Znicz – Gryf 3:2 (koniec) | Jastrzębie – Błękitni 0:0 (koniec) | Garbarnia – Siarka T. 3:1 (koniec)
Wisła Pu. – Legionovia 2:1 (koniec)
Znicz Pruszków
3:2 (2:1)
Gryf Wejherowo
Sobota 12.08.2017, 17:00 • Stadion Piłkarski MZOS Znicz, Pruszków • 2. Liga • 3. runda

Witamy. Mecz rozpocznie się o 17:00 i będziemy informować o zmianach stanu..

Znicz ma w tabeli zero punktów, a jego najbliższy przeciwnik Gryf Wejherowo ledwie jeden. Podopieczni Piotra Rzepki dopisali go sobie po remisie 1:1 ze Stalą Stalowa Wola. Tydzień temu Gryf poznał moc lidera GKS 1962 Jastrzębie i przegrał na własnym stadionie 0:2.

Znicz Pruszków to spadkowicz z Nice I ligi. Po zmianie trenera i przetasowaniach w kadrze nie wygrał jeszcze oficjalnego meczu. Na ligowym froncie został pokonany przez Gwardię Koszalin i MKS Kluczbork.

Będziemy informować o zmianach w meczu Znicza Pruszków z Gryfem Wejherowo. Obie jedenastki celują w pierwsze zwycięstwo w sezonie. Pierwszy gwizdek Piotra Łęgosza w sobotę o godzinie 17.

45+2

Znicz Pruszków doskonale rozpoczął i zakończył pierwszą połowę. Gryfowi Wejherowo zabrakło koncentracji w doliczonym czasie i po strzale Piotra Klepczarka gospodarze zeszli do szatni z prowadzeniem 2:1. Po przerwie zaatakować musi drużyna z północy Polski.

46

70
    Coraz mniej mniej minut zostało do końca regulaminowego czasu. Znicz postawił po przerwie na ostrożniejszą, bardziej defensywną grę. Gryf Wejherowo ma problem z przeciwnikiem.

71
    Strzelcem bramki HIERONIM GIERSZEWSKI

90
    Strzelcem bramki PAWEŁ TARNOWSKI.

90

Dużo emocji było w sobotę w Pruszkowie. Dzięki bramce w doliczonym czasie Tarnowskiego komplet punktów został na Mazowszu. Wygrana gospodarzy 3:2 z Gryfem Wejherowo to ich pierwsza w sezonie. (18:57:59)

Gole: 4. Kubicki, 45+2. Klepczarek, 90. Tarnowski – 10. Wicon, 71. Gierszewski

Znicz Pruszków: Misztal – Czarnowski, Długołęcki, Klepczarek, Rackiewicz – Michalak, Machalski – Kubicki, Smoliński, Włodyka – Kucharski.

Zmiany: Olczak – Dworzyński, Ścibko, Tarnowski, Paliszewski, Podliński, Stryjewski.

Gryf Wejherowo: Ferra – Brzuzy, Banaszak, Kołc, Goerke – Nadolski, Wicon – Gabor, Gierszewski, Maciejewski – Kamiński.

Zmiany: Duda – Małolepszy, Wicki, Solarczyk, Regliński, Koszałka, Łysiak.

Sędziowie: Piotr Łęgosz (Włocławek)