółtą kartkę.
    Limit zmian w zespole gości został już wykorzystany:

76
    Zmiana w drużynie GKS 1962 Jastrzębie: z boiska schodzi Semeniuk, na boisku pojawia się Mazurkiewicz.

75
    Zmiana w drużynie GKS 1962 Jastrzębie: z boiska schodzi Weis, na boisku pojawia się Szczęch.

74
    Tym razem mamy korner po drugiej stronie boiska. Nie zdołali jednak wejherowianie oddać uderzenia głową po dośrodkowaniu z narożnika boiska.

73
    Ależ fatalnie pomylił się w tej sytuacji Semeniuk! Po fatalnym błędzie defensywy gospodarzy niecelnie uderzał on wolejem z ósmego metra!

72
    Szybka akcja w polu karnym Gryfa przyjezdnego zespołu kończy się kolejnym już dla tego teamu rzutem rożnym.

71
    Zmiana w drużynie GKS 1962 Jastrzębie: z boiska schodzi Musioł, na boisku pojawia się Ruda.

70
    Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego zawodnika GKS-u Jastrzębie mieliśmy niecelne uderzenie głową gracza tego teamu.

68
    Ależ szczęście mieli w tej sytuacji miejscowi piłkarze! Najpierw pojedynek sam na sam z rywalem wygrał Wiesław Ferra, a później dobitka z dziesiątego metra przeleciała nad poprzeczką!

67
    Bardzo dobrze rozegrał akcję na prawym skrzydle Wicon. Później po dośrodkowaniu na piąty metr musiał wyłapać futbolówkę Drazik.

66
    Coraz bardziej nerwowo wygląda gra miejscowej drużyny. Podopieczni Rzepki nie potrafią stworzyć sobie od dłuższego czasu sytuacji strzeleckiej.

65
    Po niemal dwóch minutach znowu można kontynuować grę. Gabor fauluje na własnej połowie swojego rywala.

64
    Od dłuższego czasu mamy przerwę w grze. Cały czas opatrywani są zawodnicy obu zespołów na boisku.
    To była dopiero pierwsza zmiana w tym spotkania:

63
    Podczas starcia o górną piłkę ucierpiał golkiper gości oraz jeden z zawodników miejscowego zespołu. Znowu na boisku pojawiła się służba medyczna.

62
    Krzysztof Gancarczyk fauluje ostrym wślizgiem Pawła Brzuzego i w efekcie słusznie otrzymuje napomnienie.

61
    Już ponad godzina tego spotkania za nami. Warto zauważyć, że przeprowadzona zmiana była dopiero pierwszą w tym spotkaniu.

60
    Zmiana w drużynie GKS 1962 Jastrzębie: z boiska schodzi Ali, na boisku pojawia się Gancarczyk.

59
    Ali zdecydował się na indywidualny rajd lewą stroną boiska. Później spróbował uderzenia z ostrego kąta, ale dobrze interweniuje Ferra.

58
    Pomoc medyczna musiała pojawić się na boisku i pomóc leżącemu na boisku Pawłowi Brzuzy. Zawodnik ten co ciekawe faulował w tej sytuacji.

57
    Wydawało się, że Gabor zdąży w tej sytuacji do podania na wolne pole, ale finalnie okazało się, że piłka wyszła za linię boczną boiska.

56
    Kolejne dośrodkowanie z rzutu rożnego zawodników przyjezdnego zespołu, ale dobrze w szesnastce zachował się Wicon.

55
    Paweł Brzuzy umiejętnie powalczył w defensywie z szarżującym kapitanem gości. Później po centrze tego drugiego nie zdołał napastnik z Jastrzębia oddać celnego strzału.

54
    Dośrodkowanie Łysiaka z rzutu rożnego było zdecydowanie przeciągnięte, ale i tak zdołał oddać niecelny strzał głową Nadolski.

53
    Po ogromnym zamieszaniu w polu karnym mamy uderzenie Wickiego, a piłka po rykoszecie wychodzi finalnie na korner.

52
    W drugiej odsłonie ze zdecydowanie większą mobilizacją wyszli miejscowi piłkarze. Znowu mają okazję na centrę z rzutu wolnego.

51
    Nie zdołał w tej sytuacji Daniel Szczepan utrzymać linii z defensorami i ostatecznie był na ofsajdzie. Chwilę później mieliśmy mocne i kąśliwe uderzenie zza pola karnego gracza gospodarzy, ale na raty broni Drazik.

50
    Mikołaj Gabor dość przypadkowo otrzymał piłkę na piętnastym metrze i uderzył z woleja, ale huknąć wysoko nad poprzeczką.

49
    Kolejną szansę na uderzenie z rzutu wolnego miał Kołc, ale i tym razem trafił on wprost w mur. Po chwili Gryf wywalczył rzut rożny.

48
    Brzuzy miał dwie okazje do centr z prawej strony boiska, ale jego partnerzy kompletnie nie zdołali powalczyć w pojedynku główkowym.

47
    Wszystko wskazuje na to, że nie mieliśmy żadnych zmian w przerwie. Tak więc obaj szkoleniowcy nadal ufają swoim wyjściowym jedenastkom.

46
    GKS Jastrzębie prowadzi do przerwy:

Za nami już pierwsza odsłona tej rywalizacji. Lepsze wrażenie sprawiają jak do tej pory goście ze Śląska, którzy prowadzą 1:0 po trafieniu Daniela Szczepana. Przyjezdny team miał jeszcze sporo sytuacji strzeleckich, ale nie był skuteczny pod bramką Wiesława Ferry. Gospodarze z kolei mieli jedną niezłą okazję strzelecką, ale wprost w bramkarza uderzył Maciejewski. Już za kilkanaście minut wracamy do tego meczu i spodziewamy się jeszcze większej dawki sportowych emocji!

45+1

45+1
    Niezbyt udanie GKS Jastrzębie wykonał wrzut z autu w pobliżu pola karnego rywali i w efekcie za moment grę wznowi Ferra.

45
    Sporą liczbę kornerów wykonywali już w pierwszej połowie przyjezdni piłkarze. Praktycznie zawsze ich egzekutorem jest Farid Ali.

44
    Za moment dowiemy się ile minut zdecyduje się doliczyć do czasu trwania pierwszej odsłony rywalizacji sędzia Marciniak.

42
    Wicon stara się rozegrać piłkę w środku pola. Następnie Paweł Brzuzy podłączył się do ofensywnej akcji na prawym skrzydle, ale bez większego rezultatu.

41
    Goście uspokajają nieco swoje poczynania w środkowej strefie boiska. Wyprowadzają akcję z pomocą swoich defensorów.

40
    Potężne uderzenie z rzutu wolnego Kołca trafia w mur i później piłka po krótkim zamieszaniu opuszcza boisko przez linię boczną.

39
    Piotr Kołc za moment będzie miał okazję na uderzenie z rzutu wolnego. Piłka już jest ustawiona na 27. metrze od bramki Drazika.

38
    Zbliżamy się powoli już do zakończenia pierwszej odsłony spotkania. Goście staną przed szansą na podwyższenie wyniku, gdyż będą wykonywać kolejny rzut rożny.

37
    Drugi z rzędu korner dla gości z Jastrzębia. Tym razem po centrze z rzutu rożnego zablokowany został strzał gracza przyjezdnego teamu.

36
    Szybka akcja na lewej stronie boiska przyjezdnego teamu i ostatecznie piłka po rykoszecie wychodzi na rzut rożny.

35
    Trener Rzepka zdecydowanie nie może być póki co zadowolony z postawy swoich podopiecznych. Tylko raz poważniej zagrozili oni bramce Drazika.
    Goście wychodzą na prowadzenie:

34
    Nadolski zagrywa na lewe skrzydło do Maciejewskiego. Ten momentalnie centruje w pole karne, gdzie jednak niecelnym strzałem popisał się Łysiak.

32
    Strzelcem bramki DANIEL SZCZEPAN!

No i mamy bramkę dla przyjezdnego zespołu! Po dośrodkowaniu z prawego skrzydła zablokowane zostało uderzenie jednego z graczy gości, a chwilę później w zamieszaniu zdołał piłkarz ze Śląska wpakować futbolówkę do siatki!

30
    Bardzo szybka kontra miejscowego teamu! Maciejewski zdecydował się na potężny strzał z dziesiątego metra, ale trafił wprost w bramkarza!

29
    Niemal pół godziny spotkania za nami. Najlepszą okazję stworzyli sobie póki co goście, ale Ali nie zaskoczył bramkarza strzałem z rzutu wolnego.

28
    Gracz z Wejherowa zdecydował się przerzucić piłkę na prawe skrzydło. Tam Gabor po szybkim zwodzie zagrywa niedokładnie na wolne pole.

27
    Dalekie podanie w kierunku Jadacha. Kapitan zespołu gości nie zdołał jednak doskoczyć do futbolówki i finalnie znalazła się ona w rękach Ferry.

26
    Bardzo dobrą interwencją popisał się w tej sytuacji Banaszak. Później Goerke zagrywał na skrzydło, gdzie nie poradził sobie Maciejewski.
    Taki skład desygnował dzisiaj do boju trener Skrobacz:

25
    Dalekie wybicie piłki przez Ferrę, ale jego partnerzy nie zdołali odpowiednio powalczyć o futbolówkę. Od rzutu wolnego wznowią goście.

23
    Dobrze póki co prowadzi te zawody Tomasz Marciniak. Sędzia z Płocka pozwala zawodnikom na agresywną, ale czystą grę.

22
    Wiesław Ferra zachował się odpowiednio w tej sytuacji i interweniuje skutecznie po zagraniu w jego pole karne.

21
    Zawodnicy Gryfa konstruują akcję na lewym skrzydle. Po nieudanym dryblingu stracił jednak futbolówkę Maciejewski.

20
    Za nami już dwadzieścia minut tej rywalizacji. Nie doczekaliśmy się nadal goli, ale kolejne sytuacje stwarzają sobie zawodnicy na murawie.

18
    Kolejny rzut wolny dla przyjezdnego zespołu. Znowu do wykonania stałego fragmentu gry przygotowuje się Ali.

17
    Po akcji na lewej stronie boiska GKS Jastrzębie przedarł się w pole karne rywali, ale ostatecznie zawiodło ostatnie podanie.

16
    Kawula starał się z pierwszej piłki odegrać do jednego z partnerów ustawionych na lewej stronie boiska, ale piłka wychodzi finalnie na aut.

15
    Kwadrans tej rywalizacji już za nami. Trudno wskazać na chwilę obecną stronę przeważającą. Mecz jest wyrównany i grany w dość szybkim tempie.

14
    Gospodarze rozgrywają piłkę na własnej połowie boiska. Później posyłają piłkę pod szesnastkę rywali, a tam nie poradził sobie Gabor.

13
    Mijają kolejne minuty tej rywalizacji, a my nadal nie możemy doczekać się pierwszego trafienia, choć okazję stwarzają sobie oba teamy.

11
    Krzysztof Drazik wznawia grę od własnej bramki krótkim podaniem do partnera. Jastrzębianie starają się póki co grać krótką piłką i rozgrywać składne akcje w ataku pozycyjnym.

10
    Za chwilę będzie groźnie pod drugą bramką. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego i uderzeniu sprzed pola karnego piłka mija światło bramki Drazika.

9
    Nie udało się zaskoczyć bramkarza strzałem z rzutu wolnego zawodnikowi ze Śląska. Za moment grę wznowią piłkarze wejherowskiego teamu.

8
    Za moment grę od rzutu wolnego wznowią zawodnicy GKS-u Jastrzębie. Piłka została już ustawiona na trzydziestym metrze od bramki Gryfa.

7
    GKS Jastrzębie posyła dalekie podanie na wolne pole, ale napastnicy tej drużyny nie mieli szans, aby opanować futbolówkę.

6
    Bardzo dużo kibiców zebrało się dzisiaj na obiekcie w Wejherowie. Szczególnie warta uwagi jest spora liczba fanów gości.

5
    Obrońcy miejscowego teamu wymieniają kolejne podania na własnej połowie boiska. Tracą jednak w dość prosty sposób futbolówkę.

4
    Goście starają się przez dłuższy czas utrzymywać w posiadaniu piłki. Miejscowa drużyna nie stosuje zbyt wysokiego podejścia pressingiem.

2
    Rozpoczynamy już to niezwykle ciekawie zapowiadające się spotkanie. Od środka boiska mecz rozpoczynają przyjezdni piłkarze.

1

Na to spotkanie zapraszamy Państwa niezwykle serdecznie już w najbliższą sobotę o godzinie 16:00 do naszej relacji!
    Beniaminek nadal wzmacnia swoją kadrę:

GKS Jastrzębie:

Podopieczni Jarosława Skrobacza świetnie spisali się w poprzednim sezonie III Ligi i zdołali bardzo pewnie wywalczyć awans do wyższej klasy rozgrywkowej. W drużynie ma szkoleniowiec do dyspozycji sporą liczbę młodych zawodników, którzy w pierwszej kolejce zaskoczyli wszystkich i wygrali aż 5:1 z MKS-em Kluczbork. Po tak wysokim tryumfie jastrzębianie zajmują obecnie pierwsze miejsce w ligowej tabeli. Teraz będą starali się sprawić niespodziankę i wywieźć punkty z trudnego terenu w Wejherowie.
    Tak prezentowała się najlepsza jedenastka poprzedniej kolejki:

Gryf Wejherowo:

Zespół ten w poprzednim sezonie nie włączył się do walki o awans, a raczej bliżej mu było walce o utrzymanie. Finalnie nową kampanię ligową gracze z Wejherowa rozpoczęli od wyjazdowego remisu 1:1 ze Stalą Stalowa Wola. Jedyną bramkę w tej rywalizacji dla wejherowian zdobył Łukasz Nadolski. Warto zauważyć, że trener Rzepka w obecnym sezonie może korzystać z usług sprowadzonych Hańskiego, Reglińskiego, Banaszaka, Gabora oraz Maciejewskiego.
    GKS Jastrzębie wygrał swoje inauguracyjne spotkanie:

Już w najbliższą sobotę będziemy świadkami bardzo interesującego starcia w ramach drugiej kolejki II Ligi. Gryf Wejherowo na własnym obiekcie podejmować będzie GKS Jastrzębie. Oba zespoły nieźle rozpoczęły tegoroczny sezon ligowy, choć trzy punkty trafiły tylko na konto zespołu ze Śląska. Wejherowianie mają póki co w dorobku jeden punkt po remisie ze Stalówką. Spodziewamy się dobrego meczu walki oraz sporej dawki sportowych emocji!

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16:00.